Gorące Dysputy

Kronika - "II Ognisko z Bohaterami JB"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Kronika > II Ognisko z Bohaterami JB
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Sanctum

Sanctum

28.09.2012
Post ID: 71365

Podobnie, jak w przypadku I Ogniska z Bohaterami JB, zwracam się do Was z prośbą o opinie na jego temat - wszystkie uwagi i propozycje zmian są mile widziane, jako że mam nadzieję, że już za rok spotkamy się po raz trzeci. Czy 25. września (rocznica powstania JB) to dobra data?

Hayven

Hayven

28.09.2012
Post ID: 71368

Było świetnie, atmosfera wspaniała, miło było zobaczyć wszystkich, których uważałem za niedostępnych, swego rodzaju legendy :) Mam nadzieję, że dojdzie do zorganizowania III Spotkania z Bohaterami JB,

25 września (15. rocznica powstania JB)

Jak dla mnie bez zastrzeżeń, a wręcz powiedziałbym, że świetna data.

Tabris

Tabris

28.09.2012
Post ID: 71381

III Ognisko powinno być bardziej szczegółowe - to składało się głównie z powitań i pożegnań. Miło by było np. zebrać wierchuszkę z dawnej osady, dawnych minstreli, czy też stare KOKi. Co do terminu, to może lepiej w sobotę, lub niedziele ok. 25? Część istot może być w pracy, lub zużyta po niej.

Mosqua

Mosqua

28.09.2012
Post ID: 71382

Pamiętam jak ktoś rzucił pomysłem, aby rozbić te spotkanie na dwoje. Pamiętam, że jakieś 10% wiadomości to były nawołania do pauzy, bo nie nadążają. Jak ten rozdział miałby wyglądać nie wiem, bo jak się okaże, że A będzie to też i M i K przyjdzie by pogadać i będzie chaos. No ale coś pod to trzeba pokombinować, nad unormowaniem tego...