Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Dlaczego zostałeś Jaskiniowcem/Osadnikiem?"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Dlaczego zostałeś Jaskiniowcem/Osadnikiem?
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
marred

marred

6.05.2003
Post ID: 11084

Ja to pewnego listopadowego tygodnia bylem chory. Oczywiscie mi sie nudzilo. Postanowilem, ze zagram w H4. Jednak mapki, ktore mialem, znalem juz na pamiec, wiec postanowilem poszukac nowych. Tak trafilem na Jaskinie. Wtedy jeszcze krypty nie bylo, wiec poszedlem dalej. Nastepnego dnia znow szukalem owych mapek i wtedy zauwazylem Osade i wyslalem zgloszenie. I oto jestem Osadnikiem :)

Rastlin Arch

Rastlin Arch

7.05.2003
Post ID: 11085

Osadnik? Jaki osadnik?!
Rastlin Arch jest nadal Jaskiniowcem i nie mam zamiaru być osadnikiem nawet, jeśli jedno z drugim jest nierozłączne.
A jaki był początek tej historyjki? Turniej ST, forum, Arena... i znów forum.

Grenadier

Kanclerz Grenadier

19.05.2003
Post ID: 11086

taaa, zostałem bo byłem tu zanim Osada urodziła się w głowie WW...

Wonsky

Wonsky

19.05.2003
Post ID: 11087

Hmm... trudna sprawa. Po namysle wrzucilem odpowiedz pierwsza, jako ze juz od pierwszej czesci bardzo polubilem serie HOM&M (a bylo to juz dosc dawno temu :) ). Gralem zreszta potem przez dlugie miesiace we wszystkie kolejne jej czesci.

Z drugiej jednak strony to Qter wskazal mi Osade i zachecil rowniez do wstapienia w jej szeregi, za co zreszta jestem mu niezmiernie wdzieczny !!! Bardzo odpowiada mi zreszta sam klimat Osady, jak rowniez mozliwosc poznania wielu ciekawych ludzi o zblizonych zainteresowaniach.

Brakuje mi tu zatem mozliwosci zaznaczenia wiekszej ilosci odpowiedzi. Mysle ze dla wielu Osadnikow zapewne odpowiedz tez nie bedzie tak jednoznaczna i oczywista.

Lithophyll

Lithophyll

24.05.2003
Post ID: 11088

Najpierw szukałem informacji o H4... dostałem sie tu ze stronki cdprojektu poświęconej Heroes. Już w jaskini z działu H4 jak się dowiedziałem czego chciałem udałem się do osady. No i zobaczyłem że jest tu super klimat :) Najpierw byłem gościem przy ognisku (rzucałem cysternami i robiłem inne dziwne rzeczy). Tymczasowo nie mogłem zostać mieszkańcem (nie miałem maila). Oglądałem całą osadę, wszystkie lokacje...aż w końcu dorobiłem się maila i wstąpiłem w szeregi osadników :D Dlatego zagłosowałem, że wstąpiłem do osady dla osadników. Żeby mieć informacje o Heroes przecież wcale nie trza być osadnikiem, wystarczy wejść do działu H4.

Saruman

Saruman

4.06.2003
Post ID: 11089

hmmm....

Wszystko zaczęło się w dniu w którym zdobyłem H4.

Jakto przy każdym co jest związane z Herosami ogarnęła mnie euforia i extaza. Kilka razy byłem w osadzie i przeglądałem sobie działy, ale nigdy nie wchodziłem na tajemniczy napis "Osada"

Za którymś razem weszłem na ognisko, pamiętam ,że chciałem się czegoś dowiedzieć na temat h1. Wszyscy na ognisku wpominali Tajemniczą "Ae", no cóż pomijając to że niczego się nie dowiedziałem :))))
To na ognisku zawitał Gremlin to on właśnie spytał mnie czy będę mieszkańcem. No iiii.... w chwilę potem wysłałem zgłoszenie (choć z problemami nie wiedziałem gdzie jest owe "U Progu" )

Pamiętam jeszcze moje gorączkowe pytania o termin otrzymania hasła.
Ale to czego się najbardziej bałem to to, że ktoś już ma nick Saruman :DDDD

Faramir

Faramir

5.06.2003
Post ID: 11090

Saruman

(...)Ale to czego się najbardziej bałem to to ,że ktoś już ma nick Saruman :DDDD

Chwileczkę, chwileczkę!

Z tego co pamiętam, ty na poczatku miałeś nick grzekrolokowski, czy jakoś tak...

Guinea

Guinea

5.06.2003
Post ID: 11091

A ja zostałem osadnikiem, ponieważ odczuwałem nieodpartą potrzebę wzięcia udziału w procesie oczyszczania rzeki...

