Village

Behemoth`s Lair

Pomysły

Permalink

Witam,

W tym temacie proszę prezentować wszystkie pomysły dotyczące "Czasu Imperium!". W miarę możliwości zostaną one urzeczywistnione.

Pozdrawiam,
DruidKot


Permalink

Odświeżam temat. Każdy pomysł artykułu, wszelaka sugestia będzie rozpatrzona.

Szczególny nacisk położony jest na temat numeru - najlepsze koncepcje doczekają się realizacji. :)


Permalink

Prawie trzy lata. Nieźle Tull musiałeś zamiatać, by uprzątnąć ten cały nagromadzony kurz. :)

Ja bym zapytał inaczej. Drodzy Czytelnicy, czego Wam jeszcze w CI brakuje? Czego chcielibyście więcej niż jest obecnie? A może jest coś, czego w ogóle nie ma, a warto byłoby umieścić w CI? Redakcja weźmie pod rozwagę wszystkie propozycje, wybierając te, które naszym zdaniem ulepszą CI. :)


Permalink

Jeśli chodzi o życzenia na temat przewodni w CI- ja bym chciała obejrzeć i przeczytać o smokach :)

Bardzo mi się podoba graficzna strona CI, zdjęcia z Mistycznych Obrazów wyglądają tak szlachetnie na łamach "Czasu".
Apelowałabym też do Darkeny, Ptakuby i nieodkrytych jeszcze twórców komiksów o Jaskiniowe paski.


Permalink

Ja rozumiem, że skoro od naczalstwa nie nadchodzą żadne sygnały nowy, mający wyjść za tydzień numer jest już prawie gotowy i tym razem nie trzeba nawoływać i przypominać o zaległych tekstach?

Liczyłem na jakieś sygnały w topicach Czasowych, ale CISZA i Cisza i cisza....


Permalink

Doh, padła moja ksywka, wypada coś napisać.
Komiks "zawiesiłem" ze względu na brak pomysłu na scenariusz. Gdyby udało mi się, najlepiej z czyjąś pomocą, wymyślić coś zabawnego, elastycznego i w miarę klimatycznego, chętnie zabrałbym się do roboty. Ale jeśli już scenariusz by był, to wiadomo, że w Jaskini są o wiele lepsi rysownicy... A raczej rysowniczki głównie. Darkena czy Phaere zrobiłyby to OVER 9000 razy lepiej :P Więc póki co na mnie nie liczcie zbytnio. Jeśli zacząłbym być aktywniejszy tu i miałbym wenę, to zaatakuję niespodziewanie.


Permalink

Według mnie ta szata z 1 numeru była najlepsza. Można by trochę CI ulepszyć i zmienić szatę na troszkę inną.


Permalink

Przeglądając Grupy istniejące w JB znalazłem między innymi grupę: Prenumeratorzy Czasu. Z tego, co wiem, raczej nie jest ona do niczego wykorzystywana.
Ale może da się w tej kwestii coś zrobić. Powiedzmy wysyłać maila o ukazaniu się nowego CI wraz z linkiem do źródła skąd czasopismo można pobrać?
Niektórzy częściej sprawdzają maila niż forum Czasu i może dotarlibyśmy dzięki temu do większej grupy ludzi?


Permalink

Moandorze, bardzo dobry pomysł. Ostatnio przeglądając swój profil również zacząłem się zastanawiać czy ta grupa w ogóle ma teraz jakąś funkcję. A taki newsletter byłby idealny.


Permalink

Z tego co pamiętam, grupa ta jest reliktem dawnego systemu powiadomień o nowym numerze. Obecnie można by ją wykorzystać chyba tylko powiadamiając mailem o wydaniu. Na newslettery nie liczę - skoro tak dużym problemem jest sklecenie kilku słów o całej Osadzie, to co dopiero o jej skromnym wycinku, jakim są sprawy z "Czasem..." powiązane.


Permalink

Tullusion

Z tego co pamiętam, grupa ta jest reliktem dawnego systemu powiadomień o nowym numerze. Obecnie można by ją wykorzystać chyba tylko powiadamiając mailem o wydaniu. Na newslettery nie liczę - skoro tak dużym problemem jest sklecenie kilku słów o całej Osadzie, to co dopiero o jej skromnym wycinku, jakim są sprawy z "Czasem..." powiązane.

Niech więc na początek będzie informatorem o terminie wydania CI. Więcej informacji nie zaszkodzi. A jak będą możliwości, żeby wykorzystać grupę bardziej, zrobimy to.


Permalink

Moandor

Tullusion: Z tego co pamiętam, grupa ta jest reliktem dawnego systemu powiadomień o nowym numerze. Obecnie można by ją wykorzystać chyba tylko powiadamiając mailem o wydaniu. Na newslettery nie liczę - skoro tak dużym problemem jest sklecenie kilku słów o całej Osadzie, to co dopiero o jej skromnym wycinku, jakim są sprawy z "Czasem..." powiązane.

Niech więc na początek będzie informatorem o terminie wydania CI. Więcej informacji nie zaszkodzi. A jak będą możliwości, żeby wykorzystać grupę bardziej, zrobimy to.

Mnie to odpowiada. Newralgiczny będzie dobór osoby, która się tym zajmie. Dirhavana swojemu zadaniu tworzenia cotygodniowych newsletterów chyba jednak nie podołała. Kolejna decyzja musi być mądrzejsza.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.03.2010, Ostatnio modyfikował: Tullusion

Permalink

@Tull: jako admin tej grupy masz możliwość wysłania wiadomości do wszystkich jej członków jednocześnie (ale odpada personalizacja w postaci "Witaj XXX").

Pozdrawiam


Permalink

Kiedyś CI nie był tak powszechnie dostępny. Tylko prenumeratorzy mieli dostęp do CI, ale tak jak wspomnieliście to już raczej relikt przeszłości. Wg mnie byłoby miło wiedzieć, że CI się ukazał. Nie każdy zagląda na stronę główną Jaskini, po za tym czasem wśród dużej liczby newsów, wieści o CI nie widać.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 30.03.2010, Ostatnio modyfikował: Tarband

Permalink

Postaram się uwzględnić Wasze pomysły podczas wydawania najbliższego numeru.