Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Avatary"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Avatary
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
MCaleb

MCaleb

16.03.2008
Post ID: 25496
Obecny, który stosuje od bardzo długiego czasu w Grocie, to nic innego, jak przekolorowany przeze mnie Bishop of Mist Jasona Engle. Jak widać kształt idealny, ino kolorystyka nie ta.

Wcześniej w Jaskini (kiedy to było?) używałem widocznego w kopalni awatara. Co ciekawe nikt nie zwracał mi nań uwagi, pomimo jego pochodzenia z Chrono Trigger.

EDIT: Z uwagi na jakość poprzednika zmieniłem awatar na całkowicie inny. Tym razem nie wyjaśniam jego źródła, ponieważ go nie znam. Jak zawsze troszkę go przerobiłem tak, by jak najlepiej do mnie pasował. Ciekawe czy ktoś zrozumie in-joke?
Morgraf

Skryba Morgraf

19.03.2008
Post ID: 25589
Mój awatar to Rion z Heroes of Might and magic III, mam go już od prawie ośmiu lat, czyli od zarania mej bytności w Jaskini Behemota.
Dlaczego akurat ten, zapytacie? Otóż był jedynym wolnym człowiekiem w kapturze i z marsową miną. Niestety adekwatnych ludzi, którzy w dodatku posiadali by brodę nie było. Oczywiście ktoś może być skonfundowanym, gdyż ten bohater to kapłan, natomiast Morgraf jest czarodziejem, ale siła wyższa przy wyborze a obecnie przyzwyczajenie nie pozwalają mi awatara tego zmienić.
Lt.Templar

Lt.Templar

30.04.2008
Post ID: 27310

Mój Avek (tymczasowy) jest częścią zeskanowanej książki o tytule Kościany Przyjemniaczek

Mecku

Mecku

1.05.2008
Post ID: 27325

Tego avatara używam od bardzo długiego czasu pobytu w Jaskini. Przedstawia on bohatera gry Prince of Persia Warrior Within. Wybrałem go ponieważ był on jedynym w swoim rodzaju :P

Brimstone

Brimstone

10.05.2008
Post ID: 27721

Mój obecny avatar to po prostu moje zdjęcie przed wstąpieniem do wywiadu Starożytnych:) Niestety, me obecne zdjęcie waży za dużo i z dziwnych powodów nie poddaje się obróbce:(

Kameliasz

Archidyplomata Kameliasz

1.07.2008
Post ID: 30639

Avatar, który widzicie, jest moim... trzecim już bodajże avatarem. Pierwszy był z Galerii i przedstawiał Brona z HoMM IV, drugi - smok z menu HoMM III: Armageddon's Blade, a teraz korzystam z ava przedstawiającego Łowcę Czarownic z gry Disciples II. I nie mam zamiaru go (na razie) zmieniać.

Logos

Logos

1.07.2008
Post ID: 30647

No coz, mojego ava wzialem z Gabinetu Luster, tak jak niektorzy z Was.
Wydaje mi sie, ze pasuje jak ulal. Ten wyraz twarzy, moze moj jest nieco bardziej ponury, ale nie znalazlem lepszego.
Moze ktos ma pojecie skad pochodzi...?

Erick

Erick

18.10.2008
Post ID: 35287

Ja swój avatar znalazłem w jakiejś stronce, w internecie. Od razu wiedziałem, że będzie najlepiej pasował do mojej postaci. A jak wy myślicie ? To jest mój trzeci avatar. Pierwszy wziąłem z Gabinetu Luster. Później miałem portret Ivora z Heroesa III.

Sanctum

Sanctum

10.11.2008
Post ID: 36325

A ja zpraszam na mały konkurs. Moja podobizna to obraz, dzieło wielkiego mistrza malarstwa. Czy ktoś wie o kogo chodzi?

Konkurs zakończony - nikt nie wiedział, a ja zmieniłem swojego avatara - poprzedni był dziełem Hansa Memlinga.

Miron

Miron

10.11.2008
Post ID: 36326

Mój zmieniłem niedawno, najpierw byłem blond barbarian z Hereosa III, następnie rudy, także z HIII i w końcu znalazłem tego elfa. I tak mam nadzieję pozostanie. :)

Hiro

Hiro

27.11.2008
Post ID: 37377

Znacie grę strzelankę "Duke Nukem : Maanhatann Project" ? Mój avatar wziąłem ze screena, kiedy Duke rozwala drzwi. Wcześniej miałem bohatera driuda z HoMM 3

Nebirios

Nebirios

27.11.2008
Post ID: 37384

Na początku był nekromanta z H3. Teraz jest Nebiros.

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

27.11.2008
Post ID: 37409

Swoim avikiem lubię zaskakiwać, dlatego też w miarę regularnie go zmieniam. Pierwej były to eksponaty z Gabinetu Luster, obecnie zaś snująca się wokół pseudonimu sówka wzięta została z jednego ze zdjęć testowych lustrzanki Sony A900 i przerobiona przeze mnie. W najbliższej przyszłości planuję kolejne przeobrażenie.

Sanctum: Jest to obraz pt. "Archanioł Michał" z ok. 1479 roku pędzla Hansa Memlinga, malarza niderlandzkiego. Bardzo liryczny i doskonale wpisujący się w estetykę renesansową.

Fergard

Fergard

14.12.2008
Post ID: 37988

A ja przyznam, że nie mam bladego pojęcia, dlaczego akurat ten avik. Chciałem być oryginalny, więc sobie znalazłem "półdemona". Wcale bym się nie zdziwił, gdyby okazał się paladynem :P

Samuel

Samuel

15.12.2008
Post ID: 38028

Jaszczurzy Golem

A ja przyznam, że nie mam bladego pojęcia, dlaczego akurat ten avik. Chciałem być oryginalny, więc sobie znalazłem "półdemona". Wcale bym się nie zdziwił, gdyby okazał się paladynem :P

Tudzież jednym z wcieleń Schwarzeneggera... :)

Hiro

Hiro

17.12.2008
Post ID: 38132

Duke był kiedyś. Teraz wstawiłem avatar z JB.

Sanctum

Sanctum

20.12.2008
Post ID: 38282

Tullusion

Sanctum: Jest to obraz pt. "Archanioł Michał" z ok. 1479 roku pędzla Hansa Memlinga, malarza niderlandzkiego. Bardzo liryczny i doskonale wpisujący się w estetykę renesansową.

No a ja już zwątpiłem w wiedzę o sztuce Jaskiniowców. Ale jak widać oni zawsze zaskakują ;) Gratulacje Tull - choć Ty wykazałeś odrobinę zainteresowania malarstwu Memlinga - a ono jest naprawdę piękne!

Alkin

Alkin

30.04.2009
Post ID: 43633

Ten kto grał w H3 na pewno zna Alkina z Cytadeli. Był w galerii avatarów to go wziąłem.

Maghdar

Maghdar

28.06.2009
Post ID: 45424

Większość jaskiniowców bierze chyba swoje avy, niekoniecznie z gry, więc ja też spróbowałem :D

Kordan

Kordan

28.06.2009
Post ID: 45427

Mój aktualny av, przedstawia wokalistę zespołu "Dawn of Ashes" (cyber gotyk ;]). Wczesniej miałem zdjęcia Brandona Lee z filmu "Kruk", wokalistę zespołu "Furia", jakiegoś pana, który mi się ukazał po wpisaniu w google hasła "Corpse paint" oraz Avatara Śmierci z Disciples II oraz Joker z filmu Mroczny rycerz...