Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Składzik"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Składzik
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Irydus

Irydus

27.08.2012
Post ID: 70782

Stolik techniczny dla obsługi Oberży. Prócz stałego zestawu, do tego forum mają dostęp: Field, ja, Archi, Silv, Hayven i Selina. Proszę się ogarniać i uzgadniać co tam chcecie. Nie spamować, a jeśli już, to z głową i na temat.

Gdybyście coś jeszcze potrzebowali to słać gońców.

Architectus

Architectus

29.08.2012
Post ID: 70816

Liczba osób, które będą miały do niego dostęp będzie zmienna wraz z wprowadzaniem w tajniki innych Jaskiniowców, przez oberżystę, a w "Projekcie O_O" pojawią się zasady, dlatego temat ten będzie do usunięcia.

Irydus

Irydus

8.09.2012
Post ID: 70961

Zostawię temat, do dyskusji ogólnej. Zablokowałem kilka tematów z ogłoszeń, takie tam różne "jak feniks z popiołów", itp. Pytanie: Co robimy z wywiadami? Jak dla mnie może też je zablokować.

Architectus

Architectus

8.09.2012
Post ID: 70963

Tylko jeden temat z tych dwóch może zostać, ponieważ drugi będzie leżeć. Tamten również dotyczy takich rozmów. Może scalimy obydwa? Mówiąc o wywiadach, pomysł z zamknięciem trafny, Irydusie.

Hayven

Hayven

25.09.2012
Post ID: 71306

Nie mam tu uprawnień Oberżysty... ;\

Architectus

Architectus

25.09.2012
Post ID: 71318

Hayvenie, bardzo chętnie udzielę wywiadu, dopiero gdy zostanie wydany następny numer CI oraz zostanie wykonany wywiad z Sandrem.

Hayven

Hayven

26.09.2012
Post ID: 71323

To dobrze. Cieszę się, że są osoby, które chcą w tym brać udział :)

Architectus

Architectus

30.09.2012
Post ID: 71417

Zaczynam swoją podróż/przerwę w fabularnym udzielaniu się w Oberży. Pozostaje komunikacja listowna. Możemy omawiać ją tutaj. Podczas mojej nieobecności (z porwaniem lub innymi pomysłami, które będą sprzyjać aktywności jaskiniowców) nie będę bezpośrednio uczestniczył w wątkach. Rzadziej, ale na bieżąco zamierzam czytać to, co dzieje się w Jaskini, więc pozostaję dostępny. Przecież mam parę projektów do wykonania. Wracam jakoś na początku kalendarzowej zimy tego roku. Hayvenie, nie zapomnij o dodaniu opisu tego zęba w odpowiednim temacie.

Edit:
Kiepsko idzie wywiad z Sandrem, a jego aktywność w Jaskini przekracza dziesięć lat. Nie wyobrażam sobie wywiadu ze mną, przy tak krótkim stażu. Są inny jaskiniowcy, którzy powinni być przepytani przede mną, dlatego też wnoszę o przełożenie wywiadu ze mną na moment, w którym czytelnicy "Czasu..." przeczytają mój szósty tekst zamieszczony na jego łamach. Tam znajduje się nawiązanie do poprzednich prac. Po takim elemencie, Hayvenie, rozpoznasz, kiedy rozpocząć wywiad. Dla wyjaśnienia - szybciej niż podczas 15-olecia on nie nadejdzie.

Silveres

Silveres

4.07.2013
Post ID: 74705

Skoro temat wywiadów został już tu poruszony; jak sądzę odkurzanie "starych" wywiadów nie jest nielegalne, karane banicją, śmiercią i W oGóle "a kysz!"?

Hayven

Hayven

4.07.2013
Post ID: 74706

Nie. Ale miło by było, gdybyś napisał coś również w Jadalni ;)

Sam z tym za bardzo zwlekam :D