Gorące Dysputy

Tropiciele rzeczywistości - polityka i społeczeństwo - "Czy masz odwagę zostać Politykierem?"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Tropiciele rzeczywistości - polityka i społeczeństwo > Czy masz odwagę zostać Politykierem?
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Jaskier

Jaskier

8.01.2008
Post ID: 21907
Może jestem trochę nowy, ale również prosiłbym o przyłączenie do grupy :)
Tabris

Tabris

11.01.2008
Post ID: 22013
Ja również zgłosiłbym akces. Jako zachętę dodam, że gdy dobiorę się do władzy to ciepłe stołki już będą czekać... na kolegów i koleżanki z dyskusji.
Crux

Crux

18.02.2008
Post ID: 23909
A no to ja również składam swe skromne usługi - obiecuję ciepłe posadki, emeryturki dla agentów służących ku chwale Jaskini, sprawiedliwość klasową i zniesienie wszelkich podatków! Dla Tabrisa aborcję, dla głosujących na UPR karę śmierci i... ma ktoś jeszcze jakieś życzenia?
Big Boss

Big Boss

18.02.2008
Post ID: 23913
Jeśli znalazłoby się zacienione miejsce dla mrocznego przybysza, chętnie bym zasiadł w tym zacnym gronie.
Ynaf

Ynaf

18.02.2008
Post ID: 23914
Skoro tyle osób dosiadło się do tak zacnego grona, to i ja się dosiądę...
Sevorn

Sevorn

25.02.2008
Post ID: 24405
Wreszcie udało mi się dodać kolejnych mieszkańców do zacnego grona Politykierów.

Niestety moja chwilowo dłuższa rozłąka z nimi, spowodowana pisaniem jakże ważnej dla każdego pracy mgr musi się przedłużyć. Jednak nadejdzie taki dzień, kiedy owo grono znów będzie debatować jak za "starych" dobrych czasów.
Tymczasem rolę swą ograniczam do drobnego nadzorowania dyskusji, których to nie bójcie się zaczynać.

Pozdrawiam
Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

2.03.2008
Post ID: 24770
Proszę ślicznie o włączenie mojej skromnej osoby do gremium Politykierów. Motywuję wniosek wyciągiem z zainteresowań, stenogramem ogniskowych dysput oraz kwitem z uniwersytetu.
Hellscream

Hellscream

10.04.2008
Post ID: 26565

Raz się żyje... Spróbuję więc podołać ciężkiemu obowiązkowi babrania się w polityce. Tym samym proszę o dodanie mnie do grupy, chętnie wysłucham i podzielę się mymi opiniami.

Mecku

Mecku

27.04.2008
Post ID: 27150

Chciałbym dołączyć do grupy Politykierów. Wróciłem po jakimś czasie do Jaskini. Chciałbym poznać zdania innych oraz także dodać coś od siebie do dyskusji w tym jakże kontrowersyjnym temacie.

Sanctum

Sanctum

10.11.2008
Post ID: 36341

Byłem politykierem na "starym" forum, proszę zatem uprzejmie o dołączenie do zacnej tej grupy i tym razem, bym mógł swą opinię starannie wyrazić ;)

Sanctum

Sanctum

24.03.2009
Post ID: 42519

Pozwolę sobie napisać jeszcze jeden post i jeszcze raz poprosić o stołek przy stoliku dla politykierów. A może przy okazji poproszę o wyjaśnienie, bo może stolik już po prostu nie funkcjonuje, a ja się dobijam...