Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Dlaczego zostałeś Jaskiniowcem/Osadnikiem?"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Dlaczego zostałeś Jaskiniowcem/Osadnikiem?
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Magik

Magik

25.03.2004
Post ID: 11104

Tak dokładnie to była moja wypowiedź jako mieszkańca. Myślałem, że to jedno i to samo. No to przepraszam, że mój post się tutaj znalazł ale chyba warto przeczytać pozytywne rzeczy o tej stronce.

[color=olive:c2d42acfb5]Nie masz za co przepraszać. Ja tylko głośno tam myślałam czy aby nie wprowadzić nowego tematu:). Cieszę się, że tak pozytywnie myślisz o stronce.
Sulia[/color:c2d42acfb5]

Haav Gyr

Haav Gyr

25.03.2004
Post ID: 11105

A ja jeszcze(narazie) nie jestem Osadnikiem i wbrew pozorom mi się wcale do tego nie śpieszy, w obecnej chwili moją potrzebę samorealizacji odnośnie herosów zapokaja konto w Imperium i wypowiedzi na forum.
Ale nie wykluczam że wkrótce złożę wniosek do osady :wink: . A powód? po prostu zwylka ludzka ciekawość. :D

Damiaen

Damiaen

26.03.2004
Post ID: 11106

Choć nie jestem jeszcze Osadnikiem to wpiszę się tu... I basta! Napiszę jednak dlaczego chciałbym nim zostać. Otóż pociaga mnie mozliwość publikacji tu sweych (watpliwej jeszcze jakości) dzieł literackich. Jeśli jednak nie zostałbym osadnikiem, to nie będę żałował - poznałem tu wiele osób z którymi rozmowa jest prawdziwym balsamem dla duszy miłośnika dobrej literatury, wiele osób z których poznania jestem naprawdę dumny i zaszczycony. I nikt mi tego nie odbierze... No chyba, że by mi wyprali mózg. He, he....

Konquer

Konquer

2.04.2004
Post ID: 11107

A było to tak:

- Echhhh... Pop. Nie zauważyłeś czegoś?
- Pop (mój brat); Nieeeee......
- A ja tak.
- Co?
- No bo my nic tylko gramy w tego Heroes ]I[ i gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy.................... (jakby co: to było albo u taty w pracy, albo na kółkach internetowych)
- Fakt.
- No i?
- Co?
- Ja chciałbym poznać naszą ukochaną grę od nieco "głębszej" strony.
- To wrzuć ja do jeziora, a później spróbuj wyłowić z 35 metrów.
- Zaiste.

Minęło jakieś pół roku://

- Ja: Patrz!
- Co?
- Czytaj: megamod! Wake of Gods! - krzyczałem machając CD - Action.
- Woooow!!!!
- Ciekawe tylko skąd można wziąć takie cacko?
- To jest poza naszym zasięgiem.
- Nie gadaj. Można ściągnąć z internetu.
- Człowieku! Gdzie my teraz znajdziemy internet (to było bardzo, bardzo dawno temu)
- Może kiedyś.....
- Co jak co, ale cudów nie ma.

Minęło jakieś pół roku:

Wchodzę do domu, a tu przedpokój zawalony pudłami. W tym momencie upuściłem wszystko, co miałem w rękach.
- O k-k-k-k-k-k-k-k-k-k-k-k-k....................
- O kapusta kiszona - dokończył Pop
- Właśnie.......
Podążam do salonu, a tam [mocno zgaszony opis] wspaniała, potężna, błyszcząca, pachnąca sklepem maszyna.
- Jezu....
- i jest modem.

Od tej pory zacząłem regularnie grać w Heroes ]I[. Kupiło się dodatki, poprzechodziło wszystko co było do przejścia.

Minęło jakieś pół roku://

- Co robisz? - pytał Pop.
- Szukam tego Łejkof gots.
- Zdurniałeś?
Ale po pewnym czasie ukazała mi się przed oczami koszmarna strona która niby miała być stroną o WoG - u.
- Co za potworność......
- Ale da się ściągnąć tego Wakefgod.
Nie wiedziałem, że patrzę na dziadka dzisiejszego raju, zwanego "Krainą WoG".
Komputerek zostawaliśmy w spokoju na całą noc. Rano skończył się ściąganie i zainstalowałem go. Pograłem, pograłem i przerzuciłem się na inne gry.

