Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Historia nicka"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Historia nicka
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
DruidKot

DruidKot

17.09.2006
Post ID: 4893

Witam,

O ile mnie pamięć nie myli - a wierzę mocno, że nie - to po inkorporacji TS miałeś nick "Mr_Rabbit".

Co zaś do mnie... długo się na nic nie mogłem zdecydować, i będąc już zmęczonym wpisałem wreszcie ten tragiczny nick. Żałuję tego do dziś ;). A skąd akurat "DruidKot"? Druid dla klimatu, kot od nazwiska. I wyszło takie pokractwo...

Pozdrawiam,
DK

Stachnie

Stachnie

30.09.2006
Post ID: 5201

Mój nick to był jeden z pierwszych i zarazem najczęstszy uniksowy login name (8 pierwszych liter nazwiska), pod tym nickiem jestem zarejestrowany na wielu forach (HOMM-owych, Civilisation, biegaczy...) i nie widziałem powodu, by tu było inaczej. Wprawdzie miałem obawy, że nie zyska uznania Pretorii ale na szczęście okazało się, że przeszedł.

S.

Bubeusz

Bubeusz

30.09.2006
Post ID: 5210

Mam kumpelę, co się na "Stachno" nazywa :)

Parę słów o mym nicku: Bubeusz jest "sklimatyzowaną" formą Bubczysława (który z kolei pochodzi w dość zawiłej linii od imienia). Mówili na mie tak wieki temu, teraz przestali, ale w necie jużem został, z początku jako bubencjusz, a po zarejestrowaniu w Jaskini coraz częściej Bubeusz, aż się utarło.

3.10.2006
Post ID: 5247

nooo a ja jestem Kai jak wszyscy widzą i wiedzą zapewnee... a wzieło sie to z tąd że pewnego pięknego dnia na ekrany TV weszła moja wtedy ukochana serje anime pt. "BeyBlade". tak mi sie spodobał jeden chłopak [tak dobrze widzicie napisałam chłopak] z tytułowej drużyny że ośmieliłam się przywłaszczyć sobie jego imie: Kai. Nie myślałam ówcześnie nie przemyślałam tego że tak zostanie mi na zawsze i wpisywałam w necie ten nick kiedy sie rejestrowałam... a że zawszw jestem brana za chłopaka bo to męskie imie jest to już inna bajeczka

wybaczcie że tak sie rozpisałam><

Aryene

Aryene

3.10.2006
Post ID: 5253

Hm, nie aż tak męskie jakby się mogło wydawać. Nie jedna dziewczyna je nosi, jako prawdziwe.

Greenman

Greenman

27.10.2006
Post ID: 5586

Witam
Moj nick jest odzwierciedleniem wartości w które wierzę i noszę na piersi (dosłownie medalion i w przenośni). Greenman ma bogata historię w kręgach celtyckich, jest bóstwem opiekuńczym z lasu, jest kamuflowanym znakiem wczesnomularskim na ścianach katedr (setki w m.in. Canterbury czy Notre Dame). Właściwie jego historii możemy się tylko domyślać, ja jednak podczas samotnych nocnych wędrówek po lesie czuję się z nim pewniej.
Pozdrawiam

Danio

Danio

25.11.2006
Post ID: 6209

Nick mam dość oryginalny - nie trudno zauważyć. Niezbyt on stylowy, ale tak się do niego przyzwyczaiłem...Nie pochodzi bynajmniej od serka. W czasach, w których powstał serka takiego w Polsce nie było. Wziął się z mojego nietypowego imienia Danisz. Jakieś cztero letnie dziecko zamieniło ostatnią głoskę imienia na pierwszą nazwiska. I tak zostało do dziś…

Vilentretenmerth

Vilentretenmerth

6.12.2006
Post ID: 6484

Mój nick wywodzi sie z prozy A.Sapkowskiego, tak był nazwany ostatni złoty smok.
Ja jednak wyrzuciłem drugie "l" żeby pozostać odrobinę orginalny :P

Kiss's
Vilentretenmerth

Gwynbleidd

Gwynbleidd

6.12.2006
Post ID: 6485

Vilentretenmerth

Vilentretenmerth

Czyli inaczej Trzy Kawki

Vilentretenmerth

Vilentretenmerth

6.12.2006
Post ID: 6486

Dokladnie, Biały Wilku ;)

Kiss's
Vil

Cristao

Cristao

16.09.2007
Post ID: 19292

Mój nick pochodzi z Heroes III/IV, i jest po prostu drobną modyfikacją imienia bohatera Christiana. Pierwotnie, nick miał brzmieć Cristão, ale tutejszy system nie przyjmuje chyba znaków z latin-1, bo przy rejestracji napisano mi, że nick zawiera niedozwolone znaki.

