Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "The Komiks of Jaskinia and Tawerna"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > The Komiks of Jaskinia and Tawerna
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Ptakuba

Ptakuba

14.08.2008
Post ID: 32766

Chciałbym zaprezentować wam jedyny! Niepowtarzalny! Wspaniały!
Komiks!!!
Bohaterami są (głównie) użytkownicy Jaskini Behemota i Tawerny Heroes (na obu forach to publikuję) - kuriozalne połączenie, prawda? Prowokujące? Głupie? Tost z masłem?
Ale cóż - ja już pisałem, że będę próbował nakłaniać ludzi do zaprzestania obrażania Tawerny w Jaskini i vice versa, adminów próbowałem przekonać do nawiązania jakiegoś kontaktu itp. żeby działać wspólnie na rzecz polskiej sceny Heroes, jak chcecie o tym podyskutować to proponuję założyć osobny temat. EoT, have fun :)

Odcinek pierwszy:
http://img208.imageshack.us/img208/4645/komiksodcinekpierwszykg6.png

Odcinek drugi:
http://img230.imageshack.us/img230/4884/komiksodcinekdrugiqi9.png

Odcinek trzeci:
http://img84.imageshack.us/img84/8083/komiksodcinektrzeciko2.png
Części będą ukazywać się w nieregularnych odstępach czasu.
Pozdrawiam
Ptakuba aka. Pierzasty aka. TenIdiota

PS. Tak wiem, jakość do kitu, a i moja kreska tutaj nie należy do wspaniałych, w wyniku czego niewiele da się odczytać, a uśmiać się też ciężko - w następnych odcinkach popróbuję to poprawić :(

Kameliasz

Archidyplomata Kameliasz

14.08.2008
Post ID: 32785

A teraz twoja ulubiona sadystka, czyli... miażdżąca krytyka!! Fwahahahaha!

Cóż, może pomysł nie jest zły, ale wykonanie... Chociaż linijki mogłeś użyć do podzielenia obrazków... Wiesz, co to linijka? Wiesz, co to prosta?

Jeśli uda ci się uregulować stan wizualny doznośnego, to zrób odcinek o tej gościówce, która wlazła na Ognicho i spytała się co to Ptakuba x]

Ptakuba

Ptakuba

14.08.2008
Post ID: 32792

A teraz twoja ulubiona sadystka, czyli... miażdżąca krytyka!! Fwahahahaha!

/me profilaktycznie wyciąga siekierę.

Cóż, może pomysł nie jest zły, ale wykonanie... Chociaż linijki mogłeś użyć do podzielenia obrazków... Wiesz, co to linijka? Wiesz, co to prosta?

Chodzi o to to suszenia włosów? Na serio, to nie mogłem linijki znaleźć xD

Jeśli uda ci się uregulować stan wizualny doznośnego, to zrób odcinek o tej gościówce, która wlazła na Ognicho i spytała się co to Ptakuba x]

Element infrastruktury xD Tja, wiem, że najlepszych historii dostarcza rzeczywistość, ale na razie mam pomysły, więc może kiedyś, jak mi ich zabraknie (może nawet w międzyczasie nauczę się rysować) zrobię takie coś.

Reldi

Reldi

15.08.2008
Post ID: 32816

O ile jakość ma swoją własną "klasę", to pomysł ciekawy i nawet da się uśmiechnąć;]
Popracuj nad jakością i ilością, będę to oglądał czasem;p

Ptakuba

Ptakuba

15.08.2008
Post ID: 32827

Część trzecia gotowa. W gruncie rzeczy, dzięki temu komiksowi uświadamiam sobie, że nie umiem rysować xP

Durin

Durin

16.08.2008
Post ID: 32857

fajny pomysł.

Dragon Killer

Dragon Killer

16.08.2008
Post ID: 32867

Ptakuba będzie dobrze. Jak dotąd drugi odcinek najlepszy :D .

Nie trzeba umieć rysować, ważne by trafić na odpowiednią historię (lektura forum powinna pomóc) i przedstawić ją w krzywym zwierciadle.

Oby tak dalej... odcinki będę na bieżąco śledził...

Robal

Robal

16.08.2008
Post ID: 32874

Bardzo fajny pomysł, bardzo fajne wykonanie, aczkolwiek mam jedno zastrzeżenie. Mógłbyś napisy wprowadzać już na komputerze, choćby w windowsowym edytorze grafiki:) (ale jako tekst, nie odręcznie).
Pozdrawiam.

