Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Baśniowe Gawędy - ""... więc kimże fkońcu jesteś??...""

Osada 'Pazur Behemota' > Baśniowe Gawędy > "... więc kimże fkońcu jesteś??..."
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Haav Gyr

Haav Gyr

9.02.2004
Post ID: 14923

No dobra, jak już tutaj prawie każdy zamieścił ofetę "martymonialną", to nie mogę być gorszy :D

Znany jestem również jako Kallen Thaarn(Haav Gyr to przydomek i słowo to oznacza w języku mrocznych elfów - Czarny kaptur, choć powinno się pisać prawidłowo Haavh'gyure), a po polskiemu :P Jakub, a nazwisko chroni ustwa o danych osobowych :P :D
wiek: 23 lata
znak zodiaku: wodnik
włosy: szatyn, ale już siwieję :D
wzrost: 173
waga: szczupły, z czego jestem dumny :P
Z zawodu technik elektryk, z wykształcenia (al)chemik :D z zamiłowania fanatyk fantasy, od czasu do czasu coś tam namaluję coś tam napiszę :wink: .

Słucham prawie każdej muzyki:
od Evanesense-Queen-Lenny Krawitz-Christina Aguilera-Seal-Sistars-DMX aż po muzykę instrumentalną czy nawet poważną.
Poza tym lubię prawie wszystko :D oprócz, wręcz nie cierpię:
głupoty, cynizmu, arogancji, nietolerancji, wszystkowiedzących, faszystów, Eminema, ksenofobii, pseudo-tłumaczy, Eminema, ciężkostrawnych posiłków, alkoholików, obłudy, Eminema, francuskiej polityki zagranicznej, Garou, papierosów, Eminema, bezmózgich osiłków(tylko tych bezmózgich :wink: ), Mangi, Balcerowicza i jemu podobnych, Eminema, roszczeń przesiedlonych, ludzi unikających płacenia podatku, pseudo bezrobotnych czy ja już wspominałem Eminema?? :?: :D

Hmmm....chyba na tyle, a tak poza tym ze jestem bardzo spokojny szczery i uczciwy człowiek, który jeszcze wierzy w drugiego człowieka i jego inteligencję. :)
Moim mistrzem jest A.Małysz, A.Sapkowski i J.V.Caneghen 8)

P.S. Panie ze zdjęciem mile widziane :D :lol: :lol: :lol:

Hisime

Hisime

14.02.2004
Post ID: 14924

" naprawde jaka jestes nie wie nikt..."

tak sobie czytam i tak dalej i czuję się jak dinozaur jakiś albo cuś
Farmerus podniosłeś mnie na duchu swym wiekiem;)
Ja to już praktycznie babcia jestem- 26 roków na karku i ni cholery nie chce być mniej:)

Cieszymnie bardzo, iż zgromadzona tu młodzież wykazuje się kulturą;), obyciem literackim i pasją twórczą. Prawdziwa to radość przebywać w tak zacnym gronie, które nie zważając na wiek i rasy łączy się we wspólnym działaniu.

Ponieważ jestem nietypowym przedstawicielem swej grupy wiekowej i lubię się bawić w różny dziwny sposób a i powaga moja jest jakaś taka malo poważna, to nawet nie odczuwam jakoś dotkliwie swego wieku.
Co nie znaczy iż jestem infantylna:)

Zyję więc sobie na tym cudnym świecie podejmując się różnistych dzialań i smakując dzień po dniu. Zartacam się w lenistwie albo wręcz przeciwnie pracuję jak szalona:)
Zrywy i porywy to jakiś może niezbyt zdrowy sposób na życie ale można się przyzwyczaić. Co prawda otoczenie jakoś tak dziwnie na mnie spogląda momentami, gdyż destabilizacja życia mego wywołuje rozliczne zmartwienia( zwłaszcza mojej najbliższej rodziny):)

Mam we krwi bunt, teraz jest on nieco umiarkowany lecz generalnie nie zgadzam się na zastane schematy i drążę jakieś swoje ścieżki, które pozwalają mi na spotykanie osobników podobnego pokroju myślowego, który zahacza o różne dziwne zagadnienia.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to może je zadać a ja może odpowiem:)

Slepy

Slepy

15.02.2004
Post ID: 14925

Jestem nowy, więc postanowiłem na dobry początek napisać coś tutaj :) .
Zwłaszcza, że z MiB'em to mine łączy ciekawa "więż krwi" i to on mi to polecił (thx). 172 cm wzrostu, 63 kg ważę. Na wf chodzę w przeciwieństwie do niektórych:). 15 lat, ostatnio fascynuje mnie fantasy, słucham co mi się podoba, no i lubie heroski... Mam nadzieję, że na początek wystarczy:).

