Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "W Jaskini najbardziej przeszkadza mi:"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > W Jaskini najbardziej przeszkadza mi:
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
MiB

MiB

19.11.2010
Post ID: 59299

Temat zainspirowany podobną dyskusją w Kwasowej Grocie.

Chciałbym usłyszeć o jednej rzeczy, które denerwuje Was najbardziej w JB. Nie chcę czytać peanów na cześć JB, ale opinie negatywne ;-). To może być cokolwiek - zarówno kwestia techniczna, jak i merytoryczna. Jeśli ktoś poda propozycję rozwiązania problemu potraktuję to in plus :-)

Podobnie jak Acid w Kwasowej nie daję 100% gwarancji, że po litanii narzekań nastąpi zbiorowa ekspiacja i diametralna poprawa obecnego stanu rzeczy, ale mogę obiecać, że wszelkie uwagi weźmiemy sobie do serca i postaramy się poprawić!

Pozdrawiam

Nebirios

Nebirios

19.11.2010
Post ID: 59301

To, że mamy bidny dział H6.

Selina

Selina

19.11.2010
Post ID: 59304

To, że niektórzy karygodnie wciąż powtarzają te same błędy (ortograficzne, stylistyczne) i nie biorą pod uwagi tego, co się dookoła dzieje (niszczą w ten sposób fabułę). To, że dyskryminują przeciwną sobie płeć (posty w Opuszczonej są naprawdę mocno uderzające).

Było to głównie na temat Osady, bo tam przebywam, ale w Imperium też się coś znajdzie ;)

Pozdrawiam

Tanto

Tanto

19.11.2010
Post ID: 59305

To że niektóre osoby mają za dużo do powiedzenia. Piszą w każdym temacie nic nie znaczące posty, które nie wnoszą do sprawy.

Mathias

Mathias

19.11.2010
Post ID: 59306

Hmmm... mnie najbardziej w Jaskini przeszkadza, że niektóre działy wortalu nie są aktualizowane od wielu lat, co tym samym obniża ich wartość dla czytelnika. Może warto by dokonać renowacji (takiej jak dominium H3) dla chociażby H1, H2, H4, King's Bounty (stare), etc? Dzięki temu mogłoby się udać przyciągnąć większą liczbę fanów tychże gier.

Hellburn

Włodarz Hellburn

25.11.2010
Post ID: 59374

A mnie przeszkadza ten but rycerza na stronie głównej ;P. Nijak się to ma do "Jaskini Behemota".

Ghulk

Ghulk

25.11.2010
Post ID: 59378

Kiepski layout i Osady i Imperium. Mnie to przeszkadza - zwłaszcza w Osadzie jest on mocno denerwujący.
W ogóle wygląd for odstaje od wyglądu strony głównej i na pewno nie przysparza nam użytkowników.
Jakie tu błędy są?

Lekore

Lekore

26.11.2010
Post ID: 59385

Dział Heroes IV. Żenada :)

Mosqua

Mosqua

26.11.2010
Post ID: 59386

Lekore

Dział Heroes IV. Żenada :)

Nowy dział jest prawie skończony, tylko czekam aż korektorzy poprawią błędy językowe (z powodu, że mają nawał pracy własnej to korekta idzie im jak krew z nosa).

Nebirios

Nebirios

26.11.2010
Post ID: 59389

To iż częstotliwość wypowiadania się na forum wynosi ze dwa posty dziennie.

Kameliasz

Archidyplomata Kameliasz

26.11.2010
Post ID: 59390

Upadek (Pod)Stolika i Ogniska :(

Euronymus

Euronymus

27.11.2010
Post ID: 59393

Z części merytorycznej:
Brak porządnej aktualizacji jakichkolwiek działów. Informacje o nowych modach pojawiają się tylko na stronie głównej lub forum, a można by opisać je w poszczególnych działach. Innymi słowy: ten kto nie śledzi nowości w świecie M&M o wielu ciekawych rzeczach się nie dowie.

Z części technicznej:
Denerwuje mnie to że gdy kliknę na jakiś odnośnik to otwiera się w tej samej zakładce.

