Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Wesołych Świąt!"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Wesołych Świąt!
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Eru

Eru

22.12.2006
Post ID: 6776

Idą święta, i jako że Jaskinia powoli odżywa, wypadałoby złożyć życzenia Jaskiniowcom (i nie tylko).
A więc nie zaczynamy zdania od więc wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności, bogatego Mikołaja, spełnienia marzeń i żeby IJB rosło w siłę.
Wesołych Świąt!

Moandor

Strażnik słów Moandor

22.12.2006
Post ID: 6778

Dołączam się do życzeń Eru całym sercem. Chcę Wam wszystkim w ten piękny czas życzyć Wszystkiego Dobrego.
Niech Wam się zawsze w życiu układa, niech spełniają się Wasze marzenia, by dopisywało zdrowie, a pomyślny uśmiech losu niech zawsze Wam towarzyszy.

Jako Gospodadz stolika literackiego chcę gorąco podziękować Wszystkim, którzy zabierali głos w dyskusjach. Dzięki Wam Osada powoli zaczyna wracać do życia. Niech nie zabraknie Wam nigdy entuzjazmu.
Dziękuję.

Niech Święta będą dla wszystkich radosne.

Ingham

Chorąży Ingham

23.12.2006
Post ID: 6784

Wigilia przy ognisku odbędzie się w sobotę o 21ej. Serdecznie zapraszam.

Gwynbleidd

Gwynbleidd

23.12.2006
Post ID: 6787

Pół roku minęło odkąd tutaj trafiłem, i to będą dla Mnie pierwsze święta w Jaskini Behemota. Rad jestem z tego, że Was poznałem.
Składam więc całej społeczności jaskinipwej życzenia;
Przyjaźni, bo jak ktoś pięknie to ujął "nawet cień przyjaciela wystarczy aby uczynić człowieka szczęśliwym".
Miłości, Tym którzy bardzo jej pragną.
Cierpliwości, Tym którzy na miłość nie są gotowi.
Zdrowotności, spokoju ducha, dostatku i więcej wolnego czasu.
Tego Wam właśnie Biały Wilk życzy.

Grenadier

Kanclerz Grenadier

24.12.2006
Post ID: 6802

Wszystkiego naj..., spokojnych, rodzinnych, wesołych, w zadumie czy w radości - świątecznych Świąt po prostu. Niebawem zapewne wielu z Was uda się złożyć życzenia osobiście :)

Hiro

Hiro

17.12.2008
Post ID: 38133

W wierszach nie jestem mocny, więc życzę skromnie, ale serdecznie wszystkim mieszkańcom i moderatorom JB:
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia , dużo szczęścia i radości, fajnych prezentów, dostatku, smacznej ryby, zdrowia i spędzenia Bożego Narodzenia wraz z rodzinką.

Chciałbym jeszcze złożyć życzenia moim kumplom, m.in. Kamilowi, Tomkowi, Bobrowi, Sczygłowi, Cicheniowi, Matrasowi, Rysiowi, Rojasowi, Niżnikowi, oraz Świrczynskiemu, Ziębie i coczywiście rodzince: Wujkom, Ciotkom, Babci, Dziadkowi, Mamie, Tacie, i kuzynostwu; Kmilkowi, Hiroweyowi i innym.

Ingham

Chorąży Ingham

17.12.2008
Post ID: 38182

Doroczną tradycją stała się świąteczne spotkanie przy ognisku. Zapraszam na Wigilię Jaskniową, która planowana jest na wtorek 23.12 o godzinie 21:00.

Mecku

Mecku

18.12.2008
Post ID: 38209

A ja serdecznie, w imieniu prowadzących chciałbym zaprosić na specjalną Świąteczną Audycję podcastu Beerhemot FM, która odbędzie się w sobotę, 20. grudnia, najprawdopodobniej o godzinie 20.

Sanctum

Sanctum

18.12.2008
Post ID: 38210

Przyłączam się do życzeń moich poprzedników i życzę wszystkim Jaskiniowcom udanych, spokojnych i niekoniecznie spędzonych przed komputerem świąt. Niech nowy 2009 rok będzie i dla Was i dla Jaskini czasem pozytywnych zmian, konstruktywnych pomysłów i wytęzonej pracy, która nie przynisiłaby zmęczenia.

Wesołych Świąt!

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

19.12.2008
Post ID: 38273

Mecku

A ja serdecznie, w imieniu prowadzących chciałbym zaprosić na specjalną Świąteczną Audycję podcastu Beerhemot FM, która odbędzie się w sobotę, 20. grudnia, najprawdopodobniej o godzinie 20.

A ja serdecznie, w imieniu prowadzących, chciałbym uchylić tę informację i podać nową - audycja odbędzie się w niedzielę albo w poniedziałek, news na głównej pojawi się co najmniej dzień wcześniej. Będą liczne niespodzianki, być może także uda się skorelować ją z wydaniem nowego CI.

I w ramach powyższego chciałbym dołączyć się do życzeń świątecznych. Wesołych świąt, niech Wam Mikołaj moc prezentów przyniesie, dwanaście dań na wigilijnym stole wybornie zasmakuje. W zdrowiu żyjcie, szczęściu, pomyślności, powszechnej radości. Spełnienia marzeń, pogody ducha i błękitu nieba.

