Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Niezwykłe walki!"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Niezwykłe walki!
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Cyrax

Cyrax

12.07.2009
Post ID: 45928

Witam w temacie.
Ten temat jest to pisania własnych walk (tylko jaka postać walczy z postacią). Tu można też oceniać kto by wygrał. Oto pierwsza bitwa:

Czarny smok vs Dark Vader.

Hellscream

Hellscream

12.07.2009
Post ID: 45929

Ktoś, kto zamknie ten topic, bo coś noszę czuję, że tak się stanie...Ja jednak stawiam na Anakina.

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

12.07.2009
Post ID: 45939

Vs kładzie obu.

Hellscream

Hellscream

12.07.2009
Post ID: 45940

Obu Win nawet Vs położy.

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

12.07.2009
Post ID: 45941

A Neostrada wszystkich powyższych położy. Spać. I zaśpiewa kołysankę.

Hellscream

Hellscream

12.07.2009
Post ID: 45943

Racja, sam doświadczyłem tego na własnej skórze...29 dni na !@#$%^&*() modem! W umowie 7 dni! !@#$%^&*(! !@#$%^&*()!
Uf...Już mi lepiej.

Cyrax

Cyrax

13.07.2009
Post ID: 45949

New battle!

T-Rex vs 50 namadów

W mieście!

Tabris

Tabris

13.07.2009
Post ID: 45950

Hellscream

Racja, sam doświadczyłem tegohttp://imperium.heroes.net.pl/cytuj/45943 na własnej skórze...29 dni na !@#$%^&*() modem! W umowie 7 dni! !@#$%^&*(! !@#$%^&*()!
Uf...Już mi lepiej.

Luzik. U mnie się z modemem wyrobili w tydzień, ale za to podłączenie robili w miesiąc.

Fergard

Fergard

14.07.2009
Post ID: 45967

Skoro nikt nie zamknął tego tematu, to można go uznać za zatwierdzony... Tak?

Czasem można się szarpnąć, prawda? A teraz wyrażę swoją opinię...

Z pewnością wygrają Nomadowie, z tej prozaicznej przyczyny, że Mr.T miałby kłopoty z manewrowaniem między budynkami.

Prośba do Cyraxa - Jeżeli już mają być walki, to niech będzie szansa dla obu na zwycięstwo. Walki typu "100 chłopów vs ogr" są zdeczka nieodpowiednie. Za przykład niech może posłuży "Nekros Soulburner vs Merciless". W tej walce obaj mają prawie że równe szanse, zaś oceniający mogą opowiedzieć się po czyjejś stronie, sugerując się ciekawym pomysłem, jakąś specjalną mocą... W sumie wszystkim.

BTW - A czarny smok wygra. Chyba że Lord V. ma tyle tych midichlorianów, by go unieść i rzucić o skałę.

Hiro

Hiro

14.07.2009
Post ID: 45968

Wypowiem się odnośnie walki Tyranozaura z Nomadami.

Powinni wygrać nomadzi, jednakże przebieg całej walki zależy od ich poziomu inicjatywy (lub punktów IQ :P). Jeżeli będą to niezbyt doświadczeni "amatorzy", dinozaur w paru chwilach może z łatwością zrobić z nich krwawą masę na ziemi.

Ale kiedy Tyranozaur ma do czynienia z wytrawnymi wojownikami, przewagę mają Ci drudzy - zawsze mogą jakoś przewrócić tyranozaura (jego kończyny przednie mają raczej "symboliczne" znaczenie - są zbyt małe i słabe, aby pozwolić jaszczurowi podeprzeć się przy upadku), bo leżący gad jest poprostu bezbronny...

Konstruktor

Konstruktor

14.07.2009
Post ID: 45970

Pierwsze o co na wstepie prosze do edytowanie posta przez Inf albo Takede (niemiecka klawiatura).

A do tematu...
Co do pierwszej walki wygra Czarny Smok, a nie Darth Vader.
Druga... Mimo wszystko jednak Tyran. Jednak jest kilka opcji walki. W przypadku posiadania przez nomadow broni palnej zwyciestwo jest dla ludzi niemal pewne.
Jednak mniemam iz Cyrax az tak bardzo nie "zabsolutowal" walki i pozbawil ludzi strzelb.
Tak wiec nomadowie rowniez nie posiadaja lass i nie maja jak przewrocic jaszczura. Ten natomiast moze ich sprawnie wylapac.
Ich jedyna szansa jest skolowanie Tyranosaura na tyle aby sie sie podknal niepostrzezenie o samochod.