MiB

MiB

16.02.2004
Post ID: 14926

Slepy

Jestem nowy, więc postanowiłem na dobry początek napisać coś tutaj :) .

Gut czojs :)

Slepy

Zwłaszcza, że z MiB'em to mine łączy ciekawa "więż krwi"

No jakby to Wam wszytskim wytłumaczyć- to mój qzyn, tylko nie pytajcie jak to się stało, że Trogolodyta jest qzynem diabłą :P

Slepy

i to on mi to polecił (thx).

Powiedz jesio, że to on "pomógł" Ci wypełnić formularz zgłoszenia (kosa się na cuś przydała :P), a napewno będziesz wiarygodny :lol:

Slepy

172 cm wzrostu, 63 kg ważę.

No kto by pomyślał- jush 3cm ode Mnie wyższy jesteś :(

Slepy

Na wf chodzę w przeciwieństwie do niektórych:).

Jakaś aluzja :|

Slepy

15 lat, ostatnio fascynuje mnie fantasy, słucham co mi się podoba, no i lubie heroski...

15lat- ładne mi ostatnio :P, a że podoba Ci się to co mi, więc szukajta nieco wyżej co Ja wpisałem ;)

Slepy

Mam nadzieję, że na początek wystarczy:).

No coś ty- tylko tyle??

Dobra, a tak serio, to Ja również witam.
I faktycznie, jest to mój qzyn i faktycznie z deka późno mu powiedziałem o IJB :lol:

Slepy

Slepy

16.02.2004
Post ID: 14927

MiB, jasne, że to była aluzja:D. Ale liczylam po tym, co mi dzisiaj powiedziałeś, że będziesz bardziej ostry(nie bierz sobie tego do serca oczywiście:)).

Gothmog

Gothmog

16.02.2004
Post ID: 14928

Hmm, wypadalo by cos o sobie napisac :) . A wiec tak: Jestem Gothmog, pochodze z Angbandu, ale chwilowo przebywam w Gdyni :) . Interesuje sie fantastyką, słucham rocka, metalu, przede wszystkim zespolow takich jak Blind Guardian czy Iced Earth. Interesuje sie rowniez programowaniem (C/C++), obecnie zajmuje sie pisaniem wlasnej gry inspirowanej nieco King's Bounty i HoMM II, bedzie to RPG z pewnymi elementami strategii, w 3D. Nie jestem na 100% pewien, czy cos z tego wyjdzie, ale mam nadzieje ze tak :D

jOjO

Hetman jOjO

16.02.2004
Post ID: 14929

jakby ftoś nie załapał co sie stało...
to przypomne...

jOjO

w całym Imperium offtopikowania nie zniese...

a co do Slepy ('ego? 'ej?) to weźcie mie objasnijcie jakiej toto jest pci... ;)

Slepy

. Ale liczylam po tym, co mi dzisiaj powiedziałeś

Slepy

Slepy

17.02.2004
Post ID: 14930

Hetmanie jOjO. Jak zapewne Tobie wiadomo, jestem Troglodytą(przynajmniej tak nazywacie naszą rasę).
wasza mowa jest dla nas wysoce trudną do nauczenia się, a tym bardziej stosowania. Zdarza się więc nam czasami zrobić tzw. "literówkę". Bardzo mi przykro, jeśli Cię to razi. Będę się starać uczyć dokładniej waszego języka. Tak przy okazji: wedłóg waszych poglądów nazwalibyście mą płeć "samiec". Jak to się nazywa u nas nie będę podawać, gdyż i tak nie zrozumiecie. Mam nadzieję, że wybaczycie mi moje pomyłki w waszej pisowni.

jOjO

Hetman jOjO

17.02.2004
Post ID: 14931

a to wszystko jasne
nie o literówki chodzi jeno o Twój niewyraźny głos
a nie mając za wiele do czynienia z Twoją rasą (póki co, to raczej ino na polowaniach... ;) ), ciężko było zgadywać
a obrazić nie chciałem przekrecaniem pci...

