Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Gildia Nekromantów - czy na pewno taka zła?"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Gildia Nekromantów - czy na pewno taka zła?
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Agon

Agon

4.11.2011
Post ID: 65360

Zapraszam do dyskusji na temat Gildii Nekromantów. Czy to story zasłużyło na zamknięcie? Czy jest szansa by ożyło? Jak sądzicie?

Ja jestem za otwarciem tego tematu z powrotem bo dobrze się rozwijał, a były tam tylko nieliczne, drobne incydenty, które nic nie znaczą.
Naadir odwalił kawał dobrej roboty tworząc to story, nie widzę powodu by nie miało być ponownie otwarte.

Naadir

Naadir

4.11.2011
Post ID: 65365

Jestem zdecydowanie za. Pisałem nawet do odpowiednich organów, ale od długiego czasu nie dostałem odpowiedzi -_-

Sirius

Sirius

4.11.2011
Post ID: 65366

Ja osobiście nie mam nic przeciwko otwarciu Gildii Nekromantów. Nawet tymczasowo na próbę, jakby zwiększył się poziom to zostawić, a jakby pozostał taki sam lub mniejszy to zamknąć.

Laysander

Laysander

13.12.2011
Post ID: 66814

Karczma to NAPRAWDĘ nie jest miejsce na Story, a to, że ma sama w sobie charakter z lekka offtopowy nie oznacza, że można tu zakładać bez końca tematy, które powinny ożywiać Oberżę.

Druga sprawa, że poziom tych wynurzeń jest na Oberżę zwyczajnie za niski. Niestety - Karczma nigdy nie będzie przytułkiem dla niechcianych dzieł.

Tyle ode mnie,
Pozdrawiam

Ostatecznie mogę się zgodzić na pojedynczą Przygodę, gdzie będziecie się starać i zachowywać klimatycznie. Zostawiam na razie temat otwarty, czekam na kontrpropozycje.
Tylko żadnych Gildii, ani Aren.

Agon

Agon

13.12.2011
Post ID: 66820

Laysander

Karczma to NAPRAWDĘ nie jest miejsce na Story, a to, że ma sama w sobie charakter z lekka offtopowy nie oznacza, że można tu zakładać bez końca tematy, które powinny ożywiać Oberżę.

No to można przenieść te tematy do Oberży.

Laysander

Druga sprawa, że poziom tych wynurzeń jest na Oberżę zwyczajnie za niski. Niestety - Karczma nigdy nie będzie przytułkiem dla niechcianych dzieł.

Gildia Nekromantów raczej nie jest "niechcianym dziełem", co widać w powyższych komentarzach i wynikach głosowania.

Field

Imbryczkolot Field

15.12.2011
Post ID: 66852

Nie. Za coś ten temat został zamknięty i nie wyobrażam sobie jego reanimacji. MOŻECIE sobie odpalić nowy, ale pamiętajcie, że w Oberży jest parę osób, które będzie bardzo restrykcyjnie patrzeć na niego ze względu na jego przeszłość.

Def

Def

16.12.2011
Post ID: 66854

Przypominam osobiście, że Nekrusy było otwarte tuż po śmiercie Gildii Alchemików, więc moim zdaniem to tylko nieudolna kopia. Jak ktoś chce się jeszcze w to bawić, to niech założy nowy temat z przemyślaną fabułą... Chętnie takiemu postrzałowi pomogę, prywatnie, czy jak tam chcecie inaczej... :P