Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Baśniowe Gawędy - ""... więc kimże fkońcu jesteś??...""

Osada 'Pazur Behemota' > Baśniowe Gawędy > "... więc kimże fkońcu jesteś??..."
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
MiB

MiB

21.10.2003
Post ID: 14822

Wiemy skąd pochodzą nicki Jaskiniowców, wiemy jakie mają Oni zainteresowania (zboczenia :wink: ), co pchnęło Ich do zapisania się do Jaskinii. część z Nas ujawniła swe jOjQ, miejsce zamieszkania, a także przeróżne talenta, ftóre Hetman jOjO skrzętnie wykorzystuje.
Tym razem proponuję podzielić się refleksjami nt.: jacy jesteśmy, czym się zajmujemy (czy pracujemy/studiujemy/uczymy się). Chciałbym, aby każdy z Jaskinoiwców napisał cuś o sobie. Dzięki temu będziemy wiedzieli czego się spodziewać przy spotkaniu (Konwent/ spotaknia mniejszymi grupkami) i na co się przygotować psychicznie i fizycznie.

A żeby nie być goło słwonym, to zacznę od krótkiej charakterystyki siebie:

Z wyglądu niczym siem nie wyróżniam- ot taki niewysoki (170cm), szczuplutki (50kg- jak to mawia moja babcia- szkapa :mrgreen: ). Z powodów zdrowotnych nie ćwiczem na WFie (wtedy robiem zadania na późniejsze lekcje :lol: ).
Nie lubie sportu w żadnej postaci (no, czasme w siatqwkę mogę pograć), dużą część czasu przesiaduję w domq, ale ofkoz spotykam się ze znajomymi. Nie piję, nie palę, nie "ćpam" (albo nieco ładniej: nie zażywam narkotyqw :) ). Lubię matmę, informatykę, a z tą ostatnią wiążę plany na przyszłość :). jestem roześmiany, choć jak trza, to zachowuję powagę. Moją bolączką jest moja wybuchowość i porywczość (czytaj: jestem nerwowy :( ), co kila Jaskiniowców odczuło na swej sqrze :wink: .
Słucham głównie*: Linkin Park, Red Hot Chilli Peppers, System of a Down, P.O.D., Pappa Roach, Limp Bizkit, Blind Guardian, Nightwisch, Guano Apes, Saliva, Nirvana.
Mieszkam w takiej niewielkiej mieścinie i nie byłoby w tym nic złego, bo małe jest piękne :wink: gdyby nie to, iż jest zapdała dziura kulturalna. Bardziej opłaca się jechać do pobliskiego Bielska- Białej do Kinoplexu (dla nie wiedzących- sieć kin), bo zanim w Kętach (a tak się zowie ta mieścina) będzie jaki film, to w BB jest z 1-2 miesiące wcześniej.
To tyle o mię (narazie, jak cuś jeszcze sobie przypomnę, to dopiszę :wink: ).

* kolejność przypadkowa

To tylko mały przykład, nie każę robić każdemu wywodów na swój temat, ale kilka słów byłoby mile widziane :) .

Faramir

Faramir

21.10.2003
Post ID: 14823

Pomysł jak najbardziej trafiony! ja się na to pisze! Pod spodem :).

-=-=-
Kim jestem?

Jestem Faramir, w niektórych kręgach także i pod mianem Tyriona znany, a w życiu przywatny po prostu Jędrzej, Jędrek, Jędruś :), czy "Napiecek do tablicy!" :)
Pochodzę z krainy Wielkiej Polski, a dokładniej to z małej mieściny co się Wągrowiec zwie. Nie jest tutu źle, aczkolwiek czasem ta peryferyjność mej miejscowości troche denerwuje. Chodzę jak na razie, do Gimnazjum, w Wągrowcu, ofkors. Przede wszystkim cenię sobie humanizm.

I z tego też powodu chciałbym, po zakończeniu nauki w Gimnazjum udać się do jakiegoś liceum z dobrą klasą humanistyczną, nota bene. Szczególnie chciałbym pójść gdzieś do szkoły w Poznaniu, jednak to sprawa wciąż otwarta (rodziców trza przebłagać jakoś).
A co dalej? Chyba prawo. Kierunek, zdaje się, dość interesujący, a poza tym mam mamę która zawsze będzie mi mogła pomóc w poznawaniu arkanów tej nauki :).