Zatem Panie Slepy - łelkam tu! :)

Slepy

Slepy

17.02.2004
Post ID: 14932

Miło, że jestem akceptowany. To nie tak jak w mym rodzinnym grodzie...
Ale nie będę roztrząsał mych gorszych czasów... Mam nadzieję, że będę mógł wam jakoś dopomóc za przyjęcie mnie do waszej społeczności. Do rychłego zobaczenia Hetmanie jOjO!

jOjO

Hetman jOjO

17.02.2004
Post ID: 14933

Slepy

Do rychłego zobaczenia Hetmanie jOjO!

well...
kciałoby sie rzec: wzajemnie...

ale to byłaby chyba złośliwość :P

Slepy

Slepy

18.02.2004
Post ID: 14934

Staram się posługiwać waszym językiem w zrozumiały sposób:). To w sumie i tak lepiej brzmi niż "do powąchania", lub "do kolejnego kontaktu jakimś zmysłem(:P)", którego powinienem użyć... Dzięki, że nie byłeś złośliwy. Razem z wami zapominam czasem o "ograniczeniach" mego zmysłu wzroku. Do... a mniejsza o to!

Hubertus

Hubertus

21.02.2004
Post ID: 14935

Witam wszystkich. Normalnie nazywam się Hubert. Obecnie studiuje społeczną psychologię kliniczną na SWPS w Warszawie. Bardzo jestem z tych studiów zadowolony. Dodatkowo, pozaszkolnie, zajmuję się pomaganiem dzieciom w domu dziecka.
Na studiach najbardziej interesuję się behawioryzmem, ewolucjonizmem,terapią w tych paradygmatach i psychoneurologią.Mam 183 cm wzrostu ważę nieco za dużo:wink:. Interesuję się RPG, papugami, literaturą fantasy, grami komputerowymi (poza Heroes i Baldurami lubię gry ekonomiczne0, także nieco filozofią i poezją. Nie jestem zbyt rozrywkowym gościem, ale potrafię się dobrze bawić, z kulturą i umiarem. Mam nadzieję że dobrze nam się będzie współpraca układać.
Jeszcze na koniec jedna uwaga do MiB: to co piszesz NIGDY nie jest w przypadkowej kolejności :wink: Ale interpretacja tego nie jest już tak jednoznaczna.

WorldDragon

WorldDragon

23.02.2004
Post ID: 14936

Witam all!!!!

Czas na smoka, aby o sobie wtrącił zdanko (może więcej) :D

Tak więc mam na imię Michał :twisted: Moim miejscem zamieszkania jest Giżycko (na Mazurach).Mój znak zodiaku to Baran (urodziłem się w Chińskim roku owcy 羊yang) No dobra ciekawostka: oto data mojego urodzenia (Chińska). Kto odgadnie jak to będzie brzmiało po Polsku?
十八 -dzień 四月 -miesiąc 羊-no dobra rok owcy, powiem który:1991

Dobra teraz coś innego:
Oczy:niebieskie
Włosy:Jestem szatynem :D
Wzrost:165 cm
Waga:Wiecie co? Tak dawno sie nie ważyłem że nie pamiętam :D

Co lubię?
Oczywiście, że homm (najbardziej h3 SoD), fantasy, Anime, Manga, Rysować, informatykę, komputery :D , pisać wiersze i opowiadania(nie wiem skąd, alke tylko na wybrany temat), sport (szczególnie piłke nożną :D i tak dalej, już sam na ten moment nie wiem :oops:

Czego nie lubię?
L@merów(strasznie nienawidzę), Księżniczek z bajki (chodzi o dziewczyny, wole normalne laski), kłamstwa, chamstwa itd.

