Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "... więc kimże fkońcu jesteś??... - 4! lata później"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > ... więc kimże fkońcu jesteś??... - 4! lata później
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Konquer

Konquer

23.01.2010
Post ID: 52497

Rany boskie, temat do aktualizacji swoich wypocin o sobie! Nie no, to jest piękne, jak pewnie niejeden z was zauważył wielu z nas zaczęła swoją przygodę z Jaskinią w czasach gimnazjalnych/licealnych a teraz większość jest już na studiach albo pracuje. W moim życiu też dokonało się kilka zmian, oprócz tych oczywistych, jak wspomniana wcześniej wymiana szkoły na uczelnię, są jeszcze takie:

...albo nie, najpierw napiszę co zostało: nie zmieniłem imienia, avatara, wady wzroku ani płci. Nadal mam na imię Konrad, dalej noszę okulary i nadal jestem mężczyzną z krwi i kości. :)

Przez te 5 lat urosłem parę centymetrów i mam teraz 183 cm wzrostu. Lat 20. Studiuję teraz Elektronikę i Telekomunikację na AGH w Krakowie, tam też mieszkam, w zasadzie na stałe.

Przez liceum kompletnie zmienił mi się charakter, jestem sangwinikiem-cholerykiem, zdecydowanie bardziej liberalnym niż te 5 lat temu. Jestem bardzo bezpośredni, lubię przebywać z ludźmi, lubię poznawać nowych ludzi. Mowa asertywna sprawia mi autentyczną przyjemność, lubię też dyskutować o gustach. :) Mam problemy ze snem. Nie mam żadnych alergii, ostatnio chorowałem parę lat temu - złapałem katar, piję dużo kawy.

...hmmm co ja tam jeszcze o sobie pisałem.

O, zainteresowania mi się zmieniły. Teraz nie nazwałbym się pasjonatem kina, czytam też mniej książek ale i tak myślę że wyrabiam więcej niż krajowa norma. Nadal uważam że nie mam talentu do pisania, przestałem używać mowy internetowej i denerwuje mnie gdy ktoś używa słów "moofi" albo "sex" - słowa te należy pisać po polsku. W toku ewolucji swojego pisma ograniczyłem emotki do czterech sztuk: :) :( ;) :P

Jestem kompletnie i nieodwołalnie uzależniony od muzyki. Ściągam muzę z netu. Gram na gitarze w zespole blackmetalowym. Ach - nie było o wyglądzie, a taki opis sugeruje jakiegoś czarnego barbarzyńcę, ale nie. Mam krótkie włosy, ubieram się w koszule i bluzy z kapturem, noszę koraliki i łańcuszki, co bardziej upierdliwe oko mogłoby stwierdzić, że wyglądam jak fan techno. Fanem nie jestem, ale lubię chodzić do klubów i się bawić. Coś w antypatiach było o alkoholu, teraz już go polubiłem ale on nadal mnie nie lubi.

Co jeszcze, interesuje mnie jeszcze psychologia, zwłaszcza podświadomość, ale nigdy nie zajmowałem się tym jako regularne studiowanie jakiegoś materiału, to tylko małe hobby. Lubię przedmioty ścisłe, zwłaszcza matmę, ale w toku studiów zdążyła mi wyjść już wszelkimi możliwymi otworami fizjologicznymi.

Ciągle gram we wszystkie części HoMM, w piątkę nie gram bo nie jest częścią Heroes.

Uwielbiam to jaki jestem, jestem naprawdę szczęśliwym człowiekiem i każdemu życzę takiego stanu. :)

Sirius

Sirius

2.04.2010
Post ID: 54297

Jako że jestem nowy, coś o sobie napisze.
Imię: Nieważne
Wiek: Kogo to obchodzi?
Edukacja: Gimnazjum
Zainteresowania: RPG, Metal, pirotechnika i wiele takich powalonych rzeczy.
Wygląd: włosy brązowe do ramion, średniego wzrostu, twarz no pospolita.
Rodzaj słuchanej muzyki: Od Kalifornijskiego punka przez dobrego rocka po True Norwegian Black Metal.
Ulubione zespoły: Green Day, Marilyn Manson, Dream Evil, Gorgoroth, Metallica, Iron Maiden, Rammstein, Vader i Behemoth.
No to chyba wszystko.

Selina

Selina

19.10.2010
Post ID: 58822

Jako, że minął rok od mojej rejestracji 9+ 1 dzień) chciałabym odnowić swój post. Akurat dostaliśmy nowy komputer. Zmieniło się wiele, bardzo wiele...