-=-=-
Co lubię? Czego się spodziewać?

Lubię fantasy w szczególności. :) I tak też, odpowiadając na zgadanienie poruszone przez MiB'a:

MiB

Dzięki temu będziemy wiedzieli czego się spodziewać przy spotkaniu (Konwent/ spotaknia mniejszymi grupkami) i na co się przygotować psychicznie i fizycznie.

Powiem iż można się po mnie spodziewać osobnika nie wyróżniającego się wzrostem, mającego coś w okolicach 165 cm, aczkolwiek jestem w okresie przyspieszonego wzrostu :). Waga - też nie za duża, niecale 50 kg. Następnie, mam mała wadę wzroku, przez co zmuszonym jest używać szkiełek polepsiejających wzrok. Aczkolwiek nie zawsze i nie we wszystkich sytuacjach ;).

Jeśli natomiast chodzi o me usposobienie, charakter, to staram się być osobom mało konfliktową, aczkolwiek bnroniącą zażarcie własnego zdania i uwielbiającą wręcz dyskusje na poziomie. Inna sprawa, że nie lubie kiedy poziom tej duskusji przerasta mnie samego ;). Więc jeśli mnie spotkacie i uda się wam znaleźć ze mną temat, o którym mogę mówić wiele i długo, i o którym mam jakieś pojęcie, to spodziewajcie się, że nie łatwo będzie mnie przekonać do jakichś innych, odmiennych racji ;). Jednak przypominam, że taki temat trzeba znaleźć ;). Dla podpowiedzi, podam kilka z nich: Martin, poezja (aczkolwiek bardziej taka amatorska), Myslovitz, teologia...

Będzie jeszcze kilka takich rzeczy. Dalej, uwielbiam filozofować. Wiele osób mówiło mi, że w przyszłości ktoś będzie miał ze mną przechlapane, gdyż uwielbiam filozofować i często tak mące i mieszam w różnych sytuacjach, że nagle wszystko jakimś dziwnym trafem wygląda tak, jak ja chce ;)))

-=-=-
Moje pasje?

Jestem uzależniony od kilku rzeczy:
- po raz, są to książki
- po dwa jest to pisanie
- po trzy, jest to komputer i Internet
- po cztery, jest to kawa :)
- po pięć, jest to muzyka
- po sześć, inne rzeczy

-=-=-
Czego nie lubię?

Nie lubię, w szczególności, wyidealizowanych bohaterów, o czym Moandor zdążył się przekonać na własnej skórze :). Nie lubię także, we Real-Life ludzi, którzy mówią coś, a robią co innego. Nie lubię też osób, które nie potrafią zrozumieć melancholików. Nie lubię też hip-hopu :))))
Nie lubię (nienawidzę!) papierosów i narkotyków.

-=-=-
Koniec

Na razie - wszystko - jakby co to jeszcze coś dopisze.

Crazy

Crazy

21.10.2003
Post ID: 14824

Dobra, teraz ja:

Średniego wzrostu 13-latek (ale rosnę jeszcze, rosne), 45kg (ciągle tyje). Sport uwielbiam w każdej postaci (oprócz pływania), najczęściej jednak grywam w piłkę nożną (pół-zawodowo, klub "wc unia masłońskie"), a ostatnio zacząłem grać w siatke. Do szkoły chodze (tak, a coście myśleli?), nawet często. Dokładne namiary to szkoła im. pokoju w żarkach letniko. W domu spędzam coraz więcej czasu (niestety), dziwne jest to, że nie musze nosić oqlarów. Jestem blondynem (naturalny kolor włosów).

Lubie: noge, siatke, książki (tolkien, sapkowski, rowling, cofler, pratchett), dręczyć MiBa, Guiego (spytajcie sie ich :) )
Nie lubie: nudych lekcji, marudzenia rodzinki...

