Gorące Dysputy

Tropiciele rzeczywistości - polityka i społeczeństwo - "Słowem wstępu"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Tropiciele rzeczywistości - polityka i społeczeństwo > Słowem wstępu
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Sevorn

Sevorn

19.11.2006
Post ID: 6099

Polityka. Zdarzenia godne pochwały, bulwersujące sprawy, ot zwykłe spostrzeżenia.

Każdy z nas ma z nią do czynienia w mniejszym lub większym stopniu, czy chce, czy nie. Część, chętnie wypowie się na jej temat. Dlatego też, reaktywowane zostało to miejsce, przeznaczone dla wszystkich, którzy nie boją się wypowiadać na tematy związane z szeroko rozumianą polityką.

Proszę jedynie o zachowanie zdrowego rozsądku. W końcu nie chcemy tu drugiej ulicy Wiejskiej.

Wszelkie uwagi i sugestie kierować należy do administratorów poprzez PW.

Fervus

Fervus

31.05.2014
Post ID: 76810

PodziemnaTV o wynikach wyborów

Co o tym sądzicie? Szczególnie interesuje mnie zdanie osób mających jakieś pojęcie o polskim prawie.

PS: Co trzeba zrobić, by móc zakładać tutaj tematy?

Mateusz

Mateusz

3.06.2014
Post ID: 76825

Fervus

PodziemnaTV o wynikach wyborów

Co o tym sądzicie? Szczególnie interesuje mnie zdanie osób mających jakieś pojęcie o polskim prawie.

PS: Co trzeba zrobić, by móc zakładać tutaj tematy?

Próg wyborczy został w Niemczech uznany za niekonstytucyjny.

W wyborach było oczywiście sporo przekrętów. Wiele na korzyść bandy czworga i niekorzyść Nowej Prawicy czy Ruchu Narodowego. Miałem okazję już widzieć fotografię przedstawiające głos oddany na kogoś kto według wyników miał zero głosów, co oczywiście jest kpiną bo już prawdopodobnie sama rodzina oddała nań głos.

Aby zakładać tematy musisz mieć tytuł Osadnika.

Hobbicus

Hobbicus

3.06.2014
Post ID: 76826

Mateusz

Miałem okazję już widzieć fotografię przedstawiające głos oddany na kogoś kto według wyników miał zero głosów

Nie zapaliła Ci się w głowie czerwona lampka, że to mógł być przekręt? :P

Mateusz

co oczywiście jest kpiną bo już prawdopodobnie sama rodzina oddała nań głos.

Wielu kandydatów startowało z innych regionów niż rodzinne, jak np. pan Paweł Piskorski, pan Bogusław Liberadzki czy pani Korynna Korwin-Mikke.