PS Z gory dziekuje za edycje.

Fergard

Fergard

14.07.2009
Post ID: 45972

Skoro nie mają strzelb, to dlaczego mają mieć samochody? Cyrax miał raczej na myśli miasto wczesnośredniowieczne, o ile dobrze rozumiem przesłankę.

Konstruktor

Konstruktor

14.07.2009
Post ID: 45973

Jaszczurzy Golem

Skoro nie mają strzelb, to dlaczego mają mieć samochody? Cyrax miał raczej na myśli miasto wczesnośredniowieczne, o ile dobrze rozumiem przesłankę.

Edycja jak wyzej... :)

Chodzi o samochody, ktore stoja przy ulicy.
Cyrax (jak powiedzial na ogniu) mial na mysli Tokio... raczej wspolczesne.

Hiro

Hiro

14.07.2009
Post ID: 45974

Konstruktor

Druga... Mimo wszystko jednak Tyran. Jednak jest kilka opcji walki. [...]
Jednak mniemam iz Cyrax az tak bardzo nie "zabsolutowal" walki i pozbawil ludzi strzelb.
Tak wiec nomadowie rowniez nie posiadaja lass i nie maja jak przewrocic jaszczura. Ten natomiast moze ich sprawnie wylapac.
Ich jedyna szansa jest skolowanie Tyranosaura na tyle aby sie sie podknal niepostrzezenie o samochod.

Jednak paru nomadów może się jakoś wdrapać na grzbiet tyranosaura (kiedy ten będzie zajęty łapaniem innych), i powbijać mu sztylaty w oczy. Tyran zostanie ogłuszony, a reszta będzie miała szansę na dobicie go.

Konstruktor

W przypadku posiadania przez nomadow broni palnej zwyciestwo jest dla ludzi niemal pewne.

Jednakże z powodzeniem mogą być wyposażeni w łuki. A broń palna musiała by być jakiegoś większego kalibru, aby przebić grubą skórę gada, chyba że celujemy między ślepia, ale wtedy strzelec ryzykuje tzw. obcierkę - poraniony (nie śmiertelnie!) gad z jeszcze większą wściekłością atakuje ludzi.

Fergard

Fergard

14.07.2009
Post ID: 45975

Konstruktor

Jaszczurzy Golem: Skoro nie mają strzelb, to dlaczego mają mieć samochody? Cyrax miał raczej na myśli miasto wczesnośredniowieczne, o ile dobrze rozumiem przesłankę.

Edycja jak wyzej... :)

Chodzi o samochody, ktore stoja przy ulicy.
Cyrax (jak powiedzial na ogniu) mial na mysli Tokio... raczej wspolczesne.

Więc skąd nomadzi? :(

No i cóż... Niestety nie miałem pojęcia, że mówimy o współczesnym Tokio.

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

14.07.2009
Post ID: 45976

Cyrax

New battle!

T-Rex vs 50 namadów

W mieście!

Miasto pożarłoby obu. Zwłaszcza takie z "Kosiarza".

Fergard

Fergard

14.07.2009
Post ID: 45977

Może czas na zmianę tematu?

Anyway, co sądzicie o tej walce? Kto ma szansę wygrać?

Generał ZgrywusGrievous vs. Nightmare(Ten SC-owy)

Warunki: Idealne, okrągła platforma zawieszona nad przepaściąpełnąlawy* przepaścią.

* Udzielił mi się Shrek. Po raz kolejny, że tak rzekę.

Kordan

Kordan

14.07.2009
Post ID: 45978

Ummm... Ani jednego ani drugiego nie przypominam sobie Gol. Myślę że moja propozycja będzie bardziej trafna.

Pedobear przeciwko Domowemu Przedszkolu ;]

Fergard

Fergard

14.07.2009
Post ID: 45979

Ażeby newbie w tych dziedzinach też mogli zagłosować...

Oto Zgrywus, a to Nightmare.

P.S Twoje propozycje są równie trafne, jak dla mnie... :P

Cyrax

Cyrax

14.07.2009
Post ID: 45980

Domowe przeczkole wykończy Pretatora:-)