Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Gaj Elfów"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Gaj Elfów
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Vinrael

Vinrael

13.01.2009
Post ID: 39584

Witam! Założyłem nową stronę o fantastyce. Bardzo chciałbym, aby ruszyła sprawnie. Dlatego zapraszam was, abyście zarejestrowali się na tej stronce. Oto link:

http://elfigaj.tnb.pl

Miron

Miron

13.01.2009
Post ID: 39589

Cosik kiepsko wyszło, ale da się zagospodarować. Wpierw zbierz ekipę moderatorską i popracuj nad tematami i newsami.
Jest szansa aby wyszło na ludzi, więc jej nie zaprzepaść. Także się zarejestrowałem aby w w razie czego pomóc, jako Szary Lis...

Grok

Grok

13.01.2009
Post ID: 39591

Vinrael

Witam! Założyłem nową stronę o fantastyce.

To niezle, Vinrael. Życzę sukcesu!

Vinrael

Bardzo chciałbym, aby ruszyła sprawnie. Dlatego zapraszam i błagam was, abyście zarejestrowali się na tej stronce.

Spoko- ja już się zajerestrowałem i wystepuję pod tą samą nazwą użytkownika, czyli "Grok".

Miron

Także się zarejestrowałem aby w razie czego pomóc, jako Szary Lis.

To miło, jest już nas trzech. Acha, jakby coś to ja też jestem do usług...

Pozdrawiam.

Hiro

Hiro

13.01.2009
Post ID: 39594

Vinrael, jeśli podcinam ci skrzydła, to sorry...

Ale niestety - Twojej stronie trochę brak estetyki, rozdzielczość szpanuje, nie mogę przepisać kodu z obrazka, bo jest w jakimś kosmicznym formacie...
Proszę, popracuj jeszcze nad tą stroną, bo wyglądem i czasem ładowania (o zgrozo!) odstrasza innych użytkowników.
Jeżeli wg Ciebie powiedziałem coś nie tak, to sorry. Naprawdę nie żebym się uważał za mistrza czy coś w tym rodzaju. Ale możesz skontaktować się ze mną na gg, mam parę fajnych szablonów i programów do stron. Ale mówię, pomysł bardzo fajny.

Grok

Grok

13.01.2009
Post ID: 39597

Mi też niestety wyskakuje to samo, Hiro. No cóż, mi zostaje próbować do skutku...

Pozdrawiam.

Acha,i jest już nas czwórka!

Invictus

Invictus

13.01.2009
Post ID: 39604

Wiesz Vinrael - według mnie wybrałeś złą kolejność. Na Twoim miejscu najpierw coś na tę stronę bym wrzucił, a dopiero potem spraszał ekipę. Szczerze mówiąc to nic na niej nie ma i osobiście nie odczuwam chęci, by stać się jednym z jej użytkowników.

Hiro

Ale niestety - Twojej stronie trochę brak estetyki, rozdzielczość szpanuje, nie mogę przepisać kodu z obrazka, bo jest w jakimś kosmicznym formacie...

Istotnie rozdzielczość jest jakaś dzika - chociaż może to dlatego, że mam mały monitor.

Vinrael

"A co się tyczy kraju Mieszka, to jest on najrozleglejszy ze wszystkich państw słowiańskich(...)Obfituje on w żywnosć miód i hodowle. Ma 3000 pancernych podzielonych na oddziały, a setka ich znaczy tyle co dziesięć secin innych wojowników."

Ostry podpis. Jak fryzjerska brzytwa.

Nebirios

Nebirios

13.01.2009
Post ID: 39607

Strona zapowiada się bardzo fajnie. Ale coś jest nie tak z tą rozdzielczością, mam dość duży monitor więc to nie jest jego wina. Zalogowałem się na stronie. Mógłbym pomóc w pisaniu artykułów .
Czasem wyskakuję mi error o co z nim chodzi? Vinrael mógłbyś dodać newsy? Ta strona bez nich biednie wygląda.

Ynaf

Ynaf

13.01.2009
Post ID: 39608

Fajna strona (ja jestem zarejestrowany jako Risnel), tylko zrób działy nie tylko o Heroes czy Gothicu, ale o książkach, o muzyce, o filmach fantastycznych. Ja bym poszedł jeszcze dalej i zrobiłbym też oddzielne stoliki dla SF.

Ale naprawdę fajna stronka MySQL.

Invictus

Invictus

13.01.2009
Post ID: 39610

To, że stronę tę określacie jako fajną to na razie w bardzo małym stopniu zasługa Vinraela, a raczej jej autorów, bo takie strony mają automatycznie przygotowany jakiś tam układ i jak dotąd niewiele się zmieniło od tego ustawienia początkowego. Muszę jednak przyznać, że skin jest w porządku.

Kordan

Kordan

13.01.2009
Post ID: 39613

Nie no inicjatywa fajna, ale bez reform się nie obejdzie ;]. Na początek radze popracowac nad forum. Po co komu aż trzy tematy o Disciples :). Kombinuj, pracuj a coś z tego fajnego wyjdzie :)

Koniecznie zrób coś z forum.

Disciples 1

O grze się wypowiadajcie, chociaż może jej nie znacie ;]

Warcraft 3

Mało osób grało w Warcrafta I i II, więc założyłem tylko forum o części 3.

