Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Gry Wyobraźni - "Uwagi, propozycje, sugestie"

Osada 'Pazur Behemota' > Gry Wyobraźni > Uwagi, propozycje, sugestie
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Irvin

Irvin

16.09.2006
Post ID: 4882

W tym oto temacie, każdy ma możliwość dorzucenia swoich spostrzeżeń odnośnie tego stolika. Jeśli macie jakieś propozycje czy też uwagi, to własnie tutaj możecie się nimi podzielić.

Krewal

Krewal

20.11.2006
Post ID: 6121

Hmm w opisie stolika pisze, że można do was dołączyć. Chętnie popykał bym w jakieś RPG ale nie mam pojęcia o co chodzi. Możecie mnie chociaż trochę wtajemniczyć.

Irvin

Irvin

26.11.2006
Post ID: 6223

Hmm, chodziło raczej o pomoc i aktywne udzielanie się. Nie będziemy tutaj prowadzić sesji, chociaż może zrobi się jakieś zapisy przy okazji większego zlotu bądź konwentu :)

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

27.11.2006
Post ID: 6239

"Sesje" będą prowadzone w Gildii Łowców Przygód ;)

Bubeusz

Bubeusz

15.01.2007
Post ID: 7245

Mam takie maleńkie pytaneczko: Czy w przewiduje się tutaj tylko i wyłącznie wielkie projekty, ballady, heroiczne wyczyny i inne rozbudowane RPGi, czy też znajdzie się troszkę miejsca na luźniejsze, nieograniczone żadnymi regulaminami i współczynnikami opowiastki? :>

Tęskno mnie do Oberży, o czym wszyscy bardzo dobrze wiedzą :)

Trang Oul

Trang Oul

29.01.2007
Post ID: 7586

Coś mi się zdaje, że temat umarł.

Bubeusz

Bubeusz

1.02.2007
Post ID: 7631

E tam. Nic nie umarło, ludzie czasu/chęci nie mają. Ja tam mogę poczekać, a trzeba rozruszać jakoś towarzystwo :)

MiB

MiB

2.02.2007
Post ID: 7651

@Bubeusz: nawet zapał i chęci są, ale czasu nijak znaleźć nie mogę :(

Pozdrawiam

Eru

Eru

6.02.2007
Post ID: 7772

Bebeusz, podejrzewam że jak założysz odpowiedni temat w karczmie, to nikt się nie obrazi :)

A jakbyś jeszcze popchnął fRPG to już wszyscy byliby zadowoleni xD

Feanor

Feanor

16.07.2007
Post ID: 17189

Taaaak... Brałem udział w kilku sesjach, na różnych forach (niestety w żadnej na żywo...) i było naprawdę ciekawie. A Jaskinia... Jest chyba najbardziej klimatycznym miejscem, jakie do tej pory widziałem w internecie :) I to tutaj jest najwięcej ludzi, którzy lubią i rozumieją fantasy :) Dlatego myślę, że Gildia Łowców Przygód zasługuje na reaktywację ;)