Gorące Dysputy

Ruchome obrazy - film - "Co aktualnie oglądacie?"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Ruchome obrazy - film > Co aktualnie oglądacie?
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Islington

Mistrz Islington

24.11.2008
Post ID: 37201

Pani w telewizorze mówi...
Temat na życzenie pewnego Sam(ostanowiącego) o sobie znajomego.
Można w nim wpisywać najbliższe ciekawe emisje filmów (i innych) w TV.

Grenadier

Kanclerz Grenadier

24.11.2008
Post ID: 37228

Pani w telewizorze męskim głosem oznajmiła dziś emisję T3 :)

Infero

Infero

17.04.2010
Post ID: 54838

Warto zmodernizować, odświeżyć ten temat.
Uwaga, uwaga!!!
Trochę zmieniamy zasady!
Chciałabym żebyście w tym temacie nie tylko pisali o zapowiedziach telewizyjnych, ale także o filmach, które niedawno obejrzeliście bądź zamierzacie obejrzeć i wydają się Wam warte wspomnienia/polecenia.

WorldDragon

WorldDragon

18.04.2010
Post ID: 54855

Ja może trochę inaczej. Mam na stanie parę tytułów, czytałem recenzje każdego z nich, ale wiadomo jak to jest. Oczywiście zaraz posypią się komentarze, że mogę sprawdzić sobie na dowolnej stronie poświęconej filmom, ale po pierwsze dział cierpi na brak ruchu, a po drugie wolę opinie osób mi znanych (bądź nieznanych, ale macie kredyt zaufania z uwagi na przynależność do Jaskini;)).

Będę podawał tytuły, jak ktoś oglądał to bardzo proszę o opinię. Cierpimy chyba wszyscy na brak czasu i czasami te 20-30 min oglądania badziewa może kogoś zbawić.

1. "Face Off",
2. "Armored",
3. "Clash Of The Titans".

Tak już kończąc, oglądałem ostatnio "El Padrino". Generalnie fabuła kiepska, mi się to kojarzy z "Ojcem Chrzestnym", tyle, że akcja dzieje się w Meksyku. Trochę brutalności, trochę seksu, trochę miłości. Flaki z olejem, osobiście nie polecam.

Sulia

Sulia

21.04.2010
Post ID: 54905

"Wszystko będzie dobrze"

Pokrótce, nastoletni Paweł postanawia dobiec do Częstochowy i prosić Matkę Boską o zdrowie dla ciężko chorej matki. Towarzyszy mu nauczyciel w.f., sięgający zbyt często do kieliszka.

Film obejrzany, aby złagodzić wyrzuty sumienia, które pojawiają się u mnie za każdym razem, gdy przypomnę sobie, że mam poważne braki jeśli chodzi o kino polskie. Film utwierdził mnie w przekonaniu, że warto sięgnąć po krajowe produkcje. Szczerze polecam :)

WorldDragon

Będę podawał tytuły, jak ktoś oglądał to bardzo proszę o opinię. Cierpimy chyba wszyscy na brak czasu i czasami te 20-30 min oglądania badziewa może kogoś zbawić.

1. "Face Off",
2. "Armored",
3. "Clash Of The Titans".

Ostatniej dwójki na pewno nie widziałam. Co do Face Off, fabuła obiła mi się o uszy, ale tylko tyle jestem w stanie o nim powiedzieć :P Zakładając, że myślimy o tym samym filmie. Rok produkcji by się przydał :)

WorldDragon

WorldDragon

22.04.2010
Post ID: 54910

Rok produkcji 1997.
Wyłączyłem po godzinie. Zrobiłem błąd patrząc na zakończenie przed obejrzeniem. Tak czy siak, zawiodłem się na Travolcie i Cage'u, jakoś tak sztucznie. Może później akcja się rozkręca ;)

Pentacz

Pentacz

25.04.2010
Post ID: 54937

Clash of the titans o ile wiem to typowa super pokazówka, oczy się świecą a denerwuje jak zwykle banalna historyjka. Takie jak Transformersy, Avatar, Iron-Man ...

Infero

Infero

26.04.2010
Post ID: 54973

Ja mam fazę. Clinta oglądam!
"Powieście go wysoko", "Brudny Harry", "Za wszelką cenę" i oczywiście "Dobry, Zły i Brzydki". W tym ostatnim się zakochałam. Super muzyka, scenariusz, gra aktorów, no i oczywiście Blondas w zielonym ponczo w kluczowej scenie. :D

Logos

Logos

26.04.2010
Post ID: 54974

Wczoraj wybralem sie do kina na "How to train your dragon" - bajka Dreamworksu.
A kilka tygodni temu ogladalem, tez w kinie, "The blind side". Historia na faktach o narodzinach gracza futbolu amerykanskiego.
Mnie sie podobaly.
A juz niedlugo "Iron-Man 2"
Moze dzisiaj pojde na "Kick-Ass"?

