Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Komentarze, wnioski, zażalenia"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Komentarze, wnioski, zażalenia
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Sirius

Sirius

13.02.2012
Post ID: 68096

Jak nie chcesz brać udziału w sesji to nie musisz, bana za to nie będzie.

Nebirios

Z resztą ja mam przynajmniej kolegów żeby odbyć sesje rpg na żywo.

Też mam kolegów, nie od sesji RPG tylko od normalnego spotkania się, dla tego też "muszę" wybrać sesje na JB, a wracając do tematu znajomych to koleżanki też mam, a nie mam pewności czy ty możesz się tym pochwalić.

Irydus

Irydus

13.02.2012
Post ID: 68097

Proszę przestać spamować!

Nekros

Nekros

16.02.2012
Post ID: 68129

Neb - jak jesteś taki mądry to stwórz coś od siebie. Skoro zauważasz wszystkie błędy w tym systemie pomóż je wyeliminować.

Żeby nie było spamu. Ja powiem, że jak dla mnie to systemu nie można od razu negować, tylko trzeba go przetestować, pograć trochę. Na pewno znajdą się ludzie chętni do tego. Jak nie będzie się podobać, to można spróbować czegoś innego. Ot moje zdanie.

Nebirios

Nebirios

16.02.2012
Post ID: 68131

Ok tamte posty były mocno spontaniczne. Po przemyśleniu sprawy postanowiłem, że nie ocenia się książki po okładce. Jestem chętny wypróbować system w praktyce. Wtedy ocenie. Przy okazji mam propozycje na klasę Alchemika i Maga Bitewnego (Postać magiczna mająca lekkie umiejętności walki wręcz).

Echwald

Echwald

16.02.2012
Post ID: 68132

Ja uważam, że system jest o wile lepszy od poprzedniego. Bardziej czytelny, przejrzysty, dokładnie opisany. Ciekawe atuty, uproszczenie tych wszystkich liczb i statystyk. Świat nie ma tu nic do rzeczy, tylko przyjemniej się gra, widząc przed sobą mapę z dokładnymi danymi i informacjami.

Chętnie wezmę udział w balladzie, pytanie tylko, kiedy wejdzie ten cały system?

Tabris

Tabris

17.02.2012
Post ID: 68135

Echwald

Chętnie wezmę udział w balladzie, pytanie tylko, kiedy wejdzie ten cały system?

Kiedy Określony Gnom ujawni Origarus, czyli sekcję gildii odpowiedzialną za świat domyślny. Dodam, że nie ma do niego (tzn. świata, bo Gnoma to nie wiem) żadnej mapy.

Sirius

Sirius

19.02.2012
Post ID: 68154

Moim zdaniem przydała by się klasa łucznika/strzelca. Prędzej strzelec, gdyż występuje broń palna, chociaż może być i strzelec od broni palnej i łucznik od łuków i kusz.

Echwald

Echwald

22.02.2012
Post ID: 68182

Nie rozumiem sytemu magii. Jeśli np. jestem czarownikiem i dostaję +2 do mocy (z czego jeden muszę przeznaczyć na atut), to co mogę zrobić z drugim?

Tabris

Tabris

22.02.2012
Post ID: 68183

Istnieje 8 szkół magii: ciała, jaźni, ognia, wody, ziemi, powietrza, światła i ciemności. Mają 4 stopnie opanowania, kiedy zyskujesz +1 do mocy i masz klasę magiczną możesz albo dobrać kolejny atut albo zwiększyć o 2 umiejętności magiczne.

Tabris

Tabris

24.02.2012
Post ID: 68191

Wprowadziłem pewne zmiany w klasach magów i elementalistów, oraz kapłanów. Dodałem, po pewnych wahaniach, możliwość zostania magiem bitewnym.

Zmieniłem nazwę tematu - teraz jest ogólniejszy, więc można się wypowiadać o Origarus i takich tam.