Imperium

Film

Witajcie,

dawno mnie tu nie było. Moje pytanie brzmi - czy zekraniowanie gry Heores jest możliwe? Kiedys o tym była mowa? Jeśli tak, to czemu nie ma nawet efektów?

Gra HoMM nie zostanie nigdy zekranizowana. Dziękuję.


Play the middle if you want to survive.

Czemu? Odowiedź, bo tak można sobie darować, interesują mnie konkrety.

Hmmm... Dobre pytanie. Kiedyś się zastanawiałem, czemu by nie zrobić serialu o BG lub Diablo. Mogę jedynie spekulować. Więc, wydaje mi się, że gdyby zrobić taki film/ serial nie oddałby on klimatu danej gry. Musiałyby ponadto nastąpić jakieś poważne zmiany w fabule, żeby wszystko się nie powtarzało, a to z kolei mogłoby nieco zniechęcić potencjalnych widzów. To tylko moje gdybania, i sam jestem ciekaw, jak inni to wytłumaczą. Bo z drugiej strony, materiał jakiś tam jest, a kasa z powietrza się nie bierze.


Bez Komentarza - mój kanał na youtube.

A może dlatego że widok 200 behemotów biegnacym przeciwko,200 smokom i stojacym za nimi bohaterem byłby przesadzony.
Chyba że ktoś miałby jakiś inny sposób na taki film.

Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 10.04.2010, Ostatnio modyfikował: Corwin

Corwin

A może dlatego że widok 200 behemotów biegnacym przeciwko 200 smokom i stojacym za nimi boheterem byłby przesadzony.
Chyba że ktoś miałby jakiś inny sposób na taki film.

no ja mysle... polecam przejść sie do kina i zobaczyc jak filmy teraz wyglądają :)
Co do fabuly- przecież w 3czesci gdy przechodzać scenariusz jest cała fabuła, którą można przenieść do życia, czyż nie?

Czemu? Jest wiele powodów - takich samych dla których nie zekranizowano nigdy Starcrafta, Quake, Wolfensteina, Unreala, Diablo i wiele innych gier - po prostu nikt nie stwierdził, że taka ekranizacja ma sens.

Owszem - sam uważam, że HoMM to dobry materiał na epicki film ale jak widać seria jest zbyt mało znana by ktoś chciał wyłożyć ciężkie miliony na naszpikowane efektami specjalnymi dzieło. Poza tym obawiam się, że taki film nie odniósłby sukcesu komercyjnego. To nie Warcraft.

A zresztą - niewiele gier zostało do tej pory zekranizowanych więc na przeniesienie akurat HoMM na ekrany kin czy telewizorów nie ma co liczyć.


Play the middle if you want to survive.

Gra taka jak warcraft nie jest ekranizowana jeszcze, bo myślą nad Diablo :)
A co do ekranizacji znanych pozycji - tekken, mimo, że jest bardzo znaną grą, to niestety według dystrybutorów nie miałby takiego wzięcia na ekranach kin. CZytaj - nie zarobiłby tylko co przeciętna komedia romantyczna.

Ale moje pytanie raczej uderza w co innego - czy może z powodu, że już 3do nie ma - z tego co mi wiadomo - więc nie ma od kogo dostać pozwolenie na wykorzystanie gry na film.

Heh, jak to nie ma? Prawda do marki ma teraz Ubosoft. W czym problem? A Warcraft JEST ekranizowany i film ma wyjść w 2011. Polecam sprawdzać co się napisało przez kliknięcie "Odpowiedz".


Play the middle if you want to survive.

Taki temat już istnieje, ale nie działa wyszukiwarka i nie mogę go znaleźć...


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

sprawdziłem i powiem jedno - głównie w świecie gier o tym piszą, choć jak widze nie za wiele w stosunku do innych produkcji. Tym bardziej, że w okresie lipiec / sierpień bardzo łątwo wychwycić ciekawski, bo jest ich mniej - wiadomo czemu. A właśnie wieści na temat Warcrafta są datnowane na 'pewne' dopiero od lipa 2009. Ale widocznie nie są one na tyle intratną informacja z punktu filmowego, że nie natrafiłem na to. Ale od dziś będę bacznie obserwował, tym bardziej, że ekranizowany będzie WOW, a nie sam Warcraft :)

Dzięki za zapewnienie mnie. Zastanawia mnie tylko - która z historii jest najciekawsza w całej sadze. Nie mówię o części tylko o pojedynczej przygodzie.

Hellburn

Taki temat już istnieje, ale nie działa wyszukiwarka i nie mogę go znaleźć...

też próbowałem znaleźć - nie wiem gdzie szukać. Dział, czy nawet strona.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 10.04.2010, Ostatnio modyfikował: Vasil Zajcev

Tak, taki temat już istnieje i znaleźć go można w Karczmie. :)
Zapraszam.
http://imperium.heroes.net.pl/temat/1244


"Przylądek się nagle w morzu zbudził
I spojrzało zza wzgórz słońca oko-
A stamtąd pobiegł złoty ślad tak wysoko
Jak moja droga do świata ludzi"
R. Browning

Zamykam i zapraszam do dyskusji w temacie wspomnianym wyżej.

Pozdrawiam
Nuk


Talent określa co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest.(...) Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego.