Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Baśniowe Gawędy - "Wyprawa - temat techniczny"

Osada 'Pazur Behemota' > Baśniowe Gawędy > Wyprawa - temat techniczny
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Hellscream

Hellscream

1.09.2008
Post ID: 33789

Zakładam ten temat, gdyż "Wyprawa i walka z Bractwem Czarnej Ścieżki" wyewoluowała do czegoś, co można nazwać "RPG Story IV". Zasada identyczna jak w temacie "RPG Story - technikalia".

Do większego zrozumienia fabuły przydadzą się:
1. Rysunki Wieży Mgieł i Muru twierdzy Bractwa wykreowane przez Vokiala.
2. Prospekt o 31 postaciach, które mogą być wykorzystane w "Wyprawie..." mojego autorstwa. Postacie są częścią szumnie nazwanej "Mitologii Hellsa" (nazwa jest szumna, pozostała...nzawy ja nie wymyślałem:)).
3. Twierdza Bractwa narysowana przez Vokiala.

I to tyle jak na razie. Zachęcam do udziału
Grommash "Grom" Hellscream, w "Wyprawie..." ogrowy mag Feng.
PS
Tytuł wygląda jak wygląd, gdyż system nie pozwolił mi na danie cudzysłowów i wielokropka :(

Kordan

Kordan

1.09.2008
Post ID: 33796

Jakby co to ja mogę tą wieżę narysować w realu. Zgarnąłem trochę nagród za konkursy plastyczne więc jak ma być "klimatycznie" to służę pomocą :)

Erick

Erick

3.09.2008
Post ID: 33844

Ja szkicuję mapę, postaram się ją skończyć w najbliższym czasie.

Durin

Durin

19.09.2008
Post ID: 34216

Mapka obozu w lesie:
http://odsiebie.com/pokaz/615266---662b.html

Kordan

Kordan

20.09.2008
Post ID: 34252

Proszę nie zwracać uwagi na mój ostatni post. Źle zinterpretowałem wypowiedź Golema i powypisywałem głupoty. Usunął bym go ale nie mogę...

Fergard

Fergard

15.12.2008
Post ID: 38066

Ponieważ Wyprawa ostatnio dzięki nieocenionej Leryn( i trochę mniej Nebiriosowi) nieco się ożywiła, należy rozpocząć porządkowanie Wyprawy. Przeto moja prośba do Ericka: Wyeedytuj swój post tak, by dało się go zrozumieć. Kordan nie może pojawić się znikąd, tak samo Draken. W najgorszym wypadku zakasam rękawy i sam go wyeedytuję.