Relen

Relen

2.11.2007
Post ID: 20647

Mój nick to poprostu jedno z bardzo popularnych imion w dalekiej krainie Morrowind... A że swego czasu była t0 moja ulubiona kraina:), to jakoś się do tego imienia przywiązałem i tak mi zostało:)

Kastylia

Kastylia

2.11.2007
Post ID: 20651

Ja na początku tego roku zaczęłam pisać książkę, ale utknęłam na ok. 25 stronie (odechciało mi się dalej pisać). Gdzieś tam występuje siostra jakiegoś króla, Kastylia. Jak myślałam nad nickiem do JB, to "Kastylia" po prostu przyszła mi do głowy. Imię to jest też czymś w rodzaju upamiętnienia mojego pierwszego (i chyba ostatniego) tak długiego dzieła pisanego.

Robal

Robal

3.11.2007
Post ID: 20690
Miałem się logować, już nie pamiętam gdzie. Nie miałem pomysłu na nicka, więc rozejrzałem się po pokoju. Rzuciła mi się w oczy gra Worms (już nie pamiętam która wersja). Zmieniłem na liczbę pojedynczą i spolszczyłem. Tak powstał Robal.
Haart

Haart

9.12.2007
Post ID: 21371
Hmm skąd wziął się ten zdrajca Haart... A już wiem. To było tak. Zacząłem grac w taką grę internetową pt. Ultima Online. No i sobie tak myślę : "kurcze ! jak by nazwać swą postać ? No i nie mogłem nic wymyślec. Więc włączyłem hirosa trójeczkę i dziwnym trafem włączyłem samouczka. No i wyskakuje mi jakiś Haart. Sobie myślę "o kurnaaa ! spoko ziomek". No i od tej chwili na wielu forach tak się nazywam.
Pozdrawiam:)
Tabris

Tabris

11.01.2008
Post ID: 22015
Tabris to imię anioła wolnej woli. Tak nazywa się ostatni anioł z NGE. Kiedyś w encyklopedii aniołów przeczytałem, że Tabris jest geniuszem (jak ja :) ) opisanym przez jakiegoś mnicha z VIII wieku. Poza tym Tabris to dawna (zlatynizowana?) nazwa miasta w Iranie, obecnie Tebriz.

Lubię to imię bowiem jako miłośnik egzystencjalizmu wolność stawiam bardzo wysoko. I bardzo fajnie brzmi. Prosto i z klasą.
Jaskier

Jaskier

11.01.2008
Post ID: 22019
Kiedy rejestrowałem się w JB, zastanowiłem se nad nickiem. W końcu patrzę na moją świeżo przeczytaną książkę A.Sapkowskiego. I tak zostałem ochrzczony Jaskrem.
Quinuir

Quinuir

29.01.2008
Post ID: 22677
Siema!
Uwielbiam Nekromantów, Czarnoksiężników, Nieumarłych, etc.
W każdej grze, gdy była tak możliwość, wybierałem przedstawicieli właśnie tych profesji/rasy.
Mój nick kojarzy mi się ze Starożytnością, którą nawet lubię.
Ale nie tylko, także wyczuwam w niej jakieś cząstki Czarnej Magii, Nekromancji, Nieśmiertelności.
Przedtem miałem inny nick. Całkiem... Denny. A w pewnym dniu pomyślałem sobie, że go zmienię. A, że przy okazji chciałem zacząć coś od nowa... Tak, więc teraz mam konta z nazwą: "Quinuir".
Nie wiem, jak wam, ale mnie się ten nick bardzo podoba i uważam go za oryginalnego. Nigdy się z takim, ani co by go przypominało, nie spotkałem. Mam nadzieję, ze wam też się podoba.

Respekt!
Hellscream

Hellscream

18.02.2008
Post ID: 23958
Kiedyś zrobiłem konto w JB. Zapomniałem o nim na amen i musiałem se zrobić nowe (4 dni temu;)) Z racji braku pomysłu postanowiłem uhonorować orka, który zabił jednego z najpotężniejszych władców demonów. Znawcy warcrafta wiedzą o kim mówię. Dla reszty wystarczy wiedzieć że Piekielny Krzyk (ang. Hellscream) to przydomek wodza klanu Wojennej Pieśni (jednej z rzeczy, które Cliford chciał zbezcześcić swoimi pomysłami ;)).
Agreel

Agreel

24.02.2008
Post ID: 24282
Mój nick się wziął z HoMM V z oryginalnego imienia " Agrael ".
Po prostu zmieniłem drugie a na e i wyszło Agreel...