Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Dlaczego zostałeś Jaskiniowcem/Osadnikiem?"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Dlaczego zostałeś Jaskiniowcem/Osadnikiem?
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Joka

Joka

4.06.2005
Post ID: 11124

Mi strona została pokazana przez Darona. Gdyby nie on to bym tu nigdy się nie znalazła, ponieważ nie lubię gier (to jest moment, w którym zaczynacie we mnie rzucać pomidorami, jajkami i czym się tylko da:). W osadzie zostałam, tylko dlatego że posiada ona nietypowy klimat, o jaki trudno gdziekolwiek indziej. Wszyscy tworzą tu wirtualną rodzine, i chyba większośc osób, która natknęła się na Jaskinię zawsze tu wraca. Osadniczką zostałam dzięki dobremu sercu/humorowi WW, który zamiast trzech kluczyków rozadał cztery :) Nie omieszkam powiedzieć, że przy wręczniu kluczyka WW wytknął mi wszystkie moje ogniskowe brudy, z których śmiałam się jak nigdy :D

Szon

Szon

4.06.2005
Post ID: 11125

Ja trafiłem do Jaskini z czystej ciekawości i pasji jaką obdarzam "Hiroski"

Sam jestem założycelem jednej strony int. wprawdzie narazie niewiele na niej jest i jest nieskończona ale w wakacje mam zamiar nadrobić trochę :)

Poza tym na stronie internetowej tutaj można zobaczyć mój że tak powiem klub na Epulsie... jeśli ktoś zna Epuls to zapraszam do mojego klubu :)

A co to ma wspólnego z dołączeniem do jaskini... a no więc w moim klubie zbieram wszystkie informacje dotyczące homm :) i dlatego dołączyłem do bodajże największego forum poświęconemu tej grze :) Oczywiście na polskich stronach bo o największym RoundTable nie muszę chyba nikomu mówić :)

Matieosus

Matieosus

4.06.2005
Post ID: 11126

Krótka, zwięźle i temat.
Zostałem osadnikiem, ponieważ interesuje się Heroesami, są tu moi przyjaciele i jest tu dużo ciekawych tematow.

Darkena

Darkena

26.06.2005
Post ID: 11127

Wątpię, żeby ci młodzi naprawdę wiedzieli, co to znaczy słowo "Osadnik" ;). Tytuł, z którego przez tyle czasu byłam taka dumna, a teraz już jakby nie istnieje...

Destero

Destero

26.06.2005
Post ID: 11128

Z niecierpliwością czekam na reaktywację osady, gdyż w zasadzie znalezienie się w niej było dla mnie głównym powodem, dla którego w ogóle znalazłem się w imperium. Osadnikiem chcę się stać bo chciałbym usłyszeć trochę obiektywnych opinii na temat moich umiejętności pisarskich. Ponadto odkąd jestem w imperium stale marzę o zamieszczeniu w Osadzie historii, którą tworzę i dopracowuję (choć póki co tylko w mojej głowie :smile:) już od dość długiego czasu. Spojlerów można się dopatrzeć w Legendzie Ervandoru :razz:.

Rzekłem

Destero

Nuk

Nuk

11.07.2007
Post ID: 17013

Zostałem Osadnikiem z powodu klimatu panującego w Osadzie i ludzi, którzy ją tworzą. Jestem tu dopiero od roku, a już przyzwyczaiłem się do codziennego czytania tematów, a Jaskinia stała się moją "stroną domową" :)

Mosqit

Mosqit

3.08.2007
Post ID: 17892

zacznę tak: Nie ma gry nad Heroesy! Najpierw była 2 potem olśniła mnie 3. Niestety mało było osób w moim gronie które zagrały chociaż więcej niż dwa razy w Heroesy, nie było z kim grać pogadać nawet o tym ( pomijam mojego sąsiada ;). Chciałem wtrącić parę swoich groszy do tego czym była społeczność Osady wtedy gdy dorobiłem swoje klucze jej bramy. Szkoda ze tak sie stało jak sie stało ale widzę że odradzamy sie jak feniks z popiołów. Dzięki temu poznałem MIb'a notabene ku mojemu zdziwieniu z mojego miasteczka chłop :D i co jakiś czas go "napastowałem" jak tam idzie odbudowa Osady bo w głębi tak sobie myślałem ze szkoda żeby to zniknęło bez echa. co do reszty to sie okaże jak sie zobaczymy na konwencie :D hej!

Varimatras

Varimatras

7.10.2007
Post ID: 20060

Wpierw był Heroes III, potem pasja do tej gry, a następnie gdy wymarło zainteresowanie wśród moich kolegów rozpoczęło się poszukiwanie kogoś o takich samych zainteresowaniach. I tak trafiłem tutaj. Stron o Heroes jest wiele ale ten klimat, ta serdeczność, sprawiła że nie zamienił bym tej strony na żadną inną.

Haart

Haart

3.02.2008
Post ID: 22896
Grałem w Heroes'a III i szukałem jakiejś strony o tej tematyce. No i znalazłem Jaskinię. Później przez regularne 3 lata odwiedzałem JB, a gdy do końca odkryłem ten klimat i wszystkie inne dobre strony, postanowiłem tu dołączyć :)
Hellscream

Hellscream

5.03.2008
Post ID: 25017
Ja po kilku miesiącach czajenia się zrobiłem konto w JB. Jednym z mych pierwszych postów było podanie do Osady. Reszty chyba nie muszę pisać:)
Ynaf

Ynaf

5.03.2008
Post ID: 25043
Klimat, można powiedzieć, iż każdy dba o to aby czuć, że jest to prawdziwa, a nie wirtualna osada. A do osady trafiłem infiltrując Jaskinię.
Thausael

Thausael

5.03.2008
Post ID: 25047
Kiedy pierwszy raz tu trafiłem nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Oto, tuż przede mną widzę portal internetowy. Co w nim jest niesamowitego ? To że ten portal jest nieskażony dzisiejszym wizerunkiem większości stron internetowych, użytkownicy to z reguły miłośnicy literatury którzy utrzymują Jaskinię w określonym klimacie, a ich wypowiedzi są pełne oryginalności i (uwaga) są poprawne ortograficznie co jest dziś niesamowitą rzadkością.

