Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Składzik na zapleczu - "Nowości - Starości"

Osada 'Pazur Behemota' > Składzik na zapleczu > Nowości - Starości
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Vokial

Vokial

2.05.2009
Post ID: 43654

Jako że w GŁP się zbytnio nic nie dzieję, chciałbym przedyskutować pewną sprawę. Chciałbym wprowadzić coś nowego do GŁP, może jakieś nowy system RPG ( pomysł Mecka ) lub nawet kilka. Coś co przyciągnie więcej ludzi i może sprawi że Gildia odżyje na nowo. Może jakieś macie inne pomysły, a może w ogóle się nie zgadzacie? Jestem ciekaw waszych opinii na ten temat...

Kordan

Kordan

3.05.2009
Post ID: 43684

Pomysł może być, aczkolwiek taka idea będzie miała prawo bytu, jeżeli ludzie będą aktywnie uczestniczyli w życiu Gildii, a z tym jak wiemy, jest różnie (sam ostatnio musiałem się zdystansować do Jaskini).

Ciekaw jestem jakie to są systemy RPG i czy ktoś się zobowiąże do zrobienia zasad do tychże systemów.

Z moich propozycji... Może warto by było na stronie głównej walnąć newsa o naborze do Gildii. Nawet jak zgłoszą się 2 osoby to i tak jakiś to sukces będzie.

Kordan

Kordan

3.05.2009
Post ID: 43685

I obowiązkowo powinno się zrobić plan wydarzeń do każdej ballady, aby osoby, które chcą coś napisać po dłuższej nieobecności mogły szybko i swobodnie zorientować się w wydarzeniach.

Vokial

Vokial

4.05.2009
Post ID: 43689

A gdyby zrobić coś w rodzaju "miasta-forum", miejsca w którym nie byłoby żadnych celów ( oprócz celów własnych) i zbierali by się tam gracze, chcący dołączyć do jakiejś Ballady? Kilka budynków i mamy małe miasto RPG.

Kordan

Kordan

4.05.2009
Post ID: 43727

Można i tak, ale czy nie lepiej by było aby wszelkiego rodzaju umowy, do jakiej ballady dołączyć, nie odbywały się w oberży?

Vokial

Vokial

5.05.2009
Post ID: 43734

Oberża jeśli wiem, nie jest częścią GŁP. Musiałbym wtedy z Sulią rozmawiać na ten temat. W mieście RPG lub po prostu w ogłoszeniach, w temacie o nowej Balladzie, mogliby się zgłaszać gracze.

Mecku

Mecku

5.05.2009
Post ID: 43755

Zdecydowanie trzeba ruszyć jakoś z całkiem nowym systemem, który np. po ogłoszeniu na głównej ponownie ożywiłby GŁP, a być może przyciągnąłby nowych graczy.

Pomysł z prowadzeniem planu ballady jak najbardziej do wykorzystania. Część z graczy chciałaby coś napisać, ale jest zbyt zdezorientowana tym co się dzieje w balladzie.

Nuk

Nuk

11.05.2009
Post ID: 43884

Kordan

Można i tak, ale czy nie lepiej by było aby wszelkiego rodzaju umowy, do jakiej ballady dołączyć, nie odbywały się w oberży?

Według mnie tutaj pasowałby Obóz najemników(sama nazwa wskazuje), ale trzeba by go nieco zamienić z tematu offtopicowego na taki z klimatycznymi postami pasującymi do Gildii ;) Na inne rozmowy możemy przeznaczyć tematy, podobnie jak w Oberży "... - technikalia". Co do nowego systemu, proponuję jeszcze się wstrzymać - newsów propagujących nasze rodzime Ballady i Gildii nie było już dosyć dawno, czas na otwartą rekrutację.

Pozdrawiam
Nuk

Vokial

Vokial

2.06.2009
Post ID: 44641

A więc co wprowadzimy, bo jeśli w tak dalej będziemy rozmawiać, to nigdy nie wprowadzimy niczego. Mi tam wszystko jedno, co zostanie wprowadzone. Wystarczy, że Gildia stanie się bardziej aktywna. Oczywiście wprowadzone zostaną technikalia zaproponowane przed Nuka i skrót ballady zaproponowany przed Kordana.