Imperium

Awans - pytania

Ja z takim małym pytankiem, osoby, które powróciły ile muszą odczekać czasu żeby zostać mieszkańcem. Bo teraz już raczej będę tu coraz częściej niż kiedyś.


Me veriset äpäräiset,
ihtiriekit ikeväiset,
korven karkien kätköissä
matkammiestä metsästämme.

Decyzję o tym kogo awansować podejmuje Pretoria. Awanse są mniej więcej raz na miesiąc-dwa. Jeśli będziesz się udzielał, pisał poprawnie etc. to nie powinno być problemów. Formalnie nie ma ograniczenia, ani wymogów co do długości uczestnictwa w JB.


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

Dzięki Ci za odpowiedź.


Me veriset äpäräiset,
ihtiriekit ikeväiset,
korven karkien kätköissä
matkammiestä metsästämme.

Jak przeczytałem w kordegardzie, mieszkaniec może wypowiadać się w ,,Oknie na Świat", a ja bardzo lubię się wypowiadzać i dlatego chciałbym zostać mieszkańcem.

David Gryphoeart

Jak przeczytałem w kordegardzie, mieszkaniec może wypowiadać się w ,,Oknie na Świat", a ja bardzo lubię się wypowiadzać i dlatego chciałbym zostać mieszkańcem.

Nie proś o zostanie mieszkańcem, gdyż ta ranga jest nadawana automatycznie. Zresztą co z tego, że chcesz jak nie spełniasz wymagań.


Koniec może być początkiem.

Konstruktor

...
Nie proś o zostanie mieszkańcem, gdyż ta ranga jest nadawana automatycznie. Zresztą co z tego, że chcesz jak nie spełniasz wymagań.

Jeśli jestem automatem to tak, Konstruktorze. Następnym razem udzielaj rad wtedy, kiedy wiesz jak jest ;) Co do rangi Mieszkańca, upominanie się faktycznie nie jest wskazane, gdyż leży ona w gestii Pretorian.


Talent określa co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest.(...) Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego.

Choć czasami warto przypomnieć Pretorii o swoim istnieniu ;] Ja nie przypominałem i na Mieszkańca czekałem osiem miesięcy ;]


Przetoż jako przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć; tak też na wszystkich ludzi śmierć przyszła, ponieważ wszyscy zgrzeszyli.

Rz 5,12

Nuk

Co do rangi Mieszkańca, upominanie się faktycznie nie jest wskazane, gdyż leży ona w gestii Pretorian.

A wiesz że gdzieś przeczytałem, że ranga jest nadawana automatycznie? Cóż, wybacz Nuk, ale w sumie... możesz zostać maszyną :)
Jednak aby zostać mieszkańcem trzeba napisać troszkę... więcej niż średnio dwa zdania w poście, ja czekałem na awans... trzy miesiące bodajże.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 7.03.2009, Ostatnio modyfikował: Konstruktor


Koniec może być początkiem.

Ja mam takie pytanie: Kiedy będą awanse? Bo jak wiadomo na Gerontów już były. Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać.

Liczba modyfikacji: 5, Ostatnio modyfikowany: 22.03.2009, Ostatnio modyfikował: Sulia


"Zał przestancie mi banowac konta 1!!!!"
Gothicdiego w temacie Humor Jaskiniowy

Awanse będą i to jest moja standardowa odpowiedź. Dokładnej daty nigdy nie jestem w stanie podać :)

Offtop usunięty.


Śmiech jest jak sól, życie bez niego nie smakuje.
(Karol Bunsch)

Dodam tylko, że najbliższe awanse Mieszkańców, Jaskiniowców i Weteranów to moje zadanie, ale nie widzę powodów do pośpiechu - wszystko musi się odbyć zgodnie z panującymi zwyczajami, co wiąże się z rozmowami z kilkorgiem osób na przykład ;) Tym bardziej dopominanie się nie jest mile widziane w oczach mieszkańców Jaskini.

Pozdrawiam i życzę więcej cierpliwości następnym razem
Nuk


Talent określa co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest.(...) Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego.

Kiedy odbędą się awanse na mieszkańców?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 24.07.2011, Ostatnio modyfikował: Uland


A ja myślę, że całe zło te­go świata bie­rze się z myśle­nia. Zwłaszcza w wy­kona­niu ludzi całkiem ku te­mu niemających predyspozycji.

Odbędą się, spokojnie. Jesteś tu dla rangi czy dla rozmawiania o Herosie? (I podobnych...)
;)

Żeby nie zrobić zbytnego offtopu zapytam. Czy rangi takie jak (przykładowo) Żywioł Piwa czy podobne, są nadal przydzielane? Dowiedziałem się jakiś czas temu że były przydzielane w dawnym już w sumie okresie. Jestem ciekawy czy po prostu jest jeszcze szansa dostania takiej specjalnej rangi. (Pytam tylko, nie sugeruje niczego) ;)

Są przydzielane jako pewna nagroda za specjalne zasługi dla Jaskini - stworzenie serwisu, bardzo długi i aktywny staż, czy jak w przypadku Vana - wielokrotna organizacja konwentu.