Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Posty do poprawienia"

Aktualnie w Osadzie: Ognisko jest zgaszone.
Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Posty do poprawienia
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Grenadier

Kanclerz Grenadier

22.10.2012
Post ID: 71749

Od Oberżysty Hayvena - to jest temat do zgłaszania różnych błędów w postach - nieścisłości, niekonsekwencji itp. itd. Tutaj zostaje przeniesiony post Kanclerza Grenadiera odnośnie stada wściekłych krów ;) Tutaj można także dyskutować na temat treści postów - tylko proszę nie spamować, no i off-topowi również mówię stanowcze nie.

Macie szczęście, że już nie czepiam wszystkiego. Ale chciałbym tylko przed końcem świata zaznać jeszcze oświecenia - jaki huk powoduje stado krów? I z czego on się bierze? Z echa pustych wymion? (ale to raczej pogłos, tubalność jakaś niż huk...) Eh, zagadka postoryginalności...
Pozdrawiam

Hayven

Hayven

23.10.2012
Post ID: 71753

Cóż, krowy (a w szczególności szalejące krowy) wydają głośne dźwięki, a pędzące stado wywołuje spory rumor. Poza tym, jeszcze jest takie "muooo!", które również zalicza się do wydawanych przez Gargona dźwięków. Niemniej, zmienię huk na "hałas". Co do tego już nie masz zastrzeżeń?

Architectus

Architectus

21.12.2012
Post ID: 72507

Od siebie dodam jaskrawe zmiany w postach, spowodowane między innymi forumową historią. W THE RPG story, na czwartej stronie leży pięć postów z błędną edycją, na piątej sześć, na szóstej dwa, na siódmej i dziewiątej również. Dla odmiany, na jedenastej, dwunastej, trzynastej, czternastej jest po jednym. Później, prawie na każdej stronie są czerwone zabarwienia (na szesnastej zauważyłem nadmierną ilość linii prostych, w połowie strony. Zakątka też to nie ominęło w przedostatnim poście dziewiętnastej strony, na dwudziestej trzeciej. Na pierwszej stronie tematu The PGR S(t)ory są dwa, na drugiej dziesięć, a ostatni taki post znajduje się czwartej. Hayvenie, czy mógłbyś przyjrzeć się wcześniej wymienionym miejscom? Czy ktoś z Was zauważył podobne, niechciane metamorfozy w Oberży?

Hayven

Hayven

21.12.2012
Post ID: 72510

I dlatego też proszę, aby oszczędzać zarówno wykrzykniki jak i pytajniki. Nie więcej, niż jeden naraz, ewentualnie przy dwóch, trzech, takie coś ma prawo wystąpić tylko raz w całej wypowiedzi (są to Wiki tagi, przy powtórzeniu tag się zamyka).