Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Nicki"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Nicki
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Acid Dragon

Acid Dragon

15.06.2009
Post ID: 45041

I bardzo fajnie, tyle, że zgubiłeś dwie literki ;P. A postać taka faktycznie istniała.

http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?p=210645#210645

Cyrax

Cyrax

15.06.2009
Post ID: 45051

Mój nick to jest imie jednego z bohaterów cyklu ,,Mortal Kombat"

Konstruktor

Konstruktor

15.06.2009
Post ID: 45056

Acid Dragon

I bardzo fajnie, tyle, że zgubiłeś dwie literki ;P. A postać taka faktycznie istniała.

Co więcej... kilku ich było. ;) Na szczęście David Gryphoeart jest tylko jeden. Uff.. ;)

Felagund

Felagund

23.06.2009
Post ID: 45236

Felagund to imię elfickiego króla Nargothrondu ze świata Tolkiena. Ja go przerobiłem na nieumarłego i wyszedł Felagund Nieumarły, ale przedstawiam się bez "Nieumarły".

Def

Def

3.07.2009
Post ID: 45630

A mój nick znikąd :D ! Kiedyś, kiedyś, gdy się potwornie nudziłem nieświadomy tego co robię napisałem te trzy litery. Gdy się ocknąłem, i to zauważyłem, że to nawet nieźle brzmi :P. I już zostało, a ja dalej wierze, że to ma jakieś znaczenie ;). ( później zauważyłem, że to bardzo podobne w czytaniu do angielskiego "death" )

Regiss

Regiss

6.01.2010
Post ID: 51921

Mój się wziął z Wiedźmina Regis (taki wampir, na Wikipedii można znaleźć informacje). Wpisałem tylko jedno s za dużo.

Volkolak

Volkolak

6.01.2010
Post ID: 51939

Ja swój nick zaczerpnąłem z języka rosyjskiego, bo po rosyjsku Volkolak znaczy Wilkołak. Tyle że w Jaskini wcielam się w Wampira, a nie Wilkołaka, ponieważ wolę te pierwsze potwory. Inspirował mnie też zespół muzyczny ze wschodniej Rosji o takiej właśnie nazwie.

Mateusz

Mateusz

8.01.2010
Post ID: 51982

... A mój nick? Założę się, że na to nie wpadniecie - otóż od mojego imienia:)

McGregor

McGregor

10.01.2010
Post ID: 52078

Def

A mój nick znikąd :D ! Kiedyś, kiedyś, gdy się potwornie nudziłem nieświadomy tego co robię napisałem te trzy litery. Gdy się ocknąłem, i to zauważyłem, że to nawet nieźle brzmi :P. I już zostało, a ja dalej wierze, że to ma jakieś znaczenie ;). ( później zauważyłem, że to bardzo podobne w czytaniu do angielskiego "death" )

A jakby jeszcze dodac z przodu ABC to w ogóle:D

Taro

Taro

11.01.2010
Post ID: 52102

Taro - japońskie imię oznaczające "pierworodny syn', 'wielki syn".

Sirius

Sirius

1.04.2010
Post ID: 54289

Mój nick wziął się z pewnej karcianki, w którą niegdyś grałem. Był to mój pierwszy nick i taki sobie teraz dla odmiany wziąłem.

Ardoris

Ardoris

2.09.2010
Post ID: 58201

Z racji, że wróciłem po długiej nieobecności mój nick to obecnie łaciński odpowiednik słowa ogień, płomień.

