Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Baśniowe Gawędy - "Arena Magów - technikalia "

Osada 'Pazur Behemota' > Baśniowe Gawędy > Arena Magów - technikalia
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Nebirios

Nebirios

13.05.2009
Post ID: 43933

Dirhavano: A czasem Kons nie rzucił Nietykalną Świętość Umysłu (czy jak tam się to nazywa). Więc jak mogłaś wejść w jego umysł? Pozdrawiam!

Dirhavana

Dirhavana

13.05.2009
Post ID: 43936

Napisałam, że przejełam energie ze wszystkich jego barier.
Pozdrawiam również :-)

Nebirios

Nebirios

13.05.2009
Post ID: 43937

zbytnio zapuściła mu się w umysł

Proszę oto dowód:P.

Dirhavana

Dirhavana

13.05.2009
Post ID: 43938

Chodziło o to, że post który napisał Kons, dotyczy TYLKO jego myśli, a obecni na arenie widzieli to ponieważ zbytnio zapuściła mu się w umysł. I tak poza tym prosze żebyś przeczytał pare postów, dopiero później zadawał tego typu pytania. Czasami słowa bądź zdania, gdy wyrwane z kontekstu, znaczą coś przeciwnego.

Konstruktor

Konstruktor

13.05.2009
Post ID: 43942

Po pierwsze: Hav, "Zbytnie zapuszczenie się w umysł" kończy się tragicznie zarówno dla rzucającego jak i dla osoby, do której się zapuściła.

Po drugie: Gdyby było można "wysysać" energie ze wszystkich zaklęć to magia energii jest praktycznie nie do pokonania.

Po trzecie: Nie wiem czy to dobry pomysł z ta magią energii na arenie, niestety fakt jest faktem, że to wymysł Hellsa pod postać Jormungarda z Ballady.

Po czwarte: Jeszcze raz do Hav, podaj co to za zaklęcia, jak działają i jak bardzo są zaawansowane. Przypominam iż im bardziej zaawansowany czar tym więcej czasu potrzeba na odprawienie go.

Po piąte: Uważaj bo zacznę wymyślać czary z moich dziedzin, które są nie do pokonania i można je przygotować w sekundę.

Po szóste: Prosiłbym Ericka o przemyślenie sprawy.

Po siódme: Po raz kolejny do Hav: Czy jest logicznym to, że wpłynęłaś na umysł mój, a wszyscy obecni na arenie widzieli to co ja miałbym zobaczyć w swojej wyobraźni

Po ósme: Pozdrawiam :)

Dirhavana

Dirhavana

13.05.2009
Post ID: 43951

Po pierwsze

Hav, "Zbytnie zapuszczenie się w umysł" kończy się tragicznie zarówno dla rzucającego jak i dla osoby, do której się zapuściła.

Zależy co przez to rozumiesz.

Po drugie

Gdyby było można "wysysać" energie ze wszystkich zaklęć to magia energii jest praktycznie nie do pokonania.

Oj uwierz mi, to jest bardzo łatwe do pokonania, choć w Twojej sytuacji chyba już niekoniecznie możliwe.

Po trzecie

Nie wiem czy to dobry pomysł z ta magią energii na arenie, niestety fakt jest faktem, że to wymysł Hellsa pod postać Jormungarda z Ballady.

Póki się trzyma zasad, nie możesz nic na to poradzić.

Po czwarte

Jeszcze raz do Hav, podaj co to za zaklęcia, jak działają i jak bardzo są zaawansowane. Przypominam iż im bardziej zaawansowany czar tym więcej czasu potrzeba na odprawienie go.

Po to jest to wszystko w Bibliotece magii, żeby takich pytań uniknąć

Po piąte

Uważaj bo zacznę wymyślać czary z moich dziedzin, które są nie do pokonania i można je przygotować w sekundę.

No i tu mnie kolego trochę wpieniłeś :). Jak napisałam wszystko jest Bibliotece, wystarczy zajrzeć, poczytać.

Po siódme

Po raz kolejny do Hav: Czy jest logicznym to, że wpłynęłaś na umysł mój, a wszyscy obecni na arenie widzieli to co ja miałbym zobaczyć w swojej wyobraźni

Na tym to polega.

