Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Zastrzeżenia"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Zastrzeżenia
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Hiro

Hiro

6.04.2011
Post ID: 61360

Przepraszam moderatorów za zmianę tematu, a właściwie nie przystosowanie się do niego, ale moim zdaniem to już lekka przesada ze strony Naadira...

Co z Gildią Nekromantów, licho ją wzięło? Cóż, jak chcesz, tu cytat: "obradować o sprawach Jaskini, bronić słabszych", skoro spotkawszy się z niepowodzeniem we wcześniej wspomnianym temacie założonym przez Ciebie od razu go porzuciłeś, zaśmiecając przy okazji forum?

Naadir

Naadir

6.04.2011
Post ID: 61363

Hiro, kolejny raz muszę powtórzyć , że ZA ŁATWO RZUCASZ Oskarżenia. Może nie wiesz, ale temat Gildii był przez pewien czas zamknięty (mogłeś to przeanalizować, przed atakowaniem mnie), a ja bałem się, że na zawsze, dlatego utworzyłem Zakon, jako następcę. Dopiero dziś dostałem wiadomość o jej ponownym aktywowaniu. Szkoda, że tak bardzo lubisz przeszkadzać mi w każdym nowym pomyśle, to nam utrudni wspólne pisanie w Jaskinii. Jeśli chowasz do mnie jakąś osobistą urazę, możesz o tym napisać na priva, bo zbyt często atakujesz moją osobę publicznie (forum, ognisko). Jak widzisz, mimo mej niskiej pozycji w Jaskinii (na razie wędrowiec) chcę wiele tu zdziałać. Wychodzi na to, że osoby na których pomoc liczyłem będą mi rzucać kłody pod nogi. Sam zdecyduj, czy chcesz wojny, lub pokoju.
Pozdrowienia, Naadir

Sulia

Sulia

7.04.2011
Post ID: 61380

Potwierdzę tylko, że Gildia była zamknięta. Temat Zakon Krewlod jak na razie jest po prostu tematem założonym do kolejnej przygody i jeśli nie będzie powielał za bardzo schematów z GN, to jak najbardziej niech sobie wisi. Jeśli założyciel poprosi o zamknięcie, bo nie widzi jego dalszej przyszłości przy reaktywacji tamtego miejsca - niech da znać po prostu. Wszelkie sprawy inne prywatnie załatwiajcie.