Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Nowe Szaty Imperium"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Nowe Szaty Imperium
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Dagon

Dagon

12.05.2012
Post ID: 69067

... niech lepiej weźmie do ręki pierwsza, lepszą gazetę i sobie ją poczyta. :P

Zgaduję, że chodzi o ułożenie tekstu w kolumnach - raczej wertykalne niż horyzontalne.
Tekst od góry do dołu w pierwszej kolumnie, a dopiero później otwarcie kolejnej kolumny.

Ale oczywiście lepiej rzucić szyderą, zamiast po ludzku powiedzieć w czym problem...

MiB

MiB

12.05.2012
Post ID: 69068

Ok, macie rację. Korzystając z nowości w CSS3 (Multi-column layout) poprawiłem wyświetlanie treści na kolumnowy (najpierw wypełniam kolumnę, później wiersz). Nie zadziała na IE. Strasznie mi z tego powodu smutno. Serio.

@Dagon: dziękuję za wyjaśnienie.

@Gnom: poprawiłem trochę te odstępy. Napisz mi co jeszcze należy poprawić Twoim zdaniem.

Pozdrawiam

Avonu

Avonu

24.05.2012
Post ID: 69262

1. Wylogowanie = stary wygląd forum (który wciąż wygląda lepiej, czytelniej i bardziej klimatycznie, niż obecny :P).
EDIT: Nvm, widocznie trafiłem na okienko, gdy MiB bawił się kodem.

2. Widzę, że pojawiły się porządne przyciski odpowiedzi i nowego tematu, ale co z tego, skoro trzeba przewijać stronę, by je wcisnąć, a te na dolnej belce jak były niewidoczne i nieintuicyjne, tak nadal są.

3. Jak wspomniał Crazy, tematy są niewidoczne (FF 12, 1366x768), a właściwie jest widoczna tylko linijka z nazwą tematu i jeśli dalsza treść (autor, data) rozciągnie się na drugą linijkę, to jest ona zasłaniana przez kolejny temat.

4. Gdzie wcięło sygnaturki?

@Dagon
Coś jeszcze podać na srebrnej tacy, czy jednak lepiej, by osoby odpowiedzialne same zauważyły widoczne na pierwszy rzut oka błędy i wyciągnęły z nich odpowiednie wnioski, dzięki czemu zapamiętają je na dłużej?

Avonu

Avonu

19.09.2012
Post ID: 71181

Avonu

3. Jak wspomniał Crazy, tematy są niewidoczne (FF 12 15.0.1, 1366x768), a właściwie jest widoczna tylko linijka z nazwą tematu i jeśli dalsza treść (autor, data) rozciągnie się na drugą linijkę, to jest ona zasłaniana przez kolejny temat.

http://i49.tinypic.com/16s5d1.png