Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Brukowce, poradniki i inne czasopisma"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Brukowce, poradniki i inne czasopisma
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Caar Xoffek

Caar Xoffek

22.02.2008
Post ID: 24170
Ja od 2001 do zeszłego roku kupywałem miesięcznik ENTER. Fajne czytadło, ale padło. A od 2004 roku do dziś kupuję KŚ niezbędnik. niektóre programy z tego drugiego nieraz ratowały mnie od kłopotów z kompem :)
Yeti

Yeti

31.08.2008
Post ID: 33740

CD-action

Jaskier

Jaskier

31.08.2008
Post ID: 33741

Cd-Action, jak kolega powyżej :)

Feanor

Feanor

31.08.2008
Post ID: 33743

Z komputerowych CD-Action, jak wyżej.

Poza tym:
Cogito
Wiedza i Życie
Gazeta Wyborcza :P

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

31.08.2008
Post ID: 33758

Z komputerowych CD-Action, niegdyś Gambler, Reset, Top Service i jego potomkowie (SS, NSS), PC World Computer i Chip.

National Geographic dla zaspokajania zmysłu artystycznego i ciekawości o świecie. Jednorazowo, kiedy tematyka jest wyjątkowo interesująca, nabywam któreś z pism fotograficznych, muzycznych (głównie Gitara bądź angielskie matuzalemy).

Sięgam po publicystykę periodyczną ("Zeszyty Politologiczne" UWr bądź ich warszawskie odpowiedniki, autodziennikarskie, zazwyczaj napuszone do granic wytrzymałości magazyny dla yntelektualystów - głównie po to, by ćwiczyć wyłapywanie wartościowych artykułów spośród zalewu pompaśmiesznych i bombastycznych wypocin elyty). Czasem pozwalam sobie na Mówią Wieki bądź

Z gazet codziennych Gazeta Wyborcza, choć coraz rzadziej z uwagi na ewolucję mediów internetowych. Z rzadka posiłkuję się Dziennikiem bądź Polską. Po inne lektury - wpadam do saloników prasowych lub Empików i zaczytuję się do upadu.

Hiro

Hiro

18.12.2008
Post ID: 38190

Ja kupuję czasopisma sportowe (Najczęjściej Piłka Nożna) no i komputerowe - PC format, Komputer Świat, rzadziej NEXT. Fajne progamy można znaleźć na płytach dołączonych do gazety.

Temper

Temper

9.02.2009
Post ID: 40775

Jako kibic piłkarski czytuję tygodnik Piłka Nożna oraz miesięcznik Piłka Nożna Plus.

Kordan

Kordan

9.02.2009
Post ID: 40776

Z gazet to ja tylko Focus Historia i czasami National Geographic. Jak dają jakiś fajny program to biorę też Komputer Świat. Jak piszą o zespołach, które znam to Teraz Rock i Mystic Art... A żeby nie być w tyle z wiedzą o polityce to Angorę co tydzień nabywam ;]

P.S
Czasami jak robię zakupy na Paganrecords.pl to dostaję ich katalog. Też da się poczytać ;]

Fraya

Fraya

21.05.2009
Post ID: 44218

Ja najchętniej kupuję Focusa, jak już kilka forumowiczów powyżej, Film, jakieś różne Polityki, Newsweeki, i takie tam, a z muzycznych to od czasu do czasu zdarza mi się poczytać Machinę albo Teraz Rock.

Volkolak

Volkolak

7.07.2009
Post ID: 45742

Ja regularnie kupuję miesięcznik "CD - Action" i dwutygodnik "Księga Smoków i Mitycznych Stworów". Czasami też "Metal Hammer" jak jest coś ciekawego, ale wolałbym "7 Gates", którego niestety w moim mieście nieda się kupić. :(

Reldi

Reldi

7.07.2009
Post ID: 45750

CD-Action i rzadziej Focus.
Przy czym CD-Action kupuję ok 5lat ; d

Volkolak

Volkolak

7.07.2009
Post ID: 45756

Icarium

CD-Action i rzadziej Focus.
Przy czym CD-Action kupuję ok 5lat ; d

Ja od 6 lat. :) We wrześniu będzie 7. :D

Moandor

Strażnik słów Moandor

26.08.2009
Post ID: 47763

Ja ostatnio tylko Czas Imperium czytam, na inne czasopisma jakoś nie starcza mi czasu. :)

Hexe

Hexe

26.08.2009
Post ID: 47770

Przekrój od kilku lat jest dla mnie źródłem informacji i opinii nt. aktualnych wydarzeń, jak również serwuje mi dawkę ciekawych reportaży czy po prostu humoru. Neewsweek czy Wprost są dla mnie jakoś... zbyt nudne.

Oprócz tego co miesiąc wstępuję do Empiku na kawę i Wired :).

Broghild

Broghild

26.08.2009
Post ID: 47771

Regularnie czytam Focusa, a z czasopism komputerowych czasami kupuję Clicka.

Kordan

Kordan

27.08.2009
Post ID: 47784

A czy Click przypadkiem nie padł?

Broghild

Broghild

27.08.2009
Post ID: 47805

Nie, nadal można go kupić.

Klapaucjusz

Klapaucjusz

27.08.2009
Post ID: 47807

Angora rządzi ;p a jak na pociąg musze czekać, to Wyborcza z MacDonalda, fajny wynalazek ;p

Kordan

Kordan

27.08.2009
Post ID: 47809

Fakt. Angora jest bardzo dobra. Najbardziej lubię felietony Henryka Martenki, Sobczaka & Szpaka i Janusza Korwina Mikke, oraz przegląd krajowy i światowy Bohdana Melki.

Generalnie, jest to gazeta, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Ghulk

Ghulk

27.08.2009
Post ID: 47814

Co tydzień Angora i Newswekk. W piątki i środy Wybiórcza. Od czasu do czasu Focus.
Więcej gazet nie pamiętam.