Infero

Infero

20.05.2010
Post ID: 55499

"Jasminum" urzekł mnie ten film.
Spokojny, ale nie nudny, bardzo sympatyczny. Polecam na poprawę nastroju, na wzmocnienie ducha. :)

Mateusz

Mateusz

21.05.2010
Post ID: 55518

Maverick (1994)

Świetna komedia o tematyce pokera z Melem Gibsonem i Jodie Foster.

Kordan

Kordan

23.05.2010
Post ID: 55564

Jednego dnia obejrzałem 2 filmy nawiązujące do fantastyki:
- Starcie Tytanów
- Książę Persji

Przyznam że ciężko mi powiedzieć, który film głupszy. Pierwszy to typowo amerykański gniot, w którym im więcej fajerwerków tym lepiej. Sam widok bogów greckich zasuwających w zbrojach płytowych albo nieudolne próby mieszania mitów z różnych kultur (Dżiny) mocno mnie rozczarowały. Takie głupkowate bajanie o honorze, bohaterstwie i innych pompatycznych wartościach

Po Księciu Persji spodziewałem się klapy w chwili kiedy zobaczyłem że to film ze stajenki Disneya. Film praktycznie bezkrwawy (jeden z bohaterów dostał szablą po szyi a wyglądało to tak jakby poplamił się keczupem) co totalnie zburzyło mi koncepcję adaptacji gry. Dużo biegania, skakania, uciekania... Tacy Piraci z Karaibów na pustyni. Słabizna.

p.s
W Starciu Tytanów miała grać polska aktorka Iza Miko. Pamiętam jak w TVN się tym puszyła, bo będzie grać Atenę, u boku świetnej obsady... Wycięli sceny z jej udziałem bo uznali że są nieistotne dla przebiegu fabuły a na dodatek nie zaprosili na premierę xD

Infero

Infero

25.05.2010
Post ID: 55600

Ciągle mi Clint po głowie chodzi :p!
Pozostałe części trylogii dolara Leone. Wcześniej był "Dobry, Zły i Brzydki" a teraz "Za garść dolarów" i "Za kilka dolarów więcej". Super filmy! Polecam!

Grenadier

Kanclerz Grenadier

31.05.2010
Post ID: 55688

No to trzeba wznieść toast za Clinta. Dziś 80 urodziny. Może nawet sobie coś obejrzę. Hm... "Siła magnum" będzie dobra :)

Infero

Infero

11.06.2010
Post ID: 55910

Fajny węgierski film-"Kontrolerzy" (reżyseria: Nimród Antal). Trochę komedia, trochę dramat- ciekawy, zaskakujący film.

Saito

Saito

11.06.2010
Post ID: 55921

A ja oglądam na LAPTOPIE bardzo przyjemne anime pt. Hack Signlllk, i oglądam 11 odcinek ;p

Nebirios

Nebirios

12.06.2010
Post ID: 55965

Ja zaś oglądam "Eragona". Co prawda książka jest lepsza, ale co mi tam zaszkodzi!

Mateusz

Mateusz

13.06.2010
Post ID: 55981

Ups... Po oglądnięciu tego filmu jest ryzyko trafienia do zakłady psychiatrycznego:)
Książka faktycznie lepsza.

Niedawno już po raz drugi oglądałem film: "Monty Python i święty Graal". Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Amen!

Grenadier

Kanclerz Grenadier

22.06.2010
Post ID: 56138

Aktualnie oglądam mecze :) A w przerwach "Pacyfik". Miodzio.

Kameliasz

Archidyplomata Kameliasz

23.06.2010
Post ID: 56173

Mateusz

Niedawno już po raz drugi oglądałem film: "Monty Python i święty Graal". Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Amen!

Monty Python

S: Jaka jest prędkość jaskółki bez obciążenia?
K: Jaskółki europejskiej czy afrykańskiej?
S: Nie wiem spada w przepaść
G: Skąd Wasza Wysokość wie tyle o jaskółkach?
K: Król powinien wiedzieć takie rzeczy

:P

A ja przed chwilą skończyłem oglądanie Gnijącej Panny Młodej :)