//Minęły jakieś dwa lata://

Miłość do Herosów powróciła. Google => "Heroes 3". Wyskakuje 45526565043750843520137 stron o Heroes ]I[, a w tym gąszczu 1 strona zwąca się "Jaskinia Behemota". [a teraz w WIELKIM przyspieszeniu] Czytam sobie forum, zaglądam do różnych zakamarków, odnajduję "Krainę WoG", zachwycam się na możliwościami, ściągam WoG - a i powala mnie ilość rzeczy, które zostały dodane od poprzedniej "wersji".
Mam jakiś problem (nie pamiętam jaki). Lecę na forum "Sny Bogów". Tam znajduję link do strony Acid Dragona. Oglądam, czytam i jestem pod wrażeniem. Pisze do niego emaila, że jest super. On mi odpisuje, ja mu itd. itd.
Po pewnym czasie chcę zostać członkiem IJB. Wysyłam klucze. Znajduję Osadę. Podoba mi się. Wysyłam prośbę o klucze. Dostaję i.......

......wreszcie przybyłem tutaj.

Jest to wersja BARDZO skrócona, nie wiem czy na pewno tak (w końcu to już tyle lat....) i nie do końca w takiej kolejności, ale sens pozostaje ten sam.

Kozlov

Kozlov

22.05.2004
Post ID: 11108

Moje pierwsze spotkanie z Jaskinią odbyło się na nocce (chyba nie muszę tłumaczyć co to :lol: ) Wpisałeeeeem w wyszukiwarce "mapy do h3". No i proszę. Wyskoczyła Jaskinia. Pościągałem parę mapek itd. Po ich obejrzeniu uznałem je za całkiem dobre (sam parę zrobiłem). I tak czasami wracałem do działu download. W końcu nawet WOGa sciągnąłem:) Pewnego dnia coś mnie tknęło. Byłem bardzo ciekawy co tu właściwie się "wyprawia" i postanowiłem wstąpić nie tylko z powodu mojego maniactwa do Heroesów, ale żeby mieć możliwość podzielenia się wrażeniami z gry, a przede wszystkim pojechać na pierwszy w życiu jakiś zlot (nigdy na takim nie byłem) :cry: To by chyba było tyle.....!

Crag

Crag

22.05.2004
Post ID: 11109

Moje pierwsze zetknięcie odbyło sie na początku 2001 roku. Miałem modem i dostęp do internetu = ok 4-5 razy na miesiąc. Wchodziłem tu, żeby ściągnąć mapki do heroesa. Wniosek o klucz złożyłem dopiero w marcu 2004 r. bo teraz już nie jestem modemowcem. I tak od dokładnie już 2 księżyców jestem w Jaskini:). I siedzę sobie tutaj i klikam posty, i staram się dostać jakieś zadanie. :)

Enialis

Enialis

23.05.2004
Post ID: 11110

No ja chciałem poznać ludzi na forum, a nie być gościem... ale w ankiecie zagłosowałem na "dla opwiadań", ale to niechcący.

jOjO

Hetman jOjO

25.05.2004
Post ID: 11111

Crag

I siedzę sobie tutaj i klikam posty, i staram się dostać jakieś zadanie. :)

looknij do Kantorka

na pewno się nadasz!

Deresiusz

Deresiusz

5.07.2004
Post ID: 11112

Dlaczego zostałem osadnikiem? Hmm.. No...Dla Heroesów... tak dokładnie to nie powiem, bo sam nie wiem. :oops: Chciałem po prostu więcej dowiedzieć się o Heroesach.

Danio

Danio

23.12.2004
Post ID: 11113

Dla Osadników. Gdy poznałem ten niezwykły styl po prostum poczułem, że tu chcę żyć.

Mastorious

Mastorious

2.01.2005
Post ID: 11114

O Osadzie dowiedziałem się ze strony www.heroes.wr.pl - nie klikajcie nawet bo już nie istnieje, chociaż zaliczałem ja wtedy do najlepszych stron o Heroes 3.
Wchodzę na Osadę, patrzę i mówię: Ale tego tutaj dużo!! Jaka fajna nawigacja i ilość lokacji, muszę poszukać jak tu się zapisać.
A wiecie co napisałem do WWalkera gdy trzeba było napisać w kwestionariuszu dlaczego chcę przystąpić?... "bo mi się nudzi" (pamiętam jak WW delikatnie na ognisku to skomentował).
Ach pamiętam moje pierwsze dni w Osadzie... ach te jednozdaniowe (wyrazowe, sylabowe, literowe?) posty które były ciągle kasowane. Ale po jakimś miesiącu się nauczyłem pisać dłuższe. W Osadzie jestem już ponad dwa lata i cieszę się że wstąpiłem.

A zapomniałem odpowiedzieć dlaczego: Chciałem się zapoznać z fanami H3 i ich sugestiami oraz zdobyć parę nowych mapek. Głównie aby więcej się dowiedzieć o Heroes 3. Zaznaczam "Dla Herosów".

Mortai

Mortai

7.02.2005
Post ID: 11115

Ja jeszcze osadnikiem nie jestem, ale zamierzam być w najbliższej przyszłości dla opublikowania opowiadań.

