Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Avatary"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Avatary
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Kordan

Kordan

12.08.2010
Post ID: 57230

Pytanie do Seliny. Dziewczyno jak udało Ci się wgrać do Gabinetu Luster ok. 580 nowych avatarów i to jednego dnia?

Belial

Belial

12.08.2010
Post ID: 57231

Jako że moim ulubionym zamkiem jest Inferno, to pasował by i awatar do tej frakcji. Jednak nie miałem swojego, i wybrałem sobie z tąd..został tylko ten pan heretyk z heroes 3, więc go wziąłem.No i to chyba tyle..

Morghan Grin

Morghan Grin

30.11.2010
Post ID: 59431

Moja jaskiniowa twarz ma oblicze Mandalora Ostatecznego (autorstwa Briana Ching'a), znanego doskonale fanom Gwiezdnych Wojen, zwłaszcza komiksów i gier z serii "Knight of the Old Republic"
Nie dość, że jest to jedna z moich ulubionych postaci w sadze, to jako najemnik nie mogłem sobie nie wziąć jako avatara, przywódcę najdoskonalszych i najdroższych wojowników w całej galaktyce.

Ke nu jurkad ti Mando'ad!

Avonu

Avonu

30.11.2010
Post ID: 59434

Morghan Grin

Moja jaskiniowa twarz ma oblicze Mandalora Ostatecznego (autorstwa Briana Ching'a)

Briana Chinga
I nie tyle Mandalora Ostatecznego, ile maskę Mandalora Nieposkromionego autorstwa Davida Carrasco Jr.

A bez maski wyglądasz okropnie. ;P

Morghan Grin

Morghan Grin

1.12.2010
Post ID: 59455

Dzięki Avonu za te poprawki. Zawsze miałem dylemat z tymi końcówkami ;)
Co do Mandalorów, to masz całkowitą rację, ale jedno "ale". Ten, konkretny rysunek przedstawia M. Ostatecznego i za ten konkretny rysunek odpowiada Ching. Przedtem mogłem się wyrazić niezrozumiale ;)

No i nikt nie może poradzić, na to jaki się urodził :P

Hayven

Hayven

25.11.2012
Post ID: 72157

Mój avatar pochodzi z Gabinetu Luster i (obecnie - dane z dn. 25.11.2012.) przedstawia Kapłana z Heroes 5. Dlaczego? Spodobał mi się, uznałem że pasuje i wziąłem. Nie jest to zbyt porywająca historia :P ale to jest chyba mój najlepszy z dotychczasowych avatarów ;)

Silveres

Silveres

25.11.2012
Post ID: 72158

Mój również pochodzi z Gabinetu Luster (dzięki Selina!), ot bo jestem zbyt leniwy, żeby znaleźć coś własnego...

Taro

Taro

25.11.2012
Post ID: 72159

Rycerz z Disciples II. Obecny jest moim pierwszym, choć w międzyczasie przewinęła się masa innych.

Mateusz

Mateusz

25.11.2012
Post ID: 72161

W celu wzbogacenia dyskusji dodam coś od siebie.

Jak (widoma) większość z was zauważyła, mój avatar przedstawia Włóczykija, bohatera zacnej wieczorynki sprzed lat, jaką były Muminki. Nie wiem czemu, ale ta postać zawsze wydawała mi się ciekawa toteż teraz reprezentuje mnie zarówno tutaj jak i na Facebooku czy paru innych portalach internetowych.

Fundin

Fundin

25.11.2012
Post ID: 72162

W odległych zakamarkach księgi zwanej przez mędrców internetem, znalazłem swój awatar. Z założenia miał to być krasnolud najlepiej wojownik aby pasował zarówno do historii jak i rasy.
Uwielbiam krasnoludy w każdym wydaniu więc nie miałem wątpliwości :)