Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Avatary"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Avatary
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Ymir

Ymir

29.06.2006
Post ID: 2293

Jest temat o nickach to czemu by nie o avikach. Jako że podobny temat był w starym IJB
Rozmowa będzie się toczyć an tematy:

-Skąd wziął się wasz avatar
-Dyskusje na temat zmiany avatara przez któregoś z użytkowników
-Czy takowy się podoba
-Propozycja avatarów dla kogoś kto go nie ma



Mój wygrzebałem z ze strony http://avatary.glt.pl-nie działa
ale zastanawiam się nad zmianą.

Darkena

Darkena

29.06.2006
Post ID: 2307

Pewnego dnia ktoś wrzucił ten mały, czerwony obrazeczek do galerii avatarów na forum. Był taki smutny i samotny, więc go wzięłam ;).

Wcześniej miałam wycinek z obrazu Borisa Valleyo "Anticorn".

Moandor

Strażnik słów Moandor

29.06.2006
Post ID: 2309

Ja natomiast nie mam co napisać ani w tym temacie, ani w tym o historii nicku. Każdy grający w H3 zna Moandora. Ponieważ od zawsze lubiłem grać Nekropolią i podoba mi się ten bohater, dlatego wybrałem taki Av i nick.

Puzon

Puzon

29.06.2006
Post ID: 2313

Ja niestety jeszcze nie mam avatara....ale jak tylko ponownie zostanie uruchomiony mechanizm(dziwnie brzmi :p) wstawiania avatarów to natychmiast coś sobie znajdę :)

Wiem, że takie zachowanie może denerwować ale musze sie zapytać:) A więc: Kiedy ponownie będzie można wstawiać avatary?

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

30.06.2006
Post ID: 2327

Będzie można je wstawiać, kiedy będzie zrobione. To nie jest priorytet, bez ava można spokojnie żyć. W tym momencie ważniejsze są serwisy dotyczące HoMM.

Przepraszam za offtopa.

Vinius

Vinius

2.07.2006
Post ID: 2380

Hmm... ktoś po prostu dodał i przejąłem :P
Raz po jednym z nawiedzających Imperium kataklizmów ktos mi podebrał avatar, napisał 3 posty i... zniknął. Odstąpić ava nie chciał, bo PM nie odbierał :P
Wkrótce przybył następny kataklizm i miałem swojego viniusa z powrotem.
Dzowiedziałem się też, ze pohcodzi z gry "Majesty" jako rycerz, opis jednak nie jest zbyt chlubny ;)

DruidKot

DruidKot

2.07.2006
Post ID: 2390

Mój też z Majesty. Gnom :).

Ghost

Ghost

2.07.2006
Post ID: 2391

Pewnego dnia dodałem sobie nowy avatar. Potem ruszyło Imperium i avatar... zrobił puf!

No i go nie ma. I teraz mogę się nazywać... Tego, no... Zamaskowany Mściciel, jak na sztampową postać fantasy przystało. :P

(yellow)Wcale nie zrobił puf :P Jest w Galerii, podpisany i spokojnie sobie czeka :) Nami

Hexe

Hexe

4.07.2006
Post ID: 2443

Mój stary avatar, jeśli ktoś go jeszcze pamięta.. Eh, chyba jeszcze konkurs piękności avów z nim wygrałam, hueh.. to były czasy, motylanoga.. ;).

(mam do niego pewien sentyment, więc z rozmysłem poprosiłam o usunięcie go z Galerii)

Zarówno stary, jak i obecny, wygrzebałam z czeluści internetu. Skąd? Hoho, chciałabym wiedzieć. Chociaż.. ten obecny w kilku miejscach już widziałam ;).

Bubeusz

Bubeusz

6.07.2006
Post ID: 2507

W zasadzie Hexe mogłabyś do tego starego wrócić ;)

Ale Wam powiem, że śmiesznie się potem gra w Heroesów, co się widzi jakiegoś bohatera, to od razu poznaje się osobę z Jaskini. Tak się człowiek przyzwyczaił, że np na Mephalę z Rampartu już nie mówi się Maphala, tylko Sulia :) I przykłady można by mnożyć i mnożyć.

A co do mego Ava: Niez za zbytnio udana przeróbka pewnego staruszka, którego wygrzebałem w jakiniowym gabinecie luster. Szykuje się na zmianę niedługo, bo po tej katastrofie tyle czasu nie było nic, że się człwoiek zdążył wyzbyć starych przyzwyczajeń.