Faramir

Faramir

21.10.2003
Post ID: 14825

Crazy

Lubie: noge, siatke, książki (tolkien, sapkowski, rowling, cofler, pratchett), dręczyć MiBa, Guiego (spytajcie sie ich :) )

Zapomniałeś jeszcze wspomniec, że lubisz męczyć tez osoby wyczulone na waćpanne Ortografyię! :) Jakoże i waćpan Lobo :)))

Eldacar

Strażnik Krypty Eldacar

21.10.2003
Post ID: 14826

Fajniutki temat to i ja napiszę coś o sobie.

W realu zwą mnie Kubą, Kubusiem, czasami Jakubem (rzadko na szczęście). Mam 18 lat (pełnoletność - i po co mi to ??), i w chwili obecnej pobieram nauki w LO w Opolu (szkoła twórcza - nie ma co :)). Jako że jestem Bliźniakiem nie mam określonych zainteresowań - po prostu wszystkiego po trochę. Nie przepadam za wysiłkeim fizycznym (co zresztą widać po mojej posturze), aczkolwiek jestem właściciem idealnego wzrostu do siatkówki (środkowy bloku = prawie 2 metry). To chyba tyle jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny... (nie będę podawał szczegółów bo wyjdzie z tego typowy Quasimodo Jr. )

Rzeczy które uwielbiam - praca! Koniecznie przynosząca owoce i satysfakcję... (czyli w tym przypadku szkoła odpada). Jeśli mam wolny czas obowiązkowo ksiązka (koniecznie telefoniczna). Niestety nie mam ulubionych autorów - każdemu czasami zdarzają się dzieła lepsze i gorsze... Podobnie z muzyką - słucham to co lubię (prócz Hip-hopu, Techniafki, Disco). Czasami więc Nirvany, Red Hot Chili Peppers, Enigmy, muzyki klasycznej. Ponadto bardzo lubię spotykać się ze znajomymi (szczególnie z Jaskiniowcami !!!).

Czego nie lubię: braku tolerancji (powiem więcej nie nawidzę).

c.d.n.

Qter

Arbiter Qter

21.10.2003
Post ID: 14827

Ano, ano fajny pomysł.

Wiek:21
Wzrost:194cm
Waga:b.d. (mało w każdym razie:) )
Inne znaki szczególne:długie włosy, okulary, glany, czarne ubranie
Stan:kawaler ;)

Zajęcie ogólne:studia na wydziale ekonomii UW, wcześniej były 2 lata matematyki na tej samej uczelni.
Nałogi:papierosy, piwo, hirołsy, hattrick
Sport:przed telewizorem :) ewentualnie badminton lub bungeejumping

Preferencje:) muzyczne:metal, rock, tudzież inne pokręcone coś. Praktycznie nonstop mam włączonego winampa.
Czytanki:King, Sapkowski, Łysiak and many others. Lubię ambitne i oryginalne fantasy a wręcz nie znoszę tego całego chłamu (1000 stron na papierze "toaletowym" z tandentną okładką na której jest smok lub inne ustrojstwo a fabuła jest prosta jak konstrukcja cepa)
Oglądanki:horrory, thrillery, kino "ambitne" (np. Aronofsky), mocne kino akcji (Tarantino rządzi)

Nie znoszę:ludzkiej głupoty pod każdą postacią, dresów, hop-hopu, ciepłego piwa, wstawać rano i tysiąca innych małych rzeczy :)

Kocham:wolność, Bieszczady, wolność, Bieszczady, wolność, Bieszczady, Bieszczady, wolność, Bieszczady

Heh no to tyle o mnie :)

Grothard

Grothard

24.10.2003
Post ID: 14828

Ja o sobie mało, ale zawsze coś :wink:

Imię: Paweł ew. Paul :D
Wiek: 12 (ale się ciągle starzeję :) )
Wzrost: Akurat taki jak trza :P
Waga: prawie 50 kg ale się odchudzam tz. dla odmiany ćwiczę na wuefie :P

Noszę okulary 8) : 3 drioptrie na oko (i przez wasze głupie forum wlaśnie się powiększa :evil: )

Włosy: brunet

Dobry z: matmy, informatyki, polskiego i engilsha

Sportów nie lubię (stąd te 50 kg :D ) oprócz pływania.

