Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Baśniowe Gawędy - ""... więc kimże fkońcu jesteś??...""

Osada 'Pazur Behemota' > Baśniowe Gawędy > "... więc kimże fkońcu jesteś??..."
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Vilentretenmerth

Vilentretenmerth

6.06.2005
Post ID: 15023

Nicki: Vilentretenmerth, Szakal (kiedyś w unrealu), dratwa (podstawówka), Krzyś (Gim, LO) Kris/Kristof (ponieważ obecnie przebywam w UK)
Imię: Krzysztof Maciej Jakub
Nazwisko: Szewczyk
Wiek: 18 ( 07.styczen.1987)
Wzrost:180cm
Waga: z 60 kg
Oczy: niebieskie
Włosy: brunet

Jak wspomniałem powyżej obecnie mieszkam w UK gdzie uczęszczam do szkoły i pracuję.
W tym roku kończę kurs angielskiego na poziomie E3 (został L1 i L2). Pracuję jako (tzn będę bo na razie jestem "na szkoleniu") Production Manager, w niektóre soboty dorabiam jako DJ w miejscowym barze. Moje zainteresowania to Fantasy pod wszystkimi postaciami, min. Warhamer, gry, książki, filmy i uwielbiam (choć teraz wytrzymuję 5 min i trzeba dzwonić po karetkę :cry: ) grać w gale (nogę). Pije od okazji :D pale tylko czasem (od jeszcze większej okazji :D :D)
Kocham kobiety (tylko w przedziale wiekowym 14-40 lat :wink:).
Raczej jestem ułożonym i spokojnym chłopakiem (chyba ze ktoś przegina).

Moje największe nieszczęście: operacja która się odbyła 7 dni po urodzeniu (dranie tak mnie zszyli ze ja bym lepiej to zrobił, chyba coś popili skutkiem jest paskudna szrama na moim brzuchu :cry: )
Moje największe szczęście: jeszcze mnie nie spotkało.

Nienawidzę:
-ludzkiej głupoty
-narkotyków
-przygodówek
-chamstwa

Ulubiona piosenka:
Lonely “Every day I love u less and less”
Ulubiona ksiazka:
13 Wojownik Czas Pogardy (i inne o Wiedzminie)
Ulubiony film:
60 Seconds
Ulubiony aktor:
Nicolas Cage
Ulubiona aktorka:
Liv Tyler (ahhh :oops: )
Ulubiony kolor:
zielony
Ideał dziewczyny:
Farbowana blondynka, zielone oczy, 175cm, wydepilowana tu i ówdzie (czyt. nogi :D ),
wypukła tam gdzie trzeba :wink:
_
Jeśli spełniasz te wymagania niezwłocznie wyślij mi maila w celu uzyskania dalszych
informacji :wink:
_
Nr. Telefonu. jeśli tylko chcesz (tylko kobiety :wink: )

Regards
Vilentretenmerth

PS
Większość z was napisała ze nie lubi Techno i Hip-Hopu to w takim razie czego wy sluchacie? Disco Pollo czy Britney Spears (czyt. Popu :twisted: )

Fristron

Fristron

6.06.2005
Post ID: 15024

Vil

P : PS
Większość z was napisała ze nie lubi Techno i Hip-Hopu, to w takim razie czego wy słuchacie? Disco Pollo czy Britney Spears (czyt. Popu )

A słyszałeś może o takim muzycznym gatunku na M? Dodam, że drugą literą jest E, trzecią T, czwartą A, z kolei piąta litera to L :P.
Oczywiście nie odnosi się to do wszystkich, ale do większości, z tego co sie orientuję :)

Vilentretenmerth

Vilentretenmerth

6.06.2005
Post ID: 15025

Raczej nie chcesz poznać mojej opini na temat tego czegoś zaczynającego się na M :wink:
Ale jak ktoś już powiedział:
"Są gusta i guściki"
Każdy lubi co innego.

