Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Sygnatura"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Sygnatura
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Hellscream

Hellscream

11.03.2008
Post ID: 25255
Skoro były tematy o nickach i avikach, kto broni nam tematu o sygnaturach?
Skąd wzieliście swój podpis i dlaczego akurat taki?
POzdrawiam
MiB

MiB

11.03.2008
Post ID: 25257
Witam!

Tak sobie kiedyś przeglądałem Wikicytaty, natknąłem się na cytat z Pratchetta i spodobał mi się na tyle, że postanowiłem umieścić go w sygnaturze.
Ot tak po prostu.

A Twój Hellu skąd pochodzi (pamiętam, że gdzieś w JB ktoś o tym wspominał ;) )?

Pozdrawiam
Grenadier

Kanclerz Grenadier

11.03.2008
Post ID: 25258
Mój pięciowiersz to cytat z jednego z ulubionych filmów - "13 wojownik" :)

Wcześniej miałem inne, np. wyimki z tekstów piosenek Rammstein. Ostatnio ten mi się podoba :)
Tristan

Tristan

11.03.2008
Post ID: 25260

MiB

A Twój Hellu skąd pochodzi (pamiętam, że gdzieś w JB ktoś o tym wspominał ;) )?


Ktoś czyli ja :-P
O ile się nie mylę to Hell ma tekst z WH40K.

Moja sygnaturka chyba nie wymaga wyjaśnień :-)
Robal

Robal

11.03.2008
Post ID: 25261
Moją sygnaturkę wziąłem z książki "Czas Pogardy" p. Sapkowskiego. Przed każdym rozdziałem jest jakiś cytat z książki, słów znanej osoby (w świecie wiedźmina). Słowa Jaskra spodobały mi się, więc wrzuciłem je jako sygnaturkę.
Już ktoś mi napisał PW z dosyć naukowym wyjaśnieniem kształtu gruszki. Można by to było wysłać do autora.
Tabris

Tabris

11.03.2008
Post ID: 25263
Przekształcone zdanie z książki M. Warnock "Egzystencjalizm". Czemu go wybrałem? Pasował idealnie do postaci Anioła Wolnej Woli.

Jego sens może zdziwić niektóre osoby; wbrew pozorom ma więcej wspólnego z egzystencjalizmem i nietscheanizmem niż z anarchizmem.
Infero

Infero

11.03.2008
Post ID: 25280
Kiedyś (już bardzo dawno) dostałam w ręce wiersze i poematy Browninga. Szukałam wówczas poematu „Sir Roland pod Mroczną Wieżą stanął”(zainteresowani Kingiem wiedzą dlaczego ;)), znalazłam oczywiście o wiele więcej ciekawych utworów. Ten krótki wierszyk umieściłam w sygnaturze, ponieważ jest tajemniczy i z pewnych powodów wydaje mi się bliski.
MCaleb

MCaleb

18.03.2008
Post ID: 25547
Wszystkie podpisy są (raczej) optymistyczne, czyżbym był jedynym wyjątkiem? Z reguły jestem optymistą, lecz czemu od wielu lat używam tak pesymistycznej sygnatury?

"Nie ma na tym świecie nic wartego wiary..." to, w wolnym tłumaczeniu, słowa Viciousa z Cowboya Bebopa. Przylgnął do mnie ten cytat i jakoś zawsze wpisuję go tam, gdzie jest miejsce na sygnaturę/podpis (chyba, że wymienię go na jakąś grafikę). Poza tym jak dotąd nie znalazłem niczego, czym mógłbym go zaprzeczyć. Zawsze to, w co pokładam wiarę musi się zepsuć i przeto nie mam podstaw, by wierzyć.

Czy ktoś się jeszcze dziwi czemu jestem liszem?
Ynaf

Ynaf

18.03.2008
Post ID: 25560
Moja sygnatura jest parafrazą zdania, które zostało wypowiedziane,
przez moją ulubioną mroczną postać.
Postanowiłem ją zapisać (oczywieście w wersji skróconej) ponieważ, ostatnio stwierdziłem, iż "dobre" (nie merytoryczne, tylko dobre) cytaty są lipne, a ja poetą nie jestem więc nie będę się "szpanował" merytorycznymi cytatami...
Ghulk

Ghulk

21.03.2008
Post ID: 25720

Moja sygnatura jest zainspirowana żartem z MM7.

NWC

Ta wiadomość nie powinna być widoczna. Jeżeli ją widzisz, to znaczy, że jakimś trafem udało ci się spowodować to wydarzenie nie posiadając normalnej głowy lub normalnej głowy golema z opactwa, co wydaje się być niemożliwe. Powiedz Bryanowi, że przegrał zakład i jest winny Keithowi 5 dolców, bo to wydarzenie nie działa tak, jak powinno.

Black Emper

Black Emper

21.03.2008
Post ID: 25734

Poszedłem za pomysłem MiB'a i szukałem w wikicytach.Starałem wyszukać taki, który aż by epatował złem.I oto znalazłem...

Nuk

Nuk

21.03.2008
Post ID: 25743

Moja sygnaturka to oczywiście cytat z "Czarodzicielstwa" Terry'ego Pratchetta. Swoją drogą dopiero po ustawieniu zauważyłem, że nie tylko ja na to wpadłem (MiB!) :P

Kordan

Kordan

21.03.2008
Post ID: 25752

A moja to nazwy moich ulubionych zespołów muzycznych. Mało oryginalne ale co mi tam hehe

McGregor

McGregor

21.03.2008
Post ID: 25753

Tekst pochodzi z piosenki Kultu, bądź Kazika. Używany zamiennie, z cytatem z Lalamido: "Kto w młodości głupim nie był, ten na starośc nie zmądrzeje."

Jaskier

Jaskier

23.03.2008
Post ID: 25801

Ja swoją sygnaturę znalazłem na okładce książki. Spodobała mi się, to cytat Alberta Einsteina.

Fergard

Fergard

1.04.2008
Post ID: 26137

Mam pesymistyczne nastawienie do życia, więc wybrałem taki cytat z Wikicytatów, zresztą bardzo mi się ta sygnatura podoba i pasuje do tajemniczej, mrocznej osobowości...

Mr Loli

Mr Loli

1.04.2008
Post ID: 26146

predzej czy pozniej kroliczki beda wladac swiatem wiec lepiej byc po ich stronie :D

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

6.04.2008
Post ID: 26373

Swoje sygnatury biorę zazwyczaj od siebie samego, czy to z aforyzmów, czy z twórczości. Nawet najlepiej dobrany cytat z ulubionego dzieła nie jest w stanie oddać osobowości na tyle wiernie co kilka słów własnoręcznie skleconych.

Ghulk

Ghulk

8.04.2008
Post ID: 26458

MiB

"Talent określa co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest.(...)
Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego."

Znasz kontekst w jakim Rincewind to powiedział?

Ynaf

Ynaf

8.04.2008
Post ID: 26464

JA mam nową sygnaturkę... Znalazłem ją w książce historycznej, ale w wikicytatach też można ją znaleźć....

@Ghulk. Niekoniecznie Rincewind mógł to powiedzieć, może to kapelusz arcymaga (zarządcy szkoły) to wypowiedział?