Po ósme

Pozdrawiam :)

Ja również :)

Reldi

Reldi

13.05.2009
Post ID: 43953

Dirhavana

Po siódme: Po raz kolejny do Hav: Czy jest logicznym to, że wpłynęłaś na umysł mój, a wszyscy obecni na arenie widzieli to co ja miałbym zobaczyć w swojej wyobraźni

Na tym to polega.

Wybaczcie że się wtrącam, tym bardziej że nie uczestniczę w zabawie...
Jednakże, dręczy mnie to jakim cudem to możliwe, że wpływając na umysł Konstruktora wpłynęłaś na umysły publiczności?
Jeśli dobrze rozumiem użyłaś zaklęcia "DOMINACJA UMYSŁOWA", które chyba nie ma aż takich możliwości...

Dirhavana

Dirhavana

13.05.2009
Post ID: 43954

No nie do końca. Spróbuje to wyjaśnić bardziej obrazowo :

Konstruktor próbuje się uwolnić od dominacji umysłowej, czym wywiera silny nacisk na myśli Dirhavany. Ale nic mu to nie daje, po za małym "BUM", które rozlega się szerokim echem po publiczności, która chwilowo poznaje obrazy widziane przez Konsa.

Przykro mi, ale nigdy nie umiałam za dobrze tłumaczyć, ale chyba teraz da się zrozumieć ? ;)

Konstruktor

Konstruktor

14.05.2009
Post ID: 43967

Więc podaj jakich czarów użyłaś. Bibliotekę magii znam niemal na pamięć, a przynajmniej te szkoły, które są używane w tym pojedynku. Nie znalazłem ani jednego czaru, który by odpowiadał twym działaniom.
Jedyne co może w niewielkim procencie do dopuścić to przypadki, które dziwnym trafem przydarzają się na twoją korzyść.

Acha! Wiem, że można Cię pokonać dwoma czarami ale nie w wypadku moich szkół magii. Jak już na własną prośbę zahaczyłaś o GŁP to była również dyskusja o iluzjach, które są nadużywane w walkach.
Zazwyczaj pojawiają się gdy ktoś zaczyna przegrywać.
Wtedy okazuje się, że wszystko co się dział na jego niekorzyść było iluzją, którą on sam stworzył w chwilkę, tylko komenda myślową.

Dirhavana

Dirhavana

14.05.2009
Post ID: 43968

Cóż, Konstruktorze, wszystko wyjaśniła parę postów wyżej. Co do dalszej walki, nie ma sensu się spierać. Jest skończona, czekamy tylko na werdykt Ericka

Konstruktor

Konstruktor

14.05.2009
Post ID: 43969

Dirhavana

Cóż, Konstruktorze, wszystko wyjaśniła parę postów wyżej. Co do dalszej walki, nie ma sensu się spierać. Jest skończona, czekamy tylko na werdykt Ericka

Wiem Hav, lecz dla mojej wiadomości i dla własnego sumienia podaj listę czarów. Chcę mieć pewność, że wszystko przebiegło zgodnie z zasadami.

Zresztą... uświadomiłaś mi jeszcze to, że Energia jest ogromnym ograniczeniem na arenie.

PS Jakoś nie widzę aby coś było wyjaśnione powyżej.

Erick

Erick

14.05.2009
Post ID: 43983

Chciałbym pogratulować Konstruktorowi oraz Hav, bo naprawdę dobrze walczyliście. Jedna prośba do Hav, następnym razem, staraj się używać magii w granicach zdrowego rozsądku, bo używanie wspomnianych wyżej super, power zaklęć temu zaprzeczała, a to głównie zadecydowało o moim werdykcie. Hav z pewnością następnym razem będzie lepiej i jeszcze raz Wam gratuluję :)

Konstruktor

Konstruktor

14.05.2009
Post ID: 43985

Cóż, gratulacja dla Hav. Niestety muszę się tu zgodzić Erickiem.
Tak więc dziękuję za wszystkie szeroko pojęte i wątpliwe gratulacje.
Czekam na dalsze wyzwania i z przyjemnością również stanę po drugiej stronie bandy.

Jeszcze raz gratulacje dla Dirhavany oraz Pozdrowienia :) specjalnie dla niej.