Już po pierwszym dniu wertowania po tematach zapragnąłem stać się częścią tej wspólnoty, a każde kolejne przeczytane opowiadanie coraz bardziej namawiało mnie do poproszenia o klucze. Tak oto jestem, ja, człowiek który przeklinał internet za pokazanie mu ogromu ignorantów żyjących na tym świecie, i którego odmieniło przypadkowe odwiedzenie jaskini. Za co dziękuję mieszkańcom :)
Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

31.03.2008
Post ID: 26100

W Jaskini zadomowiłem się z poruczenia Aerilien, której wspomnienia Konwentów, spotkań, wspólnych przedsięwzięć i, co najważniejsze, samych Jaskiniowców, zachęciły mnie z początku do podglądania życia społeczności zza zielonego muru krzaków przez nieomal rok, a następnie - do włączenia się w funkcjonowanie tego organizmu najpierw na zasadzie obserwatora wewnętrznego, później zaś, coraz mocniej - jako aktywnego mieszkańca.

Nawiasem mówiąc, pamiętam te cytania Enletha czy Gnoma w kierunku krzaków... Sam sobie się teraz dziwię, dlaczego nie wyłaziłem. ;)

Dinah

Dinah

22.04.2008
Post ID: 26976

Dawno, dawno temu...
podczas rodzinnego, świątecznego spotkania z rodziną obserwowałam swojego młodszego brata (z przymrużeniem oka) jak zawzięcie godzinami gra w dziwną jakąś grę (III).
Z grami niewiele miałam wtedy doczynienia... lecz, by móc porozmawiać z bratem, musiałam z nim zagrać- żadna siła, go od monitora odciągnąć nie mogła :D

Siedzieliśmy tak sobie i graliśmy... nawet nie zauważyłam, jak bardzo Gra mnie pochłonęła.
Muzykę miałam w głowię cały czas, w nocy śniłam o bitwach :D

Sprawdzić chciałam w Sieci, co to za nałóg straszliwy i znalazłam :)
Zajrzałam na chwilkę na Ognisko... to była miłość od pierwszego wejrzenia i na całe życie!

jOjO

Hetman jOjO

22.04.2008
Post ID: 26980

po latach jesio raz przejrzałem ten wątek

po raz ftóryś

i nadal nie wiem co mógłbym ja tutaj napisać...

ale serce mi po raz kolejny ciepłem specyficznem się rozgrzało...
dziś szczególnie, bo Smoczyca pewna zekciała krzydła do lotu rozwinąć

Hubertus

Hubertus

22.04.2008
Post ID: 26993

Chyba już kiedyś pisałem w tym temacie, ale czas zmienia nasze spojrzenie na to co już minione, więc jeszcze raz podzielę się swoimi reflexjami

konto na Jaskini dostałem 21 lutego 2004 roku, do Osady jakiś miesiąc czy dwa później, czyli minęły już 4 lata, wspólne lata.

W 2004 roku założyłem sobie stałe łącze internetowe, poznając sieć trafiłem na portal Jaskini szukając map do Heroesów III. Raz obejrzałem tlyko serwisy tematyczne o HoMM, bardzo mi siespodobały, kiedy następnym razem wróciłem zaintrygowała mnie Osada, wszedłem na ognisko... i zostałem chyba na zawsze :)

Drakon

Drakon

10.06.2008
Post ID: 29244

Ja natomiast zawsze myślałem że jestem ostatnim z ery tych którzy w grach cenią nie głównie grafikę lecz klimat i grywalność...Póki nie trafiłem tutaj.
Zaliż powiadam wam,miło jest znalezć się w tak szacownym gronie,a przede wszystkim wiedzieć że nie jest się jak ten ostatni archaiczny zabytek dawnych wieków o których krążą już tylko legendy...

Tabris

Tabris

7.02.2009
Post ID: 40620

Uhm zaczęło się od wstukania w googlu Heroes. Wówczas to jako pierwsza strona wyświetliła mi się Jaskinia. Szybko znalazłem to, czego najbardziej szukałem; map. I tak minęły lata, przez które Jaskinia była dla mnie tylko li zbiorem map i źródłem niusów tyczących się serii.
Zmieniło się to gdy odkryłem Forum. Troche to trwało, ale w jakis po tym stwierdziłem, że chciałbym się wypowiadać i się rejestrnąłem. A co potem to już wiecie dobrze..
Co do zostania Osadnikiem to zobaczyłem, że zostanie nim nie jest trudne no to zostałem...

Hiro

Hiro

27.02.2009
Post ID: 41520

Dla ludzi, dla Osady, dla Heroesów... Po prostu. I byłem przeszczęśliwy, kiedy NIM zostałem...

Sir Tomi

Sir Tomi

1.04.2009
Post ID: 42772

A mnie przygnało tu polowanie na ... Behemoty. Słyszałem, że można tu dorwać nie byle jakiego!
Wszak pochodzę z ludu słynącego jako "mordercy Behemotów". Ot takie przekleństwo. Uzależnienie od wywaru z móżdżku bestii. ;-)

Oczywiście, że dla Heroes, dla map, opowieści i całej tej otoczki fantazy.