Morghan Grin

Morghan Grin

5.11.2010
Post ID: 59069

Historia mojego nicku jest bardzo prosta. Swojego czasu wymyśliłem bohatera nazywanego Morgan "Szeroki Uśmiech". Tak mi się spodobała jego nazwa, że zaadaptowałem ją jako mój pseudonim. Dodałem tylko "h" i zangliczyłem drugi człon, aby móc używać go nie tylko na polskiej klawiaturze ;)

Fuksik

Fuksik

12.02.2011
Post ID: 60397

Jakiś czas temu ( 2 lata ) byłem miszczem w grze w piłkarzyki, od mojej pierwszej gry. Mogłem powiedzieć , iż to przeznaczenie , i miałbym ksywe Przeznaczek , lecz wolałem powiedzieć , że mam fuksa , i zostać Fuksem (lub Fuksikiem) Jak dołączyłem do JB to mi się skojarzyło , i jestem. hehe.

Tarnoob

Tarnoob

12.02.2011
Post ID: 60398

W mem przypadku bziło tak:
Jek każden fifok…
Dobra tam, nie chcę kaleczyć gwary warmińskiej.
Po zagraniu w Heroes Chronicles (które to notabene było pierwszą grą ze świata Might and Magic, w jaką grałem), musiałem się rzecz jasna zarejestrować na pierwszych odwiedzanych przez siebie stronach (AW, AC) jako Tarnum. Gdzieś bodaj na początku 2008, przy rejestracji w MMWiki nick ten był już zajęty, toteż wybrałem Tarnoob. Przy rejestracji w JB także - wraz z drugim, wymyślonym na poczekaniu. Później zacząłem zmieniać login w miejscach, w których byłem zarejestrowany jako Tarnum, żeby uniknąć nieporozumień. No i to tyle.

Tabris

Tabris

12.02.2011
Post ID: 60399

Czemu tylko tyle? A skąd to sławienie jedwabiu?

Tarnoob

Tarnoob

12.02.2011
Post ID: 60400

Cząstka -sław to chyba najczęstszy obok -mir element imion rodzimych (Mścisław, Gniewomir, Stanisław, Dobromir, Bolesław etc). Jedwab wziął się stąd, że czasami nadużywam powiedzonka „jedwabiście”. -sław został zastąpiony -slavem, coby unikać znaków diakrytycznych i nadać nieco archaiczno-kresowego wydźwięku.

Lionheart

Lionheart

16.02.2011
Post ID: 60437

Historia mojego nicku jest nieco dziwna. Najpierw chciałem nazwać się "Ryś", na cześć mego pradziadka, żołnierza.Ale nie dało się go ustawić.Wtedy na myśl przyszedł mi król Lwie Serce, od jego imienia.Stwierdziłem , że brzmi fajnie , i tak już zostało.

Irhak

As Gier Irhak

20.04.2011
Post ID: 61685

so, you wish to know my history? Najpierw musicie pomyśleć o tworzeniu mapek... o krainie, której rządzi Kreator... o krainie napastowanej przez Four Horsemen... o krainie, w której prawie każdy mógłby znaleźć wytchnienie... prawie... a teraz pomyślcie, że ów Kreator wygląda jak człowiek czy elf... że ma moc, dzięki której jest w stanie utrzymać ową krainę w ukryciu... moc, która także posłużyła jako broń przeciw najeźdźcom... moc, która umożliwiła oddanie niziołkom na powrót ich prawowitych ziem... moc, która uratowała świat przed zagładą... a teraz słuchajcie imienia owego Kreatora! a brzmi ono... Irhak!
Niestety z okresu sprzed Rozliczenia przetrwały tylko legendy o nim, a po tym kataklizmie już nikt z zewnątrz nie widział krainy Kreatora...

Agon

Agon

20.04.2011
Post ID: 61697

Odkąd tylko pamiętam, nabijałem się z nazwiska mojego kuzyna - Noga. Jak można mieć takie nazwisko? Raz sprawdziłem jak brzmi to od tyłu i stwierdziłem, że brzmi genialnie - Agon. Takie mroczne, genialne, oryginalne, no tylko ja mogłem na to wpaść.
Nawet ukradłem mu maila na onecie, za co przeklina mnie do dziś...
Mój nick idealnie oddaje mój charakter, doprowadzam wszystkich do agonii ;P