Valturman

Valturman

7.07.2003
Post ID: 11092

Ja znalazłem jaskinię jeszcze przed powstaniem osady. Uczestniczyłem w turnieju H4. Potem powstała osada, więc w niej zamieszkałem.

Daron Snyderthdend

Daron Snyderthdend

8.08.2003
Post ID: 11093

Nie u mnie to było tak.
Najpierw byłą ciemność. Potem H1. Szukałem map do H1. Znalazłem jaskinie Behemotha. Stwierdziłem że jest kiczowata (była tylko o H3 i jeszcze sie rozwijała). Po nawet nie wiem jak długim/krótkim czasie zdobyłem H3. Znowu brakowało mi map. Przypomniałem sobie ze kiedyś znalazłem taką strone co ma dziwną nazwe bodajże z Behemothem w tytule (serio!). Szybko znalazłem. Patrze! Ja pierdziu. Jest tu wszystko. Tylko co to jest ta osada?? Wchodze. Hmmm wygląda ciekawie. A zapisze sie. Co mi tam po dwóch dniach odejde. Zapisałem sie. Wchodze na ognisko (pierwsze miejsce które odwiedziłęm po zalogowaniu w osadzie). Tam pamiętam ze byli jacys goście :?: . Ale nawet nie wiem. Wiem ze jeden miał 30 pare lat i drugi był na litere M w ksywie :shock: . A ten co miał 30 z hakiem lat to siedział w pracy. I o ile sie nie myle (a moja pamięc jest mylna!) to to był Grenadier. Zresztą on mi powiedział wszystko co gdzie jest. Zresztą do dzisiaj go męczę pytaniami 8) za co jestem wdzięczny bo bez niego bym był cofnięty :wink:

tse tse

tse tse

8.08.2003
Post ID: 11094

A może to był Misza :lol: On jest często w pracy i jest na m i ma ponad 30 lat :D

Matin

Matin

13.08.2003
Post ID: 11095

Dlaczego zostałem osadnikiem? Z checi poznania nowych fanów heroesa oraz poznania licznych tajemnic swiata heroes.Można fajnie pogadać przy ognisku oraz wziąść udział w licznych zadaniach organizowanych przez Rade Starszych.Bardzo podoba mi sie pomysł targu. :D Pozdrowienia dla wszystkich osadników!

Ps:Do jaskini dotarłem przez bezimiennego

ma_trix

ma_trix

28.08.2003
Post ID: 11096

Jak kiedys szukałem mapek do herosów. Najpierw dostałem się na stronę heroes.wr.pl. tam troszkę pobuszowałem, ale znalazłem parę linków. Była tam między innymi jaskinia. Jak tylko wlazłem na stronkę, to odrazu kliknęłem osadę. Nie wiem dlaczego, ale odrazu mi się tam spodobało. wysłałem zgłoszenie i czekałem gawędząc przy ognisku. Ja tez poznałem goscia, który miał cos koło 30 lat i siedział w przacy. Męczyłem swireszcza - Valturmana pytaniami jak Zolwik Grenadiera. Wytłumaczył mi parę rzeczy i mędzy innymi przez niego jestem takim osadnikiem.

pozdrowienia z matrycy

ma_trix

alienn

alienn

28.08.2003
Post ID: 11097

adres osady podał mi pewien osadnik, którego imienia jednak nie ujawnię, bo zapewne nie chce się przyznawać do znajomości ze mną... to już jest taki wredny typek :D
sprawdziłam - ciesząc się świeżutkim stałym łączem (do którego już niestety nie mam dostępu :(). poprosiłam najpiękniej jak umiałam o klucze do osady i (jak widać) dostałam je.
od tego czasu jest to stały przystanek w moich wędrówkach po sieci. nie zawsze jednak można zauważyć moją obecność, bo najczęściej ukrywam się w mroku...
a część o grach zignorowałam i nie zaglądam tam do tej pory.

