Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Dlaczego zostałeś Jaskiniowcem/Osadnikiem?"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Dlaczego zostałeś Jaskiniowcem/Osadnikiem?
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Volkolak

Volkolak

4.07.2009
Post ID: 45661

Dlaczego zostałem jaskiniowcem? Głównym powodem jest miłość do sagi Heroes of Might and Magic oczywiście.:) Pozatym wielkość Jaskini Behemotha oraz jakość. Jesteś fanem HoMaM i fantasy??? Jaskinia Behemotha spełnia marzenia o portalu o tych tematach!!

Pekuuz

Pekuuz

5.07.2009
Post ID: 45667

Bo panuje tu wysoki poziom kultury, a to jako chuderlakowi bardzo mi odpowiada, gdyż jestem słaby w przemocy :). Czasem dowiem się czegoś, zobaczę jaki jest punkt widzenia inteligentnych ludzi, etc. Oprócz tego często oglądam na youtube stare filmy (głównie polskie), ale na youtube teksty w stylu "twoja stara świetnie ssie" są dosyć powszechne. W ogóle czytając co się pisze w internecie pokusiłbym się o stwierdzenie, że 65% wszystkich Polaków to chamy, co pewnie zbudzi powszechne oburzenie, no ale niestety taka jest prawda :). Może w innych krajach jest podobnie, ale to już mi ciężko zweryfikować.

Nemezis

Nemezis

16.07.2009
Post ID: 46089

Zostałam tu (a wprawdzie dopiero co dołączyłam) ponieważ chciałam poznać ludzi, którzy również interesują się HoMM jak ja. No i są na poziomie ;)

I nie jestem lizuską; nie.

Sirius

Sirius

1.04.2010
Post ID: 54282

Trafiłem tu przez M&M7, szukałem wiedzy i znalazłem ciekawe miejsce gdzie obowiązuje kultura ortografia i jest świetny klimat

Irhak

As Gier Irhak

20.04.2011
Post ID: 61683

hmm... why you ask... trochę z nudów, trochę z ciekawości, trochę przez ludzi (czy inne stwory) ;)
Anyway... I'm here i może ja tu zostać... kto wie? ;P

Agon

Agon

17.06.2011
Post ID: 63222

Dlaczego zostałem jaskiniowcem? A dlaczego by nie?

Maralf

Maralf

23.06.2011
Post ID: 63418

Z umiłowania do serii HoMM, a przede wszystkim żeby popytać innych na forum o porady i takie tam. Gdy już dostąpiłem zaszczytu zarejestrowania się tu oraz zalogowania, postanowiłem pozostać tutaj na dłużej, ponieważ panuje tu wyśmienita atmosfera, nie widać osób o zaniżonym poziomie inteligencji... Osada mnie jeszcze nie poznała, bo nie miałem okazji jeszcze dosiąść się do ogniska. Ponadto jest to jednen z niewielu wciąż aktywnych serwisów o serii HoMM, zwłaszcza 3.

Hobbicus

Hobbicus

24.06.2011
Post ID: 63425

Sam nie pamiętam, ale chyba ja tu po prostu raz zajrzałem, bo to była jedna z niewielu sensownych stron o H3, jakie znałem. Forum trochę mnie wciągnęło, ognisko też, to sobie pobyłem... Potem przeniosłem się do AC, Jaskinię porzuciłem (sam nie wiem czemu), a powrót nastąpił ostatnimi czasy, kiedy to w Grocie pustawo być zaczęło. Stwierdziłem, że można nieco po macoszemu traktowanemu sojusznikowi szansę dać. :P

Silveres

Silveres

21.10.2011
Post ID: 65104

Przez kompletny przypadek...
Tak się jakoś złożyło, że fraza "zagadki sfinksa" wpisana u wujaszka Google prowadziła - poza, oczywiście, standardowymi wynikami mitologicznymi - do Heroeslandu. Kilka razy starłem się w, trzeba przyznać, zaciętych bitwach ze Sfinksem. Gdy w końcu po wielu próbach udało mi się zwyciężyć, trafiłem na ognisko. Nie pamiętam o czym toczyła się rozmowa ale musiała być ciekawa, skoro aż poprosiłem o własny klucz do Jaskini Behemota.

Hayven

Hayven

21.11.2012
Post ID: 72110

Cóż, dlaczego zostałem Jaskiniowcem? Dlatego, że zawsze marzyłem o byciu kimś innym, i po wstępnych oględzinach forum myślałem, że Jaskinia to oferuje. I nie zawiodłem się! Tutaj klimat jest niezwykle ważny i czuć to praktycznie na każdym kroku ;)

A czemu zostałem Osadnikiem? To już inna historia... I raczej niezbyt porywająca ;)

Garrevath

Garrevath

23.07.2014
Post ID: 77030

Czemuż kryształowy smok z brakady przybył do tej zacnej osady w Krewlod?:) Może to pragnienie przygód? Znalezienie lepszego miejsca w świecie? Cóż ciężko stwierdzić. Szukałem też swojego miejsca w Antagarichu. Wpierw jednak zahaczyłem o kwasową grotę, lecz trochę to trwało, zanim się tam osiedliłem. W końcu znalazłem spełnienie w świecie wśród kreegan i innych pomiotów oraz bestii. Otóż wziąłem się za literaturę, pisząc własną książkę. Lecz na tym ma smocza ciekawość nie poprzestała i wędrując po Antagarichu natrafiłem na to barbarzyńskie państwo, oraz ową osadę. Jakoż smok był wielce zainteresowany tematem Heroesów(ja się na tej grze wychowałem! ), toteż i ti się osiedliłem. Na grocie było bardzo przyjemnie, więc myślę, że tu również będę miło przebywał. Nie wiadomo, czym zaskoczy was smok. A tymczasem.... witaj jaskinio!:D

Laxx

Laxx

12.11.2014
Post ID: 78086

Panna Laxx od czasu do czasu "wyrywa" się z Eeofolu porozrabiać nieco w Tawernie. Po wielu latach przygód tam przeżytych, postanowiła się otworzyć i na inne miejsca poświęcone sadze Heroes. Chciała poznać innych fanów III i w ogóle starego uniwersum. Nie żałuje swojej decyzji, ponieważ zdanie o Jaskinii i Grocie zmieniła na bardzo pozytywne.