Ertix

Ertix

13.02.2005
Post ID: 11116

Ja znalazłem się tutaj w celu szukania różnych informacji na temat heroesa.
Nawet nie znam się na waszych grupach np. osadnik (o ile to grupa)

mah

mah

13.02.2005
Post ID: 11117

Ja także szukałem informacji o Herosach, a konkretnie poszukiwalismy map do H3, no i tak sie zapisalem do osady razem z Morvinem (smieszny nick). Ja jestem a Morvina jakby nie ma:D. Kto pamieta tego nicka wie o mi chodzi:D

MiB

MiB

13.02.2005
Post ID: 11118

mah

Ja jestem a Morvina jakby nie ma:D. Kto pamieta tego nicka wie o mi chodzi:D

Ja wiem :D Ale nie powiem :P

@Ertix - dotychczas to nie była grupa w znaczeniu grupy na forum, ale grupa jako pewna zbiorowość osób, która posiadała konto w http://osada.heroes.net.pl. Jak to będzie teraz - nie wiem, poczekamy, zobaczymy.

Zdravim

MiB

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

14.02.2005
Post ID: 11119

mah

Ja jestem a Morvina jakby nie ma:D. Kto pamieta tego nicka wie o mi chodzi:D

Też jest ;P Ja pamiętam i wiem dobrze o co chodzi ;)

A ja trafiłam do Osady ponieważ szukałam wiadomości o herosach (a o czym dokładnie to już nie pamiętam ;)). W google pokazało mi link do Osady to z niego skorzystałam :). Moje konto powstało w czasach, kiedy automat rozdawał kluczyki ;). Zanim jednak się zarejestrowałam pobuszowałam po Osadzie poczytałam troche opowiadań i wierszy, poobserwowałam ludzi i (nie)ludzi na ogniksu i wreszcie przemogłam się i wysłałam wniosek :). W sumie ze względu na atmosferę panującą w tamtych czasach w Osadzie...

Fristron

Fristron

14.02.2005
Post ID: 11120

Ja trafiłem do Osady, by zamieścić opowiadania... Zajrzałem tam bardzo szybko i nieco się pogubiłem. Przewertowałem wszystkie regulaminy, zależności itp. i wysłałem wniosek do automatu. Niestety dowiedziałem się później, iż ten się zepsuł. Posłałem maila do Aiwelosse, lecz na , jak się później dowiedziałem, zepsuty mail. Ostatecznie nie wiem, czy mail był w momencie wysłania sprawny, czy też automat do Osady był jakiś czas sprawny. Ot, jedna z zagadek, których nikt nie potrafi wyjaśnić...

P.S. Dodam, że jestem chyba jedynym Osadnikiem, którego data przyłączenia nie jest znana. I nawet ja tego nie wiem :) .

DruidKot

DruidKot

14.02.2005
Post ID: 11121

Jak Osada zostanie naprawiona, możesz zobaczyć datę na Liście Mieszkańców Osady.

Co do Morvina... myślałem, że to oczywiste :).

* * *

Nie wiem, czy już tego tu nie napisałem, ale Osadnikiem zostałem ze względu na klimat i humanoidów tu mieszkających. A przyszedłem ze względu na Heroesa :).

Pozdrawiam,
DruidKot

Fristron

Fristron

14.02.2005
Post ID: 11122

Ależ Kocie - to właśnie mój fenomen - że znajdziesz na liście "szczerbę" w datach przyłączenia i obok xywę "Fristron z Avlee" :D .

Mastorious

Mastorious

6.03.2005
Post ID: 11123

Do Osady dołączyłem szukając mapek do Heroes III. Szukałem w google bla, bla, bla, no i trafłem na Osadę. Graficzne wykonanie mnie olśnio (bo chyba pierwszy raz widziałem stronkę gdzie zamiast "ramek" klika na budynki). Obszerność Osady w porównaniu do innych stron, które przeglądałem (o tematyce i HoMM) jest z górnej półki i pamiętam swoje myśli "ale tego dużo".
Bardzo poblubiłem ognisko i społecznośc Osady. Niestety w Osadzie aktywny byle krótki czas, tak około pół roku. Potem wakacje, zepsuty komp (na nowy musiałem czekać ponad pół roku) i wypadłem z "nurtu" społecznego osady. Gdy już miałem komputer (Święta 2003), zacząłem od nowa do Osady zaglądać to zauważyłem że Osada straciła trochę znaczenie, na rzecz Imperium. Zdziwiło mnie zamrożenie rankingów (nie lubię się chwalić ale mam tytuł Mówcy i Krytyka :D ).
I tak jakoś się stało że przez kolejny rok nic nie robiłem w Osadzie i Imperium. Dopiero teraz zaczynam coś dzialać.