Czy to wymaga komentaża ;]?

Tolkien

Co myślicie o sadze Władca Pierścieni?

Tolkien nie tylko LotRa napisał ;]

Vinrael

Vinrael

14.01.2009
Post ID: 39631

Reformy się odbyły, zostało mało niedopracowanych jeszcze tematów. Użytkownicy wiedzą, iż ruszyła redakcja " Drzewiec" i rekrutacja otwarta. Forum dokończone, rangi uzupełnione. Tym, którym strona nie przypadła do gustu, zapraszam jeszcze raz.

Sanctum

Sanctum

14.01.2009
Post ID: 39632

Vinrael- stronka jak stronka, niczym nie zaskakuje (mam nadzieję, że jak na razie), ale też jakoś specjalnie nie odstrasza (no może poza nagłówkiem okna "Moja własna strona na serwerze * - zmień w profilu admina" - koniecznie trzeba to poprawić!).
Oczywiście życzę powodzenia skoro inicjatywa już ruszyła. Dziwi mnie jednak jedno- skąd ów nagły wysyp nowych stronek o HoMM? W karczmie jest już kilka tematów z tym związanych, dziwi mnie zaś to, że jest "trochę" do zrobienia w Jaskini, a jakoś do tego nikt się nie rwie.

Moderatorom proponuję założenie wspólnego tematu dla tych którzy zakładają nowe stronki i przeniesienie wszystkich już istniejących, bo w szybkim czasie może dojść do małego zaspamowania Karczmy

Hiro

Hiro

14.01.2009
Post ID: 39634

Sanctum

W karczmie jest już kilka tematów z tym związanych, dziwi mnie zaś to, że jest "trochę" do zrobienia w Jaskini, a jakoś do tego nikt się nie rwie.

Tak? Doprawdy nie wiedziałem tego! A więc polecam siebie do tych projektów (mogę zaniechać tworzenie mojej strony o HoMM)

Vinrael

Vinrael

14.01.2009
Post ID: 39638

Nie opuszczę JB, po to, aby rządzić własną stronką. Nie jestem aż tak głupi.
Można, bez wysiłku gospodarować jedną, a zapoznawać się z drugą stronką.

Hiro

Hiro

14.01.2009
Post ID: 39639

Vinrael, przecież nikt tu nie uważa, że jesteś idiotą! A tak wogóle skąd to wywnioskowałeś?

Grok

Grok

14.01.2009
Post ID: 39643

Goście, spoko! To nie jest temat, w którym mamy się kłócić! Ja uważam, że stronka bardzo fajna. No może trochę niedopracowana. Ale wezcie pod uwagę, że Vinrael (a raczej użytkownik, który kryje się pod tą nazwą) ma dopiero 11 i 3/4 roku (przynajmniej tak wywnioskowałem z postów Vinraela w osadzie). A to dość młody wiek.

Przy okazji, musiałem założyć pierwszy temat.

Myślę, że można by też dać takie awanse jak w JB, tylko że może trochę większe wymagania i inne nazwy.

Pozdrawiam.

Sanctum

Sanctum

15.01.2009
Post ID: 39664

Vinrael

Czy wy uważacie, że ja jestem idiotą?! Przecież nie opuszczę JB, po to, aby rządzić własną stronką. Nie jestem aż tak głupi.

Ja Cię idiotą nigdy nie nazwałem i z całą pewnością nigdy nie nazwę. Zdaj sobie jednak sprawę z tego, że nie da się współpracować z dwoma serwisami/stronami z takim samym zainteresowaniem i wkładem pracy- albo jedną będzie się zaniedbywać, albo o drugiej się zapomni (to mówię z własnego doświadczenia)

Vinrael

Można, bez wysiłku gospodarować jedną, a zapoznawać się z drugą stronką.

Niestety trzeba trochę wysiłku. I nawet jeżeli wydaje Ci się, że na razie możesz sobie na to pozwolić, obawiam się, że szybko się to zmieni. No chyba, że masz aż tak dużo wolnego czasu, ale i to prędzej czy później ulegnie zmianie.

W każdym bądź razie jeszcze raz życzę powodzenia, bo jak na początek Twoja stronka nie jest taka najgorsza ;)

Infero

Infero

15.01.2009
Post ID: 39704

Radzę liczyć się ze słowami i przestać się obrażać.
Liczę na edycję postów.
Jeśli sytuacja się nie poprawi skasuje większość postów. Jeśli, to co zostanie nie będzie się trzymało "kupy", to wykasuje cały temat.
Do roboty!

Kordan

Kordan

15.01.2009
Post ID: 39708

Hmm... W Gaju Elfów jest sporo zapożyczeń z JB. Gazeta(redagowana przez Nebiriosa hihi), system kast i tematy na forum... Zalogowałem się i jak na razie nie znalazłem nic co by było interesujące... Chyba że grafika Czarodzieja z H5 w galerii z H3 - To faktycznie zastanawia...

Infero

Infero

25.01.2009
Post ID: 40139

Zamiatamy i porządkujemy, wszelką własną twórczość "WWW".
Prosimy o umieszczanie wszelkich tego typu informacji we wspólnym temacie.
http://imperium.heroes.net.pl/temat/1929