Alistair

Alistair

27.11.2010
Post ID: 59394

Mi przeszkadza brak strony o King's Bounty: Legenda i pozostałych częściach. Strona istnieje, ale informacji o tych grach praktycznie nie ma. Powiedziałbym, że ten prezent jest mocno wybrakowany. Rozumiem oczywiście, że stworzenie takiej strony trwa długo i że nie zawsze ktoś może mieć czas, żeby nad tym siedzieć (praca, dom itp.), ale nie lubię pustych stron. Tam po prostu nie ma żadnych informacji.

Mosqit

Mosqit

12.12.2010
Post ID: 59528

Dorzucę swoje 5 groszy. Według mnie najbardziej daremne jest to, że na niektórych podstronach dotyczących gier wita nas coś w stylu: Nowiny - nie znaleziono nowin - archiwum, a obok tej pustki "wisi jak śpik z nosa" menu z całą litanią informacji. Przecież wiadomo, że jeśli chodzi np o takie H3 to nowiny będą pojawiać się już co raz rzadziej więc chyba nei ma sensu witać kogoś hasłem "nie znaleziono nowin" bo taka strona w tym momencie fukcjonuje już tylko jako spis/opis jednostek itd.

Tarband

Admirał Tarband

14.12.2010
Post ID: 59534

A mi przeszkadza że wszyscy tylko narzekają, że coś jest niezrobione ale nie zapytają co mogą zrobić by to zmienić

Darkena

Darkena

28.12.2010
Post ID: 59743

Mi przeszkadza, że od długieeeeeeeeeego czasu mało domków w Osadzie doczekało się swojej funkcji. I to, że mało osób zagląda do Galerii, szkoda tam cokolwiek wrzucać, ale do tego nikogo nie przymusi, nawet jeśli, to nie ma sensu.

MiB

MiB

29.12.2010
Post ID: 59776

Odniosę się zbiorczo do poprzednich wypowiedzi:

- upadek (Pod)Stolika to już tylko i wyłącznie kwestia mieszkańców, tak samo jak i częstotliwość wypowiedzi na forum. Część aktywności przeniosła się do komentarzy, część do innych serwisów - to pierwsze mnie cieszy, temu drugiemu staramy się jakoś zaradzić, ale na efekty naszych działań trzeba poczekać jeszcze jakiś czas,

- aktualizacja starszych serwisów (szczególnie H1 i H2) to raczej kwestia dobrych chęci fanów tych części sagi. Informacji w tych działach znajdziemy całkiem sporo, tylko szata graficzna jest anachroniczna. Jednak ponieważ obecnie doskwiera nam brak kadry (grafików, techników i redaktorów), to skupiamy się na tym, co jest ważne dla większości mieszkańców,

- dział H6 trafił pod skrzydła Sylatha, który z pomocą Dagona w spokojnym tempie aktualizuje go,

- dział H4 i H3 są obecnie remontowane, ale nie mogę oczekiwać od redaktorów porzucenia innych zajęć na rzecz JB - kolejne zmiany pojawiają się co jakiś czas,

- nad wyglądem Imperium pracujemy razem z Dagonem, zaś Crazy przygotował już nowy-stary layout dla Osady (nowy, bo inny niż obecny, stary, bo odwołujący się do tradycyjnego wyglądu tej lokacji),

- odnośniki zawsze będą otwierać się w tym samym oknie - od tego jest środkowy przycisk myszki (rolka), żeby sobie otworzyć w nowej karcie. Nie tylko w JB tak jest,

- brak nowin - częściowo temu zaradziłem zmieniając zachowanie niektórych stron, aby zawsze pokazywały ostatnie 4 nowiny. W planach jest przygotowanie "wstępu" dla każdego działu,

- but zostanie aż do kolejnej zmiany layoutu ;),

- w sprawie Osady się nie wypowiadam - planów na rozwój tej lokacji jest tyle, że moglibyśmy nimi obdarować i 3 serwisy, tylko nie ma komu ich realizować.

Pozdrawiam

Agon

Agon

7.06.2011
Post ID: 62966

Na ognisku mogłaby być opcja drzemki ale pewnie wybrzydzam ;P

MiB

MiB

21.06.2011
Post ID: 63359

Wylewanie swoich żali to nie tutaj - idea tematu była inna. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia do pracy moderatorów forum tudzież Ogniska - proszę zgłosić to bezpośrednio do administracji.

Pozdrawiam