Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Do którego miejsca w Jaskini najczęściej zaglądasz?"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Do którego miejsca w Jaskini najczęściej zaglądasz?
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Moandor

Strażnik słów Moandor

24.09.2009
Post ID: 48810

Forum jest rozległe. Poza tym jest jeszcze mnóstwo serwisów tematycznych. Jest Osada. Które z tych miejsc (jak i też niewymienionych przeze mnie) jest dla Was w jakiś szczególny sposób wyjątkowe?

Zwykle jest tak, że nie oglądamy całego forum. Ewentualnie robimy to pobieżnie, ale na niektóre miejsca zwracamy szczególną uwagę. Może to będzie dział H3, może H5. Dla mnie kiedyś takimi miejscami na forum była Karczma i Salonik Artystyczny. Obecnie koncentruję uwagę na Osadzie i na wszystkim co z literaturą i sztuką w Jaskini związane, więc również CI. Jeszcze pismo swojej redakcji widzialnej nie ma, ale jeden Tullusion wie, ile się narozmawialiśmy podczas całego procesu składania numeru. :)

A jakie są Wasze ulubione miejsca w Jaskini?

Hellscream

Hellscream

24.09.2009
Post ID: 48812

Bezsprzecznie Oberża, Podstolik, Mistyczne oraz w ogóle Dysputy. Widać dominację Osady. W Imperium zaś Karczma, Kresy i działy HoMM...No i takie pewne forum moderacji...
Pozdrawiam

Hiro

Hiro

24.09.2009
Post ID: 48816

Hmmm... przyznam się uczciwie, że zaraz po mojej rejestracji w JB interesowało mnie tylko i wyłącznie forum - chodziło mi oczywiście o nabijanie postów...

Ale teraz mój stosunek do Jaskini się zmienił. Najczęściej zaglądam oczywiście do Imperium i wszystkich lokacji Osady, czasami odwiedzam Kryptę Map, Akademię i oczywiście Kronikę, ostatnio w chwili pojawienia się Starożytnej Biblioteki także nią.

Irydus

Irydus

24.09.2009
Post ID: 48817

Zdecydowanie na pierwszym miejscu jest ognisko :]

Spędzam tam prawie 24 godziny/dobę, z małymi przerwami.

A inne, hmmm, oberża, mistyczne, dysputy, biblioteka i dział MM :]

MiB

MiB

24.09.2009
Post ID: 48819

Moje dzieci: Imperium, strona główna, Ognisko. Do tego serwis(y), nad którym(i) aktualnie pracuję.

Pozdrawiam

Tabris

Tabris

24.09.2009
Post ID: 48825

Ognisko. Potem fora, czasem Gildia, Mistyczne, Oberża (nie karczma!). Z rzadka Misterne i Krypta, oraz serwisy.

Hellscream

Hellscream

24.09.2009
Post ID: 48830

Ack! Jakżem ja, pierwszy ogniskowy wywiadowca mógł o nim zapomnieć! Oczywiście ona jest na pierwszym miejscu, ostatnimi czasy jednak tylko w wersji do odczytu.
Pozdrawiam

Ghulk

Ghulk

25.09.2009
Post ID: 48880

Mistyczne, Kawerna Jaskiniowców, Ognisko, Gorące Dysputy, Podstolik...
Kolejność przypadkowa, tak jak moja obecność w Jaskini...

Moandor

Strażnik słów Moandor

25.09.2009
Post ID: 48881

Nie będę odkrywczy ani zaskakujący jeśli powiem, że Osada. Zacząłem przygodę z Jaskinią w tym właśnie miejscu, ono mi się najlepiej kojarzy i jest zgodne z moimi zainteresowaniami. W heroesów przestałem grać, a książki nadal czytać lubię. Nie mam ani wiedzy ani motywacji by dyskutować o najlepszych strategiach, zamkach czy kierunkach rozwoju miast.

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

21.10.2009
Post ID: 49669

Ognisko - praktycznie każdego dnia, choćby na chwilę. W dalszej kolejności Osada: Misterne, Mistyczne, Biblioteka. Forum, nowiny. No i panel CI, rzecz jasna.

Broghild

Broghild

21.10.2009
Post ID: 49674

Ognisko-przeważnie kilka razy dziennie.

Bubeusz

Bubeusz

21.10.2009
Post ID: 49680

Jeżeli w ogóle mogę mówić o odwiedzaniu (nie ma to jak dzielić mieszkanie z osobami, których maksymą życiową jest "Spokojnie, my to zrobiiiimy" i akurat im przypadło załatwianie Internetu :P )... Serwisem, który odwiedzam najczęściej jest Osada.

Mam do niej największy sentyment. Tam się wychował "jaskiniowy" Bubeusz i tam zostanie jego serce :)

Na forum bywam bardzo rzadko, w zasadzie to ostatnio tylko jeżeli wyhaczę jakiś ciekawy temat w "ostatnie posty" (swoją drogą, świetny pomysł dać takie coś na główną). Nie traktuję Heroesów jak bóstwa, nie palę im ołtarzyków, więc dyskusję na ten temat mnie niespecjalnie pociągają.