Coś głębiej o mnie lub co można sie po mnie spodziewać...
No tak:Lubie się dobrze bawić(choć jak trzeba jestem opanowany), niektórzy mówią że Worlddragon to wzór, rzeczywiście mam wzorowe zachowanko i średnią 5.0(żeby ktoś nie pomyślał że ze smoka jakiś kujon, sam nie wiem skąd te 5.0 jak ja nawet do żadnej książki nie zerknąłem lub zeszytu).Jestem Tornadem zrozumienia(żartuje, ale człowieka umiem zrozumieć), Jezu jak trudno coś o sobie pisać i chyba na tym skończę :( Bo nie wiem co o sobie jeszcze powiedzieć

Dobra tyle na teraz, może jeszcze coś później zmodyfikuje (jak sie jeszcze dowiem o sobie :D )

_
Veni, vidi, vici-Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem

gg2066188

Kriso

Kriso

23.02.2004
Post ID: 14937

A teraz czas na mnie!
Zacznę od wyglądu.
Oczy - szarozielone.
Włosy - szatynowe( "na jeża" )
Wzrost - 180cm
Waga - 65kg
Karnacja - jasna, ale albinosem nie jestem
I wiek - 13lat
IQ - 135pkt.

Chłopak cichy, ale wyróżniający się w tłumie. Sympatyczny i lubiany, ale raczej stara się ograniczać swoje towarzystwo do osób najpotrzebniejszych.

Lubię:

-muzykę: trance i klasyczną
-potrawy: własne
-książki: naukowe i fantasy, komiksy
I jeszcze sztukę. Tańczę ( 8 lat ) w zespole tańca nowoczesnego. Astronomię i astrofizykę. Z tymi rzeczami wiążę swoją przyszłość. Jestem molem książkowym. Miesięcznie czytam ok. cztery 400 stronicowe książki oraz pięć tygodników "Polityka".

Nie lubię:

-muzyki: hip hop
-potraw: meksykańskich
-książek: raczej wszystkie lubię
I jeszcze hamstwa i ludzi niewychowanych i wulgarnych.

Po za tym:

-interesuje mnie łacina, historia i mitologia
-moja średnia 4.75
-jestem abstynentem
-naprawdę mam 13 lat i chodzę do I klasy gimnazjum

PRO AETERNA REI MEMORIA

Ion

Ion

29.02.2004
Post ID: 14938

No to może krótko:
Kiedyś w tym topicu, mój braciszek tj. Faramir:), zamieścił link do strony ze swym zdjęciem. Tak teraz sobie myślę, że niegodne jest, abym ja widział jego, a on mnie nie. Więc niniejszym naprawiam ten błąd:

[img:583106f4a8]http://www.periannath.republika.pl/tworcy/r1.jpg[/img:583106f4a8]

Okrzyki w stylu "Oh!" i "O matko!" po obejrzeniu zdjęcia proszę zostawić dla siebie:)
Pozdrawiam

Darkena

Darkena

5.03.2004
Post ID: 14939

Oh! O matko! :D

No nie brzydki z ciebie chopcyk Ion :).

Erin

Arcymag Erin

5.03.2004
Post ID: 14940

Wiesz, że Gui wygląda prawie tak, jak ty? Fryzura identyczna, gęba właściwie też dość podobna... :)

Voldo

Voldo

5.03.2004
Post ID: 14941

Enleth: Czy Guinea wygląda jak Ion czy wyglądał. To jest różnica a wydaje mi się, że już tak nie wygląda (przynajmniej tak było w wakacje :twisted: )

A może przy okazji opiszę siebie:
:arrow: Imie - Agata
:arrow: Wiek - niedaleko 18-ki (urodziny 23. 12.)
:arrow: Skąd - Ruda Śląska (niedaleko Katowic i Gliwic)
:arrow: Oczy - szaroniebieskie
:arrow: Włosy - ciemny brąz
:arrow: Wzrost - 175cm
:arrow: Waga - 65kg

:arrow: Co lubię: łacinę, RPGi, fantastykę (filmy, książki, muzyka et cetera...), książki, kino, komputer, internet, muzykę (każdą głównie hip-hop, filmową i metal - Bling Guardian - thx for Faramir).
Jestem nietypową dziewczyną gdyż lubię też ciszę i spokój, które to dają sposobność do rozmyślań.

:arrow: Czego nie lubię: chamów, dyskotek (wiem że to dziwne :( ), i dużo dużo więcej...

Faramir

Faramir

5.03.2004
Post ID: 14942

Ion - nie mnie oceniać, pozostawię to innym :) A od siebie dodam tylko: teraz to jeno do jakiegoś spotkania w realu :) Najlepiej konwentu, choć jeśli szybciej by się udało, to nie pogniewałbym się. Braciszku...

voldo_girl

thx for Faramir

Nie ma za co - to była przyjemność ;)