Regards
Vilentretenmerth :D :D :D

PS
NIE zdrabniać mojego nicku jak coś używajcie CTRL+C/V :wink:

Nagash

Nagash

6.06.2005
Post ID: 15026

Masz racje, każdy ma gusta ja tam np. britnej lubię :P ( żartuje oczywiście)

A tak wracając to jest też wiele wiele innych gatunków muzyki nie tylko HH, tech i metal ...

Mortai

Mortai

7.06.2005
Post ID: 15027

My turn:

Imię: Sławomir syn Sławomira
Wiek: 16 lat
Wzrost: 190 (duuzo...)
Waga: 60 kg (ja lubię jeść:))
Wygląd zewnętrzny: niebieskie oczy, ciemny blond włosy z charakterystycznym wicherkiem (kogutem?:))
Wygląd wewnetrzny: pesymista, opiekuńczy, nie którzy mówią, że gołębie serce, ale ja się nie zgadzam (chciałem wczoraj kogoś zabić [byle kogo] tak żeby się nie zorientował kto to zrobił:)), inteligentny i mądry (ale jestem skromny...), skromny.

Zainteresowania: metal music, fantasy (głównie Tolkien), piłka nożna, komputery, historia (szczególnie średniowiecze), picie herbaty (chyba jestem uzależniony).

Nie lubię chemii i fizyki oraz hip-hopu.

Tyle... Kunic!

Radclif

Radclif

10.06.2005
Post ID: 15028

Witam Wszystkich!!
Mam 24 lata oraz na imię Radclif (ER, A, DE, CE, EL, I, EF), nie jestem zbyt wylewny....

Kordiss

Kordiss

28.06.2005
Post ID: 15029

A ja się trochę zmieniłem:
Imię: Takie samo jak dawniej...
Nazwisko: Patrz wyżej...
Wiek: 10 lat. (jednak to ja jestem najmłodszy!)
Zainteresowania: Karate (uczęszczam na treningi, mam żólty pas i za 5 miesięcy będę miał pomarańczowy, RPG-i różne, MMORPGi,
Rodzina: Brat (17 lat), siostra (ok. 20 lat), ojciec (znany jako Wlod), matka.
Mam chomika dżungarskiego zachodnioazjatyckiego (jak coś z tego zrozumieliście to jesteście dobrzy). Moja siostra ma papużkę i psa. Chodze do szkoły nr 1 vw Ustroniu do klasy prawie czwartej 8) . Gram w Tibię, MU, Lineage próbujemy z bratem ściągnąć, Sims II, Icewinddale'a 2, Disciples II i Wormsy. Oprócz Imperium Jaskini Bechemota jestem zarejestrowany na www.lastinn.info.pl. , http://info.elixir.int.pl/, www.tibia.pl.
Charakter: Wredny względem coniektórych, śmieję się z rzeczy śmiesznych (bardzo dziwne :P)

Galadin

Galadin

28.06.2005
Post ID: 15030

Nicki: Galadin (Imperium), Nicolai (Rivendell; OGAME), Tajniak i Prorok (szkoła :D )
Imię: Piotr
Wiek: 16 (30.04.1989)
Wygląd: oczy piwne, włosy blond
Stan: no wolny!
Zamieszkanie: Częstochowa
Zainteresowania: fantasy, fantastyka, gry PC, muzyka,
Ulubione zespoły: Blind Guardian, Nightwish, Therion, i reszta z tym powiązana :)
Ulubione piosenki: Gallows Pole, Bright Eyes, Ghost Love Score,
Charakter: w real life - praworządny neutralny; w grach - chaotyczny zły :)
Druga połowa: musi lubić to co ja, bo inaczej nie wytrzyma długo :D
Życzenie: żeby ktoś napisał coś, co pokocham jak twórczość Tolkiena
Ulubione texty: rządzisz, uważaj mistrzu, jesteś PRO, NO PRO,

Sulia

Sulia

13.05.2007
Post ID: 15688

Wyżej :)