Gorące Dysputy

Kronika - "I Ognisko z Bohaterami Jaskini Behemota"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Kronika > I Ognisko z Bohaterami Jaskini Behemota
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Sanctum

Sanctum

10.06.2009
Post ID: 44835

9 czerwca uczestniczyliśmy chyba w historycznym wydarzeniu w dziejach Jaskini Behemota. Na zlot bohaterów przybyło szereg zasłużonych osób dla JB. Oczywiście spotkanie miało swoje wady organizacyjne, zapewne wynikające z faktu, że nie spodziewałem się takiej liczby gości. Wydaje się jednak, że Ognisko przeżyliśmy w dosyć miłej atmosferze. Proszę zatem wszystkich o komentarze. Mam nadzieję na Wasze opinie, propozycje, skargi. Będą one niezwykle cenne jeżeli Ognisko powtórzymy. Z góry dziękuje za każdą radę!

Tabris

Tabris

10.06.2009
Post ID: 44838

Możnaby te Ogniska tak bardziej, hmm, tematycznie, np. osoby związane z Osadą, Akademią, emerytowani Pretorianie...

Tarnum

Tarnum

10.06.2009
Post ID: 44839

Żałuję, że udało mi się wpaść tylko na chwilę i to po 22.
Jak mówiłem, wtorki są niefortunne.

Sanctum

Sanctum

10.06.2009
Post ID: 44842

Tabris

Możnaby te Ogniska tak bardziej, hmm, tematycznie, np. osoby związane z Osadą, Akademią, emerytowani Pretorianie...

W założeniu mam zamiar organizować co pewien czas (np. miesiąc) właśnie zloty tematyczne. Załóżmy spotkania z Pretorianami, czy technikami Jaskini Behemota. Zaś co roku byłby organizowany wielki zlot w stylu tego wczorajszego. Jest to dosyć duże przedsięwzięcie logistyczne, stąd uważam, że częściej mogłoby nie wypalić na dłuższą metę.

Moandor

Strażnik słów Moandor

11.06.2009
Post ID: 44889

Cieszę się ogromnie Kronikarzu, że spotkanie się udało i że tak zacne i liczne grono znalazło czas by powspominać stare dobre czasy.
Żałuję, że tak krótko mogłem być obecny, ale dzień później czekał mnie ważny egzamin i musiałem jeszcze się do niego przygotować.

Tak czy owak gratuluję. :)

Konstruktor

Konstruktor

11.06.2009
Post ID: 44893

Niestety i dla mnie termin nietrafny... byłem poza domem odcięty od świata masowych środków komunikacji.
Myślę, że terminy kolejnych ognisk HoJB warto lepiej rozplanowywać pod najważniejsze osoby oraz potencjalnie wolne od prac wszelakich.

PS Po(d)pieram Taba, organizowanie ognisk HoJB tematycznie jest bardzo trafnym pomysłem.

Sanctum

Sanctum

11.06.2009
Post ID: 44895

Postaram się termin Ognisk ustalać z większym wyprzedzeniem niż tym razem. Jest to jednak o tyle trudne, że gdy zbiera się ponad 20 osób, to ciężko każdemu dogodzić z terminem. Mam nadzieję, że ustalanie daty z powiedzmy miesięcznym wyprzedzeniem ułatwi jednak wszystkim zainteresowanym przybycie.

PS. Dzięki Moa :)

EDIT

Wersja robocza stenogramów z Ogniska jest już dostępna pod adresem http://kronika.heroes.net.pl/artykul/6-i-ognisko-z-bohaterami-jb.html

Ilness

Oberżysta Ilness

18.08.2009
Post ID: 47118

Ognisko przebiegło bardzo sprawnie, dzięki niemu zdecydowałem się wybrać na Konwent! Sądzę, że wszelkie trudności z prowadzeniem miałeś tylko ze względu na tęsknotę wszystkich do siebie, którzy chcieli wreszcie usłyszeć co u kogo słychać :)

Sanctum

Sanctum

9.09.2009
Post ID: 48282

Mam zatem pierwszą osobę, której w wymierny sposób Ognisko pomogło - dzięki Ilness ;) Wniosek jest tylko jeden Ognisko trzeba organizować częściej. Może będą zainteresowani Ogniskiem Pokonwentowym?

Nebirios

Nebirios

18.09.2009
Post ID: 48548

Żałuję, że byłem tak krótko. Z pół godziny i już. Ale dotrwałem do przyjścia WW. Było nawet fajnie. Szkoda że nie dotrwałem do końca. Pozdrawiam wszystkich którzy byli na ognisku.:)

Sanctum

Sanctum

24.09.2009
Post ID: 48791

Miło mi poinformować, że ruszają prace nad nowym spotkaniem z Bohaterami JB. Planuję zgodnie z zapowiedziami przygotować Ognisko tematyczne z przedstawicielami jednego z jaskiniowych "zawodów"- na razie niech pozostanie on tajemnicą. Planowany termin październik-listopad.

Leonidasuss

Leonidasuss

24.02.2011
Post ID: 60532

Może to nie dokładnie na temat, ale nie sądzę żebym znalazł bardziej odpowiednie miejsce na tego typu propozycję. A więc, czy są jakieś plany odnośnie II Ogniska z Bohaterami Jaskini Behemota? Był kiedykolwiek taki zamiar?

Irydus

Irydus

24.02.2011
Post ID: 60536

Była kiedyś propozycja zorganizowania ogniska poświęconego osadowym balladom i sesjom RPG, ale na planach się skończyło.

Sanctum

Sanctum

28.02.2011
Post ID: 60610

Niestety posypała się nieco załoga... Ale jest pewna nadzieja - może będzie II Ognisko w 1. rocznicę pierwszego... :)

Grenadier

Kanclerz Grenadier

28.02.2011
Post ID: 60611

Załoga? Ale która? Bo jam gotów i czekam na wszelkie oznaki czci i uwielbienia... ;)

Sanctum

Sanctum

28.02.2011
Post ID: 60613

Chodziło o załogę redagującą Kronikę :) Ale jako załogant Ogniska Gren jest zawsze mile widziany ;) Wstępnie można ustalić datę Ogniska na 25 czerwca (sobota) ok. godz. 20. Jeżeli macie propozycje jakiś innych terminów - dajcie znać.

EDIT

I choć wtedy ognisko się nie odbyło, to odbędzie się 25. września 2012...