Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Uwagi dotyczące Ballad..."

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Uwagi dotyczące Ballad...
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

18.10.2004
Post ID: 9691

[quote:25d7b9b741="Eru"]przecież jesteś MG, możesz robić wszystko [/quote:25d7b9b741]

Nie do tego tematu ale nie mogę się oprzeć.

I Tu Eru jest właśnie filozofia bycia MG.

Nie chodzi o to, żeby zmieniać wszystkie posty i historię podpasowywać pod siebie, jak mi się podoba (jeśli jestem MG), chodzi o to, żeby gracze jak i Ty dobrze bawili się podczas Ballady i o to, że każdy ma wolną wolę - może dopisać co mu się podoba. MG powinien umieć skierować historię na tory na jakie chce - ale opwieścią a nie zmianą postów graczy. Bo to nie o to przecież chodzi. Równie dobrze MG mógłby grać sam i sam sobie opowiadać historie... ale nie to jest przecież założeniem fRPG...

Eru

Eru

23.10.2004
Post ID: 9692

DK- mam pytanie:
o co ci chodzi z tym nocnikiem ???

***
dlaczego w balladzie MrRabbita nic się nie dzieje?

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

23.10.2004
Post ID: 9693

[quote:122f3ecbed="Eru"]dlaczego w balladzie MrRabbita nic się nie dzieje?[/quote:122f3ecbed]

Też się zaczynam zastanawiać, nie chciałem prowadzić W@s przez całą drogę, a liczyłem również na Waszą Finezję, ale jak będzie trzeba to będę W@s prowadził, tak jak to wcześniej robiłem. Pomysłów mi nie brakuje i na następnych graczy również pomysły mam, ale wszystko z czasem. Może ballada musi dojrzeć do kontynuacji? Przerwy są wszędzie i osobiście uznaje je za naturalne i cieszę się, że nie jest pisane byle co na dziś, czasem ballada wstrzymuje swój bieg na tydzień dwa a potem jest kontynuowana z nową sobie tylko znaną siłą ;).

Zdravim
Mr. Rabbit

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

23.10.2004
Post ID: 9694

Królik ja tam osobiście nie wiem co teraz mam pisać u Ciebie w Balladzie... Może jak wrócę do domu to coś wymyślę :P albo w poniedziałek jak odeśpię dwa dni niespania :P

Morok

Morok

5.09.2007
Post ID: 18968

Sugeruję aby gracze, którzy zapisali się do mojej Ballady, pisali w niej. A nie tak, że Eru napisał i nikt już nie zagląda.

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

5.09.2007
Post ID: 18969

Radzę przejrzeć sobie wcześniejsze ballady. Zobacz z jaką częstotliwością były pisane posty i przestań się stresować.

Nie każdy siedzi codziennie w sieci, nie każdy ma też codziennie wenę aby pisać wielkie eseje o popchnięciu akcji do przodu. To nie działa w taki sposób. Nie zmusisz graczy do pisania - jak ktoś będzie chciał to napisze - jak nie to nie, a jak nie piszą to TWOIM zadaniem jako MG jest popchanie kramiku do przodu.

Morok

Morok

5.09.2007
Post ID: 18974

Dzięki Nami, nie wiedziałem, że to tu tak długo trwa. Prowadząc sesje internetowe przyzwyczaiłem się do codziennego odpisywania ^^.

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

5.09.2007
Post ID: 18977

Długo jak długo. Zależy od ilości graczy jaką masz i od ich czasu ;)

Morok

Morok

8.09.2007
Post ID: 19046

Gracze! Czytajcie całe posty! Otoczyła was migocząca ściana mocy, więc raczej nie możecie walczyć ani rzucać zza niej czarów ^^.

Eru

Eru

8.09.2007
Post ID: 19056

Moje odczucie estetyczne: posty krótsze niż avatar z przyległościami, wyglądają po prostu brzydko... ;) Poza postami Trubadura, bo ten ma tylko lekko kierować balladą :D
Można się chyba trochę wysilić i popchnąć akcję do przodu...

Morok

Morok

5.10.2007
Post ID: 19993

Czemu nikt w Balladzie nie pisze? Feanor się dopiero niedawno dopisał i zaraz ja to zrobię, ale od dawna nikt inny chyba tu nie zagląda...

Nekros

Nekros

2.03.2008
Post ID: 24821
Witam,
Jestem nowy w Gildii i prosiłbym aby mnie włączyć do jakiejś nowej ballady.