Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Morok

Morok

19.08.2007
Post ID: 18179

A więc za wiedzą i zgodą Administracji (czyli Ghosta ;P) niniejszym ogłaszam nabór do Ballady o nazwie "Świt Starożytnych". Więcej szczegółów nie podam, to będzie niespodzianka ^^. Ta Ballada będzie miała na celu oswojenie Gildii z nowym światem (Kolumną) i moim beznadziejnym, prostackim, jednowątkowym stylem prowadzenia gry.

Zapraszam!

P.S.
Jak ktoś chce się zapisać, to niech tutaj posta wrzuca, bo skrzynki nie mam w Ulubionych ^^.

Feanor

Feanor

21.08.2007
Post ID: 18246

Kogo jak kogo, ale mnie w tej balladzie nie może zabraknąć :)

Eru

Eru

25.08.2007
Post ID: 18552

@Ghost
Skąd ja to miałem wiedzieć? :P

@Morok
No to oczywiście zgłaszam się xD

Morok

Morok

25.08.2007
Post ID: 18553

Dwie osoby? Powinny być co najmniej trzy :P.

Feanor

Feanor

25.08.2007
Post ID: 18555

Hmmm... Chętny był jeszcze Nuk, Deith też powinien się zgłosić ;)

Deith

Deith

26.08.2007
Post ID: 18570

Będąc zdrowym na ciele i umyśle zgłaszam się na ochotnika

Nuk

Nuk

26.08.2007
Post ID: 18571

I oczywiście Nuk się zgłasza w pełnej gotowości :)

Morok

Morok

26.08.2007
Post ID: 18576

A więc rozpoczynamy Balladę! Najpierw jednak potwierdzenie zgłoszenia i określenie przeszłości - niech każdy, który się zgłosił, wyśle mi na PMa powód, dla którego przybył na Wielką Pustynię. Bo tajemnicze zniknij->pojaw się są chyba zbyt sztuczne.

Eru

Eru

26.08.2007
Post ID: 18586

blaa... taki pisanie czegoś z niczego od razu na sam początek? Na moje poczekasz aż najdzie mię wena twórcza(rząd wielkości - dni).
Może jakbyś napisał gdzie jest ta pusty i co o niej wiadomo z legend i b{a,u}jd to łatwiej by było o punkt zaczepienia ;)

Acha#1 - oczywiście uważam że i tak należałoby poczekać, chyba że będziesz mógł dodawać uwentualnych chętnych w trakcie ballady...

Acha#2 Widzę że moja rasa jest dość specyficzna w Kolumnie, więc informacje o niej(znaczy się, rasie) też mogą przydatne

Morok

Morok

26.08.2007
Post ID: 18602

@Acha 1
Będę mógł dodawać i chyba będę musiał (niestety wielu osób ciągle nie ma).
@Acha 2
Eeeeee? Nie zrozumiałem. Przecież jesteś elfem ^^.

Eru

Eru

27.08.2007
Post ID: 18618

A Las Elfów to co? Z tego opisu wynika że nie jest to zwykłe miejsce. No chyba że jak zwykle nadinterpretuję...

Morok

Morok

28.08.2007
Post ID: 18655

Żadnego miejsca nie można nazwać "zwykłym", bo wówczas trzeba by było je przyrównać do tysiąca miejsc, które nazywamy niezwykłymi. I określenie wyparowałoby jak rtęć z rozbitego termometru.

To znaczy w Kolumnie jest wiele "dziwniejszych" ras, ale elfy niczym nie zaskakują. W przeciwieństwie do innego, post-apokaliptycznego świata, który stworzyłem, ale o tym innym razem ^^.

P.S.
Czekam jeszcze na dwa potwierdzenia zgłoszeń - od Feanora i od Ciebie. Potwierdzenia mają być na PMie i zawierać powód, dla którego Twoja postać wyruszyła na Wielką Pustynię.

Eru

Eru

3.09.2007
Post ID: 18869

No, nabazgrałem coś na dobry początek ballady :D

Mam nadzieję że inni wkrótce też coś dopiszą, a Morok wyjaśni o co biega xD

Feanor

Feanor

3.09.2007
Post ID: 18882

Ja tylko czekam na to, aż Morok coś odpisze na moje potwierdzenie i na powody, dla których postać miałaby być na pustyni ^^

Morok

Morok

3.09.2007
Post ID: 18903

Nie czekaj. Pisz! Jak nic nie odpisałem to defaultowo znaczy, że zaakceptowałem ^^.

Eru

Eru

8.09.2007
Post ID: 19057

Moje odczucie estetyczne: posty krótsze niż avatar z przyległościami, wyglądają po prostu brzydko... ;) Poza postami Trubadura, bo ten ma tylko lekko kierować balladą :D
Można się chyba trochę wysilić i popchnąć akcję do przodu...

Aha - i przyłączam się do prośby Moroka - czytajcie całe posty. W szczególności kieruję to do Nuka :)

Nuk

Nuk

8.09.2007
Post ID: 19059

Zauważyłem błąd, post już wykasowany ;)

Eru

Eru

8.09.2007
Post ID: 19064

@Nuk thx - ale do wszystkich - jeśli post, po dopisaniu kolejnych, można skasować bez choćby minimalnego uszczerbku dla ballady, to znaczy że post powinien był być choć trochę dłuższym... przynajmniej tak mi się wydaje :D

@Morok - jak ściana może nie być magiczna, skoro wszelkie pozory działanie wskazują na jej magiczność? No i komu w świecie w którym magia jest dość powszechna chce się wymyślać cywilizację techniczną? xD

Morok

Morok

8.09.2007
Post ID: 19066

To Wielka Pustynia . W jej pierwotnej wersji w ogóle nie działała na niej magia (tak samo jak i w innych krainach Wschodu) - tylko na potrzeby Ballady zdecydowałem się to zmienić . Poza tym zawsze można uznać, że cywilizacja techniczna istniała tam dawno temu - i do dzisiaj przetrwały nieliczne jej relikty. Pewnie w następnej kolejce pisania dopiszę kolejnego stwora do Bestiariusza ^^.

DevilOkO

DevilOkO

15.09.2007
Post ID: 19261

Dawno mnie tu nie było ale nie zniknąłem całkowicie. Teraz juz powinienem mieć trochę więcej czasu. Piszę się na kolejną balladę albo na dołączenie do aktualnej jeśli trubadur wyrazi zgodę.