Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Krypta Nieumarłych"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Krypta Nieumarłych
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
MCaleb

MCaleb

3.04.2008
Post ID: 26264

Witajcie! Pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych do Krypty Nieumarłych.

Celem strony jest przybliżenie istoty nieumarłości. Krypta ma na celu zgromadzenie jak najwięcej wiedzy o nieumarłych, a także stworzenie otwartego stowarzyszenia fascynatów żywych trupów.

Mimo iż stronę prowadzę od niemal roku, tak zastój spowodowany brakiem promocji nie dał najlepszych rezultatów. Potrzeba artykułów, tematów i dyskusji, a przede wszystkim chętnych do tego istot. Oczywiście jeżeli pojawi się osoba uzdolniona plastycznie, to i galeria ruszy. Pozostaję otwarty na wszelkie propozycje i jedyne co oczekuję, to zaangażowanie w projekt.

Dlatego raz jeszcze zapraszam wszystkich zainteresowanych nieumarłymi.

Hiro

Hiro

18.12.2008
Post ID: 38191

Czyli że jak ja się tam zapisze to mam rozmawiać o trupach? Brrr... :-/ Mam nadzieję, że nie będziecie tam otwierać grobów na cmentarzach... Na samą myśl o tym skóra mi cierpnie...

Nebirios

Nebirios

18.12.2008
Post ID: 38192

Hiro

Czyli że jak ja się tam zapisze to mam rozmawiać o trupach? Brrr... :-/

Nie bój się. O trupach nie jest wcale tak strasznie gadać.

Hiro

Hiro

13.01.2009
Post ID: 39572

Nawet fajna stronka, być może się zarejestruje. A, i sukcesów życzę w rozbudowie strony. Jak na razie jest ciekawie.

Konstruktor

Konstruktor

13.01.2009
Post ID: 39573

Chmmm... zaraz zajrzę na stronę twierdząc iż pomysł ciekawy... i... i... uch, wpadłem (rozglądam się). Mijają minuty... Wychodzę. Całkiem fajna strona, podoba mi się, może nawet się zarejestruje. Jak dla mnie pomysł jak i wykonanie strony trafne (choć z tym drugim mogło by być lepiej).

Wilcarz

Wilcarz

13.01.2009
Post ID: 39576

Ja o trupach moge gadać, ale cóż jestem Mrocznym Elfem, żywym Mrocznym Elfem :)

Takeda

Takeda

25.01.2009
Post ID: 40144

Zamiatamy i porządkujemy, wszelką własną twórczość "WWW".
Prosimy o umieszczanie wszelkich tego typu informacji we wspólnym temacie.

http://imperium.heroes.net.pl/temat/1929