TomaszTEO

TomaszTEO

3.09.2003
Post ID: 11098

Heh jestem tu z kilku powodów. Głównie dla Heroes III a dokładniej:
zawsze marzyłem by stworzyć doskonałą stronę o H3.
Nie potrafiłem takiej znaleźć w sieci a ma HRPL była cóż robiona praktycznie bez wsparcia.
Do imperium trafiłem na drodze hmm licytacji...
otóż napisałem do znanych serwisów w sprawie współpracy.
Jaskini Behemota odpowiedziała najszybciej i b. dużo zaoferowała
już na początku. Spodobała mi się atmosfera panująca i ta uprzejmość i ufność hetmana. Wszystkie czynniki zadecydowały jednoznacznie:
W CHWALE IMPERIUM ! Dzięki temu mogę teraz w pełni podziwiać tą zacną stronę wiedząc, że jestem jej częścią :)

Melkior

Nadsztygar Melkior

21.09.2003
Post ID: 11099

W zasadzie ankieta w przedstawionym formacie nie ma sensu, chociażby dlatego, że nie można zaznaczyć kilku odpowiedzi na raz. Ale nie o to chodzi - w końcu dała początek dla wszystkich tych wypowiedzi...
Początek... każdy jakoś zaczynał... nawet ja ;)
Na stronkę skierował mnie mimochodem Qter coś tam przy jakiejś okazji wspominając. Zdaje się wspomniał o opowiadaniach, a mi zdarzyło się wcześniej do spółki z jenym takim gościem napisać opowiadanko w klimacie fantasy. Zaglądnąłem więc do Jaskini i Osady. Zapisałem się po jakim takim rozeznaniu się w zawartości osady. Wcześniej grałem sobie dość ługo w h2 i h3, więc tematyka mi odpowiadała. Jako, że miałem wtedy jeszcze tylko modem pomogłem sobie kopiując całość na dysk - oj zajęło to trochę miejsca i czasu, ale przynajmniej mogłem się porządnie rozejrzeć. Skontaktowałęm się z Grenadierem w celu umieszczenia opowiadanka. Opowiadanko ostatecznie nie trafiło od Jaskini. (chociaż część Jaskiniowców zapoznała się z jego zawartością). {btw: teraz można to zrobić na mojej stronie}. Po jakims czasie czytania opowiadanek innych postanowiłem napisac własne, które tym razem dla odmiany już nadawało się do umieszczenia. Ale tak naprawdę zapisałem się dla niepowtarzalnego klimatu, jaki tutaj panuje. Gdzie indziej można spotkać na raz tylu ludzi o podobnych zainteresowaniach...
{może tylko na planowanym konwencie:) }
A w skrócie to by było tak: h2->h3->opowiadania->forum(osadnicy)

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

14.03.2004
Post ID: 11100

Dzisiaj widać, że brakuje kilku odpowiedzi w tej ankiecie. Zagłosowałem jednak, że dla Heroes. Ale od początku.

Osadnikiem jeszcze nie jestem. Czekam już jakieś dwa tygodnie na utworzenie mojego konta, ale jakieś problemy techniczne są (albo ktoś mnie zwodzi :twisted: ), i nic nie poradzę :(. Nie mniej mysle, że w najbliższym czasie trafie również do osady. Na razie tylko Forum.

Dlaczego zaznaczyłem zatem Heroes?? Z prostego powodu. Kiedyś trafiłem z tego powodu do Twierdzy Smoka. Tam szło pogadać o Heroes'ach i uzyskać info na temat nowych części. Teraz po połączeniu uznaje powód trafienia do Twierdzy Smoka jako ten, że trafiłem do Jaskinii Behemota a za niedługo (mam nadzieję) do osady.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

jOjO

Hetman jOjO

14.03.2004
Post ID: 11101

Mr_Rabbit

Na razie tylko Forum.

ekhm...
raczej Imperium
(forum to określenie czysto tekniczne)

Magik

Magik

24.03.2004
Post ID: 11102

Ja zostałem osadnikiem tak naprawdę z ciekawości i dla zabawy.
Dostawałem się tutaj długo, bo mieliście jakieś problemy. Myślałem, że bycie tutaj jest naprawde fajną zabawą, że nie będzie tutaj tak nudno i znajdę tu dla siebie miejsce. Jednak jestem bardzo zaskoczony... POZYTYWNIE. Mam tu wiele tematów, w których mogę wypowiedzieć swoje zdanie i jest tu bardzo ciekawie. Przynajmniej jak na razie.

[color=olive:586c97eab1]Tak sobie myślę (sobie;)...Czy by nie przydał się temat "Dlaczego zostałeś Jaskiniowcem/mieszkańcem Imperium". Bo Magik Osadnikiem jeszcze nie jest, a jego wypowiedź jak podejrzewam dotyczy Jaskini...
Sulia [/color:586c97eab1]

Hubertus

Hubertus

24.03.2004
Post ID: 11103

Cóz.... pojawiłem się tu po raz pierwszy gdy szukałem informacji o Heroesach. Poszperałem po imperialnych stronach i spodobał mi sie ich profesionalizm a jednocześnie prostota opisów... Następnie wszedłem na forum i ognisko.... no i oczarował mnie klimat jaki tu panuje... wiedziałem juz że chcę tu zostać.....no i zostałem :)