Konstruktor

Konstruktor

19.12.2008
Post ID: 38276

Cóż tu powiedzieć. Wspaniałych, spokojnych i udanych świąt, pomyślności spełnienia marzeń i wszystkiego cobyście sobie wymarzyli. Aby wszystkie troski na ten jeden, a właściwie kilka dni odeszły w zapomnienie (co mnie samemu również by się przydało). Wesołych świąt.

Vinrael

Vinrael

19.12.2008
Post ID: 38277

To ja tak:

Dla Moderatorów i Administratorów- aby wypełniali skutecznie i sumiennie swoje obowiązki.
Dla Weteranów- aby świeczeli przykładem wśród niższych rangą.
Dla Jaskiniowców- aby pomagali słabszym i nie wywyższali się nad innych;)
Dla Mieszkańców- aby wkrótce zaszczyciło ich miano Jaskiniowców.
Dla Rezydentów- aby nie pisali po jedym poście i opuszczali Jb i aby nie pisali bzdur.

Teraz życzenia specjalne:

Dla Tarbanda- aby nam długo jeszcze pilnował Heroesland'u
Dla Jaszczurzego- aby opiekował się Oberżą jak najlepiej
Dla Tabrisa- aby jego krytyka zadziałała:P
Dla Enleth'a- aby jako Arcymag służył innym z pomocą
Dla Nicolaia- aby stróżował długie lata w Wyroczni
Dla Sulii- aby zawsze była pomocną dłonią
Dla Moandora- aby opiekował się Osadą
Dla Thant'a- aby pilnie strzegł krypty
Dla Kameliasza- aby wygrywał w Kotlince
Dla Ekipy Beerhemot'a- aby ich audycje rozeszły się echem po świecie:)
Dla Turniejowców- aby zwyciężali w turniejach i byli wzorem wśród nowicjuszy herosów

wszystkim Wam życzę wesołych i niepowtarzalnych świat. Pozdrowienia- Vin.

P.S.- napewno pojawię się na Wigilii przy ognisku:D

Irydus

Irydus

19.12.2008
Post ID: 38280

Wybacz Vin ale nie mogłem się powstrzymać :)

Vinrael

Dla Rezydentów- (...) i aby nie pisali bzdur.

Składasz także sobie życzenia ? :P

I ja także składam całej Jaskini najserdeczniejsze życzenia z okazji tych świąt. Życzę wam wszystkim awansów ( w jaskini i w realu :P ), radości (tak jak przedtem) i żeby wam łącze się nie zarwało na święta, bo co to za święta bez Jaskini, bez Ogniska, bez Beerhemota :)

Samuelowi natomiast życzę, żeby był na świątecznej audycji i żeby piwa mu w święta nie zabrakło.

Sulia

Sulia

24.12.2008
Post ID: 38472

Zatem życzę...

Wszystkiego Najlepszego wszystkim mieszkańcom JB. Dużo szczęścia i ciepła na co dzień, zdrowia, spełnionych marzeń. Białych Świąt, Udanego Sylwestra i Zrealizowanych Planów w roku 2009 :)

Crux

Crux

24.12.2008
Post ID: 38473

A więc życzę Wam, abyście spędzili te Święta w spokoju, szczęśliwie, w rodzinnej atmosferze. Niech odżyje w was nadzieja, w sercu niech goszczą same pozytywne uczucia. Niech karp będzie smaczny, pod choinką masa prezentów, a rodzina w pełnym gronie. No, i oczywiście udanego Sylwestra... (zerka nerwowo w stronę Sulii... :)))

I nie zapomnijcie o pierwotnym znaczeniu Świąt. Są zbyt piękne, by je człowiek zmieniał.

Fentrir

Fentrir

24.12.2008
Post ID: 38481

Życzę wszystkim dużo zdrowia, radości z prezentów, pomyślności i szczęścia. Wspaniałej Wigilii, udanego Sylwestra :)
Wesołych i spokojnych Świąt!

Haart

Haart

27.12.2008
Post ID: 38617

Złożyłem już życzenia, ale w złym miejscu (teraz post czeka na usunięcie ;p). No nic, przeoczyłem ten temat ;]
Tak więc nie będę już życzył nikomu Wesołych Świąt, teraz jest trochę za późno. Pozostaje mi powiedzieć jedno, szczęśliwego Nowego Roku! ; )

Logos

Logos

23.12.2009
Post ID: 51294

Wszystkim jaskiniowcom życzę Wesołych Świąt, a przy okazji i Szczęśliwego Nowego Roku.

Crux

Crux

23.12.2009
Post ID: 51300

Życzenia spokojnych, szczęśliwych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, smacznego karpia i udanych prezentów pod choinką, świetnego Sylwestra i samych sukcesów w nadchodzącym 2010 roku od starego, dobrego, acz zrzędliwego Cruxa.

Filus

Filus

23.12.2009
Post ID: 51301

Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, radochy z otwieranych prezentów i braku trosk w nadchodzącym nowym roku życzę Wam ja. Wesołych!