Stan: kawaler (i jeszcze troche tak zostanie :P )

Na razie tyle.

Jak coś kcecie wiedzieć to pytać.

ps: Good topic :!: :)

Guinea

Guinea

25.10.2003
Post ID: 14829

To może teraz ja...

wiek: 18
wzrost: ok. 190 cm (+afro na głowie ;P )
waga: ok. 56 kg (ktoś tu mówił że jest chudy? :P )
stan cywilny: kawaler (heh niespodzianka ;P )

osobowość:
-urodzony pesymista :)
-zmienność nastrojów (zwykle zły a czasami bardzo zły :))
-uzależniony od dobrej literatury i kompa :)
-nie palę, piję czasami ;)
-przed popadnięciem w ostateczne przygnębienie bronię się nabijaniem ze wszystkiego z czego sę da :P

MiB

MiB

25.10.2003
Post ID: 14830

Guinea

wzrost: ok. 190 cm (+afro na głowie ;P )

O czym Ty mówisz?? O tej szczecince coś ją miał w Kraq :P

Dzięqję wszystkim za zainteresowanie się tym topiciem i zachęcam innych do dopisywania się do listy :) .

Samuel

Samuel

26.10.2003
Post ID: 14831

MiB

[quote:e44bd16ad7="Guinea"]
wzrost: ok. 190 cm (+afro na głowie ;P )

O czym Ty mówisz?? O tej szczecince coś ją miał w Kraq :P

Dzięqję wszystkim za zainteresowanie się tym topiciem i zachęcam innych do dopisywania się do listy :) .[/quote:e44bd16ad7]

Przyznam, że z tym afro to ma z te 210 cm :)
A piwo pił, oj pił :)

Sandro

Sandro

26.10.2003
Post ID: 14832

Wybitnie zacny pomysł owego topicu utworzenia.

Pogrzebię więc trochę w czaszcze, i może coś tam uda mi sie wygrzebać odnośnie mojej liszej osoby w RealLife (tam juz nie liszej).

Wiek: 15, niemal 16
Wzrost: circa 182
Waga: 74
Kolor włosów: ciemny blond
Kolor oczu: niebieski

Kim jestem?
W necie - Sandro, lisz, nekromanta, lekko (taa...) ekscentryczny nieumarły. W innych kręgach (fora, czaty, stowarzyszenia) - Pacal.

W życiu - Mikołaj Tajchman, człowiek inteligentny (w miarę*), uczący się w klasie trzeciej gimnazjum, mieszkaniec Kalisza, raczej humanista, chodź z matmą nieźle sobie radzi.

Co lubię?
Książki - wszelkie gatunki, byle dobre, lecz fantasy szczególnie. Gry komputerowe - zwłaszcza strategie i cRPG. Muzykę metalową i rockową. Dyskutować (szczególnie na tematy filozoficzne). Co do sportu - uprawiam windsurfing, którego wszak nie darzę szczególną miłością, i dlatego zrezygnowałem z kariery zawodnika w tej dyscyplinie :-). Nie lubię piłki nożnej i siatkówki, koszykówkę trawię. Na wuefie ćwiczę :-). Nie palę i nie zamierzam (przykre doświadczenia domowe - rodzice kopcą), a branie narkotyków uważam za głupotę.

Niezwykle cenię indywidualizm i oryginalność.

Czego nie lubię/nie cierpię/nienawidzę?

- głupoty
- konformizmu
- hipokryzji
- zarozumialstwa (nie mylić z pewnością siebie)
- hip-hopu, techno
- jeszcze kilku innych rzeczy, których wymienianie tutaj uważam za niestosowne :-).