Imię i nazwisko się nie zmieniło. Jeszcze nie pora :P
Wiek, a jakże, całe 13 i pół. I gimnazjum, setki dwójek i trójek. Nadal pochodzę z Białowieży. Ale teraz siedzę w Kałuszynie.

Przez rok zdążyłam odwiedzić Rosję, Cypr, Białoruś, ostatnio krótko w Estonii. Poznałam setki wspaniałych osób...

...zarówno w Jaskinii...

...jak i w mojej okolicy.

Hobby też się zmieniło. Ostatnio intesresuje mnie historia Bliskiego Wschodu i Kaukazu, m.in. Izraela, Iranu i Armenii. Dalej kocham śpiew, muzykę, Konkursy Piosenki Eurowizji, a co, zaszeleję sobie :P

Oststanio sama zarabiam na życie (;D)...sprzątam, grbię liście, rozdaję ulotki, ale miesięcznie wychodzi tylko dwanaście dych, więc jeszcze się nie usamodzielniłam.

Nauczyłam się gotować zupę i robić omlet, a także odpowiednio kroić homara i robić salto ;)

Do rzeczy lubianych należy dodać fotografię i wycieczki po lesie.

Do rzeczy nielubianych należy wpisać kauczukowych piłeczek.

Chłopaka dalej nie mam...

...bo nie szukam.

A za 10 lat...

...będę studiować archeologię.

Pozdrowienia

Za wszelkie błędy przepraszam.

Reldi

Reldi

24.10.2010
Post ID: 58862

Po ponad 2 latach pobytu w Jaskini(rejestracja 2008-01-25) postanowiłem i ja się tu wpisać.
Imię: Piotrek
Wiek: ukończone 22 lata
wykształcenie: wciąż bawię się z licencjatem w kotka i myszkę(4 rok studiów się zaczął i dopiero 5semestr ruszam- informatyka na UŁ).
Wygląd: szatyn około 180cm, 70kg. Oczy zielono-niebieskie, zasłonięte często okularami(o.o).

Zainteresowania:
Fantastyka - zarówno w książkach, grach lub filmach.
Anime,manga,filmy - głownie thrillery i psychologiczne(anime bardziej horrory).
Muzyka - prawie każda, trochę reggae, malutko metalu, więcej polskiej muzyki(Akurat, Happysad, T.love).
Gry - HoMM, Majesty, seria Gothic, Chronicles of Riddick, gry z serii Civilization i inne.

W Jaskini pojawiałem się od około 6 lat, kiedy to prawie codziennie grałem w HoMM3 i brakowało mi map. Później, po dłuższej nieobecności postanowiłem wpisać się na listę mieszkańców. Obecnie zaglądam tu prawie codziennie, lecz prawie wyłącznie po to by czytać co nowego słychać w tej krainie:)

Morghan Grin

Morghan Grin

3.11.2010
Post ID: 58995

Mimo, że od ładnych paru lat odwiedzam Jaskinie i przyglądam się waszym dyskusją (właściwie od czasu wyczekiwania na premierę HoMM5, mniej więcej 5 lat), dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Pewnie duży wpływ ma na to oczekiwanie na szóstkę, ale...

Witam was wszystkich.

Mam już 20-stkę na karku i obecnie jestem studentem drugiego roku prawa (wieczorowo)na UW.
Mieszkam pod Warszawą, jakieś 40 minut pociągiem do Centrum, więc nie jest tak źle.

Interesuje mnie polityka, fantastyka,kryminalistyka, paleontologia (dawne marzenie z dzieciństwa). Moje plany na przyszłość wiąże z prawem, zwłaszcza z karnym.

Przygodę z Herosami zacząłem ponad dekadę temu, gdy kolega pokazał mi po raz pierwszy, nieśmiertelną trójeczkę. Saga HoMM jest moją ulubioną serią gier i w sumie od niej zaczęła się moja miłość do fantastyki.

Liczę, że w Jaskini poznam wielu ludzi którzy, tak samo jak ja, dali się porwać Mocy i Magi!
Pozdrawiam.

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

3.11.2010
Post ID: 59020

O, zatem istnieje możliwość, że Cię znam - także studiuję prawo na UW i jestem na drugim roku. Co zaś tyczy się Twoich zainteresowań... skończyłem I stopień politologii i zacząłem drugi.

Morghan Grin

Morghan Grin

4.11.2010
Post ID: 59053

No proszę! Miło poznać kolegę z wydziału! :)
Jakbyś kiedyś spotkał na wydziale wysokiego, rozczochranego jegomościa z kostką z mnóstwem przypinek, naszywek, agrafek i łańcuchów, to wal śmiało ;)
Też brałem pod uwagę politologię, chociaż celowałem głównie w prawo.