Ptakuba

Ptakuba

16.08.2008
Post ID: 32875

Hm, dzięki za radę, jak nie da się rozczytać, to będę robił na kompie.

Laysander

Laysander

16.08.2008
Post ID: 32881

Poproś Voka o akta pewnej bitwy na ognisku... Zrób z tego duży komiks.

Robal

Robal

16.08.2008
Post ID: 32885

No, większość napisów da się rozszyfrować, ale jest trudno. Przyjemniej by było z maszyno-drukiem.
Pozdrawiam.

Darkena

Darkena

17.08.2008
Post ID: 32915

Pfffffff....

Śmieszne? Niet, ani trochę. A o rysunkach to już szkoda WoGle gadać :P. No ale skoro to Cię bawi, to sobie twórz :P.

Kameliasz

Archidyplomata Kameliasz

17.08.2008
Post ID: 32936

Spoko Pierzasty, Darki za bardzo przyzwyczaja się do jej możliwości plastycznych :D Ważne że widać, że rysujesz ludzi i że w ogóle coś robisz :P

MiB

MiB

18.08.2008
Post ID: 32963

Mi się podoba :D Wykonanie faktycznie żenujące wręcz, ale za pomysł na historyjki masz u mnie szklankę soku pomarańczowego :D

Pozdrawiam

Ptakuba

Ptakuba

18.08.2008
Post ID: 32967

Nie no, padłem... MiBowi się spodobało xD A już myślałem, że jak MiB to zobaczy to już będę na celowniku do bana :P Widać komiks nie jest aż taki straszny. Mam jakąś motywację do zrobienia tego <wiązanka bluzg> czwartego odcinka :P

Darkena

Darkena

18.08.2008
Post ID: 32973

Kameliaszu: po co mam komuś słodzić, skoro mogę powiedzieć szczerze, co o tym myślę? ;)

Mnie nie zachwycił ani pomysł, bo nie nowy, już były przymiarki do czegoś takiego. Oczywiście to nie jest na minus Ptakuby, bo zwyczajnie o tym nie wiedział. Skoro wyjechał z własną inicjatywą, to ok, to się ceni. Ale tak: od lat zajmuję się komiksem i naprawdę mam wysokie oczekiwania co do tej dziedziny. A gwoli ścisłości, to ja bym to nazwała raczej historyjką obrazkową, bo komiks przypomina jedynie w zarysie. Poza tym nie ma się tu co rozczulać, bo nie przywaliłam za mocno i nie powiedziałam: weź Ty się schowaj Ptaku z czymś takim i nie pokazuj się ludzkości, tylko jak chce to niech robi, w tym najważniejszy jest fun. Ale niech uwagi sobie weźmie też do serca. I zamiast naśladować w zupełnie nieudany sposób prawidłową budowę humanoida możnaby się pokusić o jakieś uproszczenie postaci, na pewno milsze oku.

Ptakuba

Ptakuba

18.08.2008
Post ID: 32976

Darkena

I zamiast naśladować w zupełnie nieudany sposób prawidłową budowę humanoida możnaby się pokusić o jakieś uproszczenie postaci, na pewno milsze oku.

Zdecydowanie dobry pomysł, ale nie mam pomysłu :P Chyba, że miałbym zrobić frytki xD

Robal

Robal

18.08.2008
Post ID: 33011

Może coś na kształt stickman'a?:)

Moandor

Strażnik słów Moandor

25.08.2008
Post ID: 33369

Pierwszy odcinek spodobał mi się najbardziej. Tak to rzeczywiście zdarza się na ognisku. Oczywiście wszyscy stali bywalcy doskonale wiedzą o co chodzi. Ale na miejscu takiego przybysza z komiksu można się delikatnie zdziwić, o co tu chodzi. :)

Jeśli uda ci się wymyślić jakieś fajne historyjki to ja z chęcią będę ów komiks oglądał, niezależnie od jakości wykonania.

Irydus

Irydus

25.08.2008
Post ID: 33398

Niezłe, nawet grafikę można przeboleć jeśli jest taki dobry tekst :P. Najlepszy jest ten pierwszy, a najbardziej bawi mnie to, że sam kiedyś byłem takim gościem i za nic w świecie nie mogłem zrozumieć co oznacza "cyt". Eech, niema co, ale ognisko to chat jedyny w swoim rodzaju.