*dodane z powodu wrodzonej skromności

Guinea

Guinea

26.10.2003
Post ID: 14833

MiB

[quote:3c5440c71d="Guinea"]
wzrost: ok. 190 cm (+afro na głowie ;P )

O czym Ty mówisz?? O tej szczecince coś ją miał w Kraq :P

[/quote:3c5440c71d]

Heh ale weź pod uwagę że od tamtego czasu nie byłem strzyżony :P

Farmerus

Farmerus

26.10.2003
Post ID: 14834

lat 22
zamieszkały w Oleśnicy, tamże też urodzony 13 czerwca roq pańskiego 1981
zodiakalny bliźniak
jako typowy bliźniak, jestem:
- leniwy
- bałaganiarski
- roztargniony
- wrednawy
- (podobno) elastyczny - to chyba znaczy, że potrafię się szybko dostosowywać do nowych warunków (może tak rzeczywiście jest)
- wciąż wszystko analizujący
- nikomu nie dający się poznać do końca, choć większości wydaje się, że mnie zna bardzo dobrze...
- cichy, spokojny i milkliwy
- (zbyt) łatwo wybaczający
- lubiący bagatelizować problemy i obracać je w żart, by nie widać było po mnie, jak bardzo mnie one dotykają
- nie wierzący w czerń i biel (a jedynie w odcienie szarości) ani w stereotypy

poza tym:
(jestem prawie pewien, że) nie mam uprzedzeń i nie znoszę, gdy ktoś takowe posiada
z trudem mogę zdzierżyć prywatę
mierzi mnie marnotrawienie czegokolwiek
staram się nie krytykować nikogo/niczego tylko dlatego, że inni to robią
bywam przekorny
jestem potwornie nieśmiały, jeśli chodzi o kontakty z kobietami
niemniej nieśmiały, w kontaktach z obcymi (urzędy, sklepy, egzamy ustne => brrr)
nie przeszkadza mi przebywanie sam na sam z myślami
tylko czasem (jak mus to mus) odmawiam pyffka (lub czegoś mocniejszego) w miłym towarzystwie

185 cm
77 kg
oczki niebieskie, błekitne nawet, błękitne jak pogodne, letnie niebo
włoski, choć ciemnieją mie od lat, wciąż są blondynopodobne (w dzieciństwie były białe, jak na avie), ścięte krótko, bo tak wygodniej
cera blada

stan cywilny: przejściowy
zawód: student (czyt: obibok) IV roq

sportu (oglądać) nie znoszę
uprawiać też, ale czasem trzeba robić rzeczy, których się nie lubi...
lubię za to robić wiele innych rzeczy :D

nie palę
kawy nie piję
TV nie oglądam od 6 lat
nie narkotyzuję się ;)
i to chyba tyli...

Lopez

Lopez

27.10.2003
Post ID: 14835

Guinea

wzrost: ok. 190 cm (+afro na głowie ;P )
waga: ok. 56 kg (ktoś tu mówił że jest chudy? :P )

hehe, to pewnie masz najmniejszą wage 1 centymentra ciała :P na całym forum, a moze nawet szerzej :P

ale jak bedziesz wiecej tego piwa żłopał to brzuszek powinien troche urosnąć :PP

mój centymetr waży 0,4 kg a wiek mam lutowy nieprzestepczy, :P
suma wieku i wzrostu wynosi 5^2 x 2^3, który z inteligentniaków zgadnie? :P

Farmerus

Farmerus

27.10.2003
Post ID: 14836

około 69 kg
172 cm
28 wiosen :D

No!
Ale ze mnie inteligentniak :)

tse tse

tse tse

27.10.2003
Post ID: 14837

No to czas i na moje wymiay :lol:

JEŻELI TO KOGOŚ INTERESUJE :P

Wzrost 196 oczywiście centymetrów, włosów prawie nie mam więc nie zawyżam wzrostu.
Te włosy(koloru ciemny blond) to mam tylko ostrzyżone zawsze tak na 3,45 centymetra.
Waga odpowiednia do wzrostu tzn 90 kilo :D a wyglądam na góra 70 :D
Okulary -2 na każde oko czyli razem 4 driopijki
Student gieografiji na Uniwerku Warszawskim specjalizacja meteorologia

Lubię sporty pod każdą postacią a uwielbiam przede wszystkim kosza, siatkę, pływanie no i oczywiście bierki elektryczne pod wodą.

Piję i palę ehhh....

No i kocham Hirołsików :wink:

A no i mam 24 lata a raczej zimy 8)

Eldacar

Strażnik Krypty Eldacar

27.10.2003
Post ID: 14838

Lopez

[quote:60e5b168b5="Guinea"]
wzrost: ok. 190 cm (+afro na głowie ;P )
waga: ok. 56 kg (ktoś tu mówił że jest chudy? :P )

hehe, to pewnie masz najmniejszą wage 1 centymentra ciała :P na całym forum, a moze nawet szerzej :P
[/quote:60e5b168b5]

Ja depczę mu po piętach (63/198) :)

Ion

Ion

1.11.2003
Post ID: 14839

Temat stolika nieodparcie kojarzy mi się z Faustem Goethego, a mianowicie z fragmentem, kiedy główny bohater stawia takie pytanko Mefistofelesowi, a on odpowiada: "Tej siły cząstką, która zawsze złego chce i zawsze czyni dobro". No to tyle w kwestii początku.

W Internecie(oraz także gdzie się tylko da) występuję jako Ion, a w real-life jako Robert Szczęsny. Ostatnimi latami trochę urosłem, więc teraz mierzę coś koło 173cm(przed chwilą się mierzłem :D ) ale z ciemnoblond włosami będzie coś chyba z dwa, trzy centymetry więcej (na włosach mam coś co, niektórzy określają mianem "szopy"). Jak zasadniczo większość piętnastoletnich ludzi uczę się w trzeciej klasie gimnazjum, co przyjemne, przynajmniej ze strony nauczycieli nie jest.
Ostatnio się ważyłem i wyskoczyło chyba coś koło 50 kilogramów, i tak już jest chyba z pół roku. Poza tym, od trzecie klasy podstawówki, albo i wcześniej, nosze okularki.

WF nie jest tym co tygryski lubią najbardziej, więc zasadniczo nie ćwiczę, ale najczęsciej z innego powodu. Ludzie z mojej klasy znają moje "możliwości" więc wolą pograć niż drzeć się na mnie :lol:
Do reszty przedmiotów mam stosunek w miarę dobry (co nie znaczy ze do nauczycieli również). Jestem kimś pokroju ścisłego humanisty, lub humanistycznego ścisłowca jak kto woli. Po gimnazjum będzie liceum, a co dalej to w 100% jeszcze nie wiem.
Jestem trochę nerwowy, ale staram się zachować spokuj. czasami chodzę przybity, nawet kilka dni, ale jak jestem szczęśliwy to aż podśpiewuję pod nosem

Co lubię?
- Książki, w szczególności fantasy, ale nie tylko.
- Pisać w wolnych chwilach (najczęściej podczas bezsennych nocy, które miewam bardzo często) opowiadanka.
- Internet oraz Komputer
- Dyskutować na różne tematy
- Słuchać muzyki, oczywiście rocka i metalu, chodziarz irlandzką też nie pogardzę.
- Dobre kino.
Zapewne są jeszcze inne rzeczy które lubię, a jeszcze o tym nie wiem :) .

Nie narkotyzuję się i nie palę. Nie trawię nietolerancji, ludzi z uprzedzeniami, techno i hop hopu (przepraszam, hip hopu), krytykowania czyjś poglądów bez żadnej logicznej podstawy,
zarozumialstwa i arogancji (moja „wspaniała” klasa kwalifikuje się do prawie wszystkich tych punktów.)

Pozdrawiam

MiB

MiB

1.11.2003
Post ID: 14840

Ion

Temat stolika nieodparcie kojarzy mi się z Faustem Goethego, a mianowicie z fragmentem, kiedy główny bohater stawia takie pytanko Mefistofelesowi, a on odpowiada: "Tej siły cząstką, która zawsze złego chce i zawsze czyni dobro". No to tyle w kwestii początku.

To bardzo dobrze Ci się kojarzy

("Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"- w moim przekładzie :) prócz wypowiedzi Mefistofelesa z "Fausta" jest to także motto "MIstrza i Małgorzaty" Bułhakowa :) - BTW- jest jeszcze jeden stolik nawiązujący do tej wypowiedzi - jush się domyślasch ftóry??)

Faramir

Faramir

3.11.2003
Post ID: 14841

MiB

jest jeszcze jeden stolik nawiązujący do tej wypowiedzi - jush się domyślasch ftóry??

Pytanie - powiedziałbym - co najmniej mocno tendencyjne. Ofkors, iż "Dobro to także zło". :)