Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Heroes Forever, czyli nowa strona o sadze HoMM"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Heroes Forever, czyli nowa strona o sadze HoMM
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Hiro

Hiro

14.01.2009
Post ID: 39619

Witam,

Tworzę nową stronkę o sadze Heroes of Might and Magic. Umieszczę na niej wszystkie informacje dotyczące niniejszej serii gier - m.i. Jednostki, miasta, lokacje ze wszystkich części. A oprócz tego być może umieszczę forum (własnej roboty), a jeśli nie, to przynajmniej czat.
Jak można wyczytać z tytułu tematu, myślę że będzie się nazywała Heroes Forever.

No i mam też parę pytań: Czy ktoś wie skąd mogę wytrzasnąć screeny (stworów, artefaktów itp.) z HV? Bo mam wersję 1.0. bez dodatków. Także będę potrzebował adminów do mojej strony.

Co myślicie o takiej stronie? Gdy będzie gotowa podam adres no i także proszę o zarejestrowanie się.

Konstruktor

Konstruktor

14.01.2009
Post ID: 39623

Zastanawiam się czy zamiast tworzyć własne strony nie lepiej by było wspomóc JB. Widać przecież iż strony o HoMM są "padnięte". Wybacz Hiro że nie na temat ale takich stron jest w internecie mnóstwo i nie wiem czy raczej nie warto by rozwinąć ten największy i chyba najlepszy portal o HoMM.

Dagon

Dagon

14.01.2009
Post ID: 39624

Nowa strona
Robienie kolejnej strony z czystymi statystykami nie ma sensu. Takich stron są tysiące. Szansa na przebicie się jest znikoma. Musiałaby wnosić coś nowego - inaczej nikt tam nie będzie zaglądał.
Wspomóc JB...
Polityka JB jest dość specyficzna i nie specjalnie to rozumiem. Nie wiem czy jest sens w cokolwiek się angażować. Ale zawsze warto spróbować :)

Sanctum

Sanctum

14.01.2009
Post ID: 39630

Dagon

Polityka JB jest dość specyficzna i nie specjalnie to rozumiem. Nie wiem czy jest sens w cokolwiek się angażować. Ale zawsze warto spróbować :)

Polityka jest wprawdzie specyficzna- to fakt, ale angażować się warto. Z tego co wiem w Jakini jest dużo roboty (zresztą nie trzeba mieć tu specjalnych informacji- wystarczy spojrzeć na niektóre działy a odpowiedź sama się nasuwa ;) ). Może warto więc byłoby poszukać pracy we własnym ogródku?

Co do stworzenia nowej strony o serii HoMM, to tam Ci Hiro jedną dobra radę- zarzuć to bo nic z tego nie będzie. Sam kiedyś też próbowałem coś rozkręcić, ale wyszła wtedy jedna z największych porażek w historii polskiego Internetu ;) Jeżeli nie masz innowacyjnego zespołu i nowatorskiej wizji na stronę, zapewniam Cię, że się nie przebijesz. To jest smutna rzeczywistość, ale nie ma co ukrywać, tego typu stronki są "zjadane" z dnia na dzień z dwóch powodów: 1. jak mogłoby być inaczej- pieniądze, 2. brak zgranej ekipy z dużą ilością wolnego czasu.

Hiro

Hiro

14.01.2009
Post ID: 39635

Już to pisałem, mogę, nawet chciałbym wspomóc Jaskinię! Tylko proszę powiedzcie gdzie to załatwić? Mógłbym w czymś pomóc albo może zrobić coś na "solo". A więc niech moderatorzy skasują temat, jeśli nie jest odpowiedni.
Acha, Sanctum - dzięki za radę... chyba nie będę tworzył tej strony. Wolę wesprzeć JB.

Konstruktor

Konstruktor

14.01.2009
Post ID: 39641

Zależ jaki dział chcesz wesprzeć. Ja na przykład postanowiłem wziąć się za HIV może za HIII w przyszłości, nie mam specjalnie czasu. Do kogo się zgłaszać do poszczególnych działów:
KB - Tarband
HII - Regis
HIV - Mecku
HV - MiB
MM - Misza
MMVIII - Jaskier
pozostałe - Enleth

Hiro

Hiro

14.01.2009
Post ID: 39656

Dzięki, Konstruktor. Ale tu nie chodzi o forum, tylko o działy w Jaskini?

Hellscream

Hellscream

14.01.2009
Post ID: 39657

Chodzi o działy tematyczne, nie o podfora.

Kordan

Kordan

14.01.2009
Post ID: 39658

Przyznam że zaczyna mnie niepokoić fakt, że pojawiła się moda na tworzenie stron, które są w zasadzie klonam(ubogimi :)) JB. Jak ktoś sobie tworzy, to niech tworzy, ale po co reklamować się na konkurencyjnej stronie?

Sanctum

Sanctum

15.01.2009
Post ID: 39663

Hiro

Acha, Sanctum - dzięki za radę... chyba nie będę tworzył tej strony. Wolę wesprzeć JB.

Nie chciałem Cię doprowadzić do rezygnacji z jakiś planów czy marzeń. Chodzi o to aby się najpierw, przed zaczęciem pracy nad całkowicie nową stronką, zastanowić czy dysponuje dostatecznie dużą ilością czasu, a jeżeli nie tym to chociaż grupą ludzi chętnych do pomocy, na których możesz liczyć.
W Jaskini praca zawsze była i zawsze będzie trzeba tylko trochę dobrych chęci, umiejętności i czasu. Zgłaszać się należy do szefów działów, ewentualnie do Enletha (przepraszam Enleth ;)), Sulii czy do któregoś z administratorów wortalu.

Invictus

Invictus

15.01.2009
Post ID: 39667

Kordan

Przyznam że zaczyna mnie niepokoić fakt, że pojawiła się moda na tworzenie stron, które są w zasadzie klonam(ubogimi :)) JB. Jak ktoś sobie tworzy, to niech tworzy, ale po co reklamować się na konkurencyjnej stronie?

Sprawa wydaje mi się bardzo prosta. Mimo iż te strony najprawdopodobniej po trzech miesiącach upadną z powodu nie możności konkurowania z Jaskinią, Akademią Wojny, czy też Kwasową Grotą to zawsze jest z nimi trochę zabawy. Można napisać parę postów więcej na forum - same plusy.
A dlaczego reklamować się tutaj? Bo nikt normalny kto wpisze w Google Heroes of Might and Magic III nie będzie wchodził na dziesiątą stronę, tylko wybierze pierwszą z brzegu (gdy wpisze się III pierwszy jest nasz fenomenalny jaskiniowy dział o tej grze (należałoby się za niego zabrać :)), a 3 - Akademia Wojny). A jako że szanowna Administracja nie zakazuje takich praktyk to w efekcie mamy na forum takie tematy.

Kordan

Kordan

15.01.2009
Post ID: 39675

Invictus

Można napisać parę postów więcej na forum - same plusy.

Z całego Twojego wyjaśnienia, ten argument najbardziej mnie przekonał ;]

Takeda

Takeda

25.01.2009
Post ID: 40143

Zamiatamy i porządkujemy, wszelką własną twórczość "WWW".
Prosimy o umieszczanie wszelkich tego typu informacji we wspólnym temacie.

http://imperium.heroes.net.pl/temat/1929