Ymir

Ymir

6.07.2006
Post ID: 2508

O nie Bu Nie zmieniaj proszę ava na tego starego gbura z Diciplies
Jeszcze tego by brakowało i to w JB

Bubeusz

Bubeusz

6.07.2006
Post ID: 2509

Nie na żadnego gbura z Disciples, a że starego to chyba dobrze? :)
Zamiar mam tylko pójść do kosmetyczki i to co jest przerobić na przystępniejsze ludzkiemu oku ;p

Gwynbleidd

Gwynbleidd

10.07.2006
Post ID: 2599

A mógłby ktoś podać link do jakiejś fajnej stronki z avami.
Najlepiej takiej na której nie trzeba się logować.
Dzięki

Ymir

Ymir

10.07.2006
Post ID: 2601

http://www.fantasygallery.net/
Na przykład to ^
_l
Może nie z avatarami bo to raczej galeria fantasy jest ale raczej można coś wygrzebą..Trzeba wiedzieć gdzie szukać poprostu

Tarnum

Tarnum

10.07.2006
Post ID: 2603

Kij go w sumie wie... :p
Przypałętał się z galerii, jak Imperium jeszcze dobrze działało. Raczej nigdzie indziej mnie z nim nie uświadczycie - używam go tutaj, bo avki mangowe są zabronione.

Vandergahast

Żywiołak Piwa Vandergahast

13.07.2006
Post ID: 2795

@Tarnum to jest akurat postać z okładki Krain Magii z serii Forgotten Realms, autorem jest Blas Gallego, chociaż w jego galerii tego akurat nie znalazłem, to tak jest w książce napisane. Poza tym kolesiem jest tam jeszcze Elminster i Khelben, obstawiałbym, że to jest Cadderly, chociaż akurat w tej książce się nie pojawia.

tu jest link do książki za to: http://www.wizards.com/default.asp?x=products/frant/866020000

a odnośnie mojego avka, to historia jest prosta, był to pierwszy na liście obrazek mężczyzny z brodą i w kapturze. i też nie mam pojęcia skąd pochodzi, ale używam go wszędzie

Erin

Arcymag Erin

16.07.2006
Post ID: 2899

A mój obecny - jak na teraz, nowy - avatar to dzieło Aerilien, w sumie prezent urodzinowy, tylko skaner trochę zmaltretował. Może gdzieś kiedyś wystawię całość. Trochę tych avatarów było, ale ten chyba zostanie na dłużej...

Nuk

Nuk

18.07.2006
Post ID: 2955

Mój avatar znalazłem przeszukując Internet i natrafiłem akurat na taki, który mi się spodobał. Teraz zawsze używam tego samego. Nie wiem skąd on pochodzi, ale przyzwyczaiłem się już do niego.

Heimdall Ragnarok

Heimdall Ragnarok

19.07.2006
Post ID: 2968

Choć nie przyszło mi jeszcze pieczętować się jakimkolwiek wizerunkiem w granicach Imperium, to kiedy będzie możliwość wybiorę najpewniej ten:
http://www.heimdall.republika.pl/cv.jpg
Ten avatar z pewnością nie powtarza się w zbyt wielu miejscach, gdyż jest moim zdjęciem (sprzed roku, co prawda) w którym niczego nie zmieniałem poza wycięciem go z grupowej fotografii z Wilczego Szańca, gdzie padające światło stworzyło taki efekt.

EDIT (Do postu poniżej): Muszę się chyba pogodzić, że zawsze będę się mylić ;( Poszukiwania w Kordegardzie nie dały rezultatu (a raczej, ostatni post mówił, że jeszcze tej opcji nie ma), to uznałem, że to jeszcze nie ruszyło... No, ale przynajmniej już jest :)

Kordiss

Kordiss

19.07.2006
Post ID: 3015

Ze wszystkich postaci w Heroes IV zawsze najbardziej podobał mi się Harzir, ale mam zamiar zmienić sobie avatarka na takiego który wprawdzie nie pasuje mi biogramu ale jest lepszy (przynajmniej w moim guście)...Tak właściwie to...Jest możliwość zmiany biogramu?

To pierwszy chyba post w "nowej jaskinii" myślałem że przepadło i już nie wroci... Ale pewnego razu nie miałem nic do roboty pomyślałem może jaskinia działa...
ale gdy zobaczyłem strona została przeniesona za chwila nastąpi przierowywanie to mi chyba łzy po policzkach spłyneły...

MiB co do twojego opisu (przepraszam że się wtrącam) ale brzmiało CHYBA
Imagine there's no haeven
Above we only sky
Potem było coś wyobraż sobie brak religja czy coś takiego i
This s not hard when if you try...