Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Wszyscy pykamy - Puchar Jaskini w Dyscypliny Kurnikowe"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Wszyscy pykamy - Puchar Jaskini w Dyscypliny Kurnikowe
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Laysander

Laysander

26.06.2013
Post ID: 74560

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi - druga edycja turnieju.
Mam nadzieję, że frekwencja nie zawiedzie. Jakieś propozycje, pomysły racjonalizatorskie, nowe dyscypliny (może nie tylko kurnikowe!), zastrzeżenia zanim ruszymy pełną parą?

Bychu

Bychu

26.06.2013
Post ID: 74561

Biorę udział we wszystkim w czym się da, a proponuję zestaw zeszłoroczny plus scrable, monopol oraz pana.

Mateusz

Mateusz

26.06.2013
Post ID: 74562

Ja też we wszystkim czym się da. To co rok temu plus:
-monopol
-pan
-kierki
-66

Takie tam, propozycje.

Hayven

Hayven

26.06.2013
Post ID: 74563

No pewnie, że się zgłaszam! Zagram we wszystko, o ile tylko lekko szwankujący internet i w tym momencie niedziałający Kurnik pozwolą :P

Co do nowych dyscyplin, to chętnie bym zagrał w szachy, a i w pana czy scrabble też mogę pyknąć :)

Bychu

Bychu

26.06.2013
Post ID: 74565

Ja rok temu kombinowałem innego kompa aby grać w piłkę, więc dasz radę i popieram Mateusza w myśli o 66. :D

Architectus

Architectus

26.06.2013
Post ID: 74567

Proponuję zawody w Warcrafta III, o których było już głośno na początku roku. Inicjatywa z mojej strony jest całkowicie spontaniczna, ponieważ mam za sobą jedynie dwukrotną grę w kampanię podstawowej wersji oraz nie miałem do czynienia z grą przez sieć. Pytania jakie nasuwają mi się w tym momencie, dotyczą formy rozgrywki oraz użytych serwerów. Z którego miejsca wolelibyście skorzystać - Battle.net czy Hamachi? Czy na pierwszą tego typu atrakcję zdecydowalibyście się na Reign of Chaos czy od razu na The Frozen Throne? Na początku wakacji mógłbym zagrać bez rozszerzenia Tron Mrozu, a gdy zapoznam się z nim w ich trakcie, zagram na pełnych warunkach pod ich koniec.

Pisząc o pojedynkowaniu, z wiedzy jaką aktualnie posiadam, proponowałbym, abyśmy podzielili rozgrywki na dwa etapy: kwalifikacje i finał. W pierwszym, w drodze losowania, dobralibyśmy się w pary by pojedynkować się w sojuszach, z losowymi rasami, na losowych mapach dla 6 graczy (I etap - 2 vs. 4). Przypadałoby dwóch przeciwników na jedną osobę, a na początku rozgrywki zaczynałoby się ze zwyczajnym oddziałem startowym pięciu robotników i chałupą. Każdy grałby z każdym i zapisywałby zrzut ekranu ze wspólnymi wynikami. Dwie najlepsze pary zostałyby wytypowane do finału (4 vs. 8), gdzie zmierzyłyby się z ośmioma przeciwnikami komputerowymi.

Oczywiście, gdybyście woleli grać przeciwko jaskiniowcom w pojedynkach 2 vs. 2 w kwalifikacjach i 1 vs. 1 w finale, napiszcie. Całość trwałaby do końca Księżyca Behemotha, aby osoby preferujące walki na konwencie, też mogli dobrze się bawić. W wypowiedziach poniżej uwzględnijcie, poza wcześniejszymi pytaniami, swoje możliwości czasowe i poziom zainteresowania.

Hayven

Hayven

26.06.2013
Post ID: 74568

Skoro już mówimy i grach komputerowych, to może by tak kameralny (8 osób max.) i jednorazowy turniej w Duel of Champions? ;)

@Down: :<

@Down2: W Tysiąca? Jasne! :D

Hellburn

Włodarz Hellburn

26.06.2013
Post ID: 74569

Proponuję:
- hamachi
- TFT
- 1v1, każdy pojedynek toczy się do 2 wygranych.
- losowe rasy, ale nie losowi bohaterowie
- wybrać 3-4 mapy i je zmodyfikować tak, by na każdej była dostępna tawerna

@Hayven:
Turniej DoCa będzie na Konwencie, z tego co się orientuję.

Dagon

Dagon

26.06.2013
Post ID: 74572

... oraz pana.

on-line? ...eee... nie bardzo kumam. A w jaki sposób robi się w takiej wersji podkład, przybicie czy podmiankę?

A tak btw:
Jeżeli ktoś reflektuje, to ja wyraziłbym chęć(na razie tylko tyle bo nie wiem jak z czasem) zagrania w Tysiąca :)

Bychu

Bychu

26.06.2013
Post ID: 74573

Ja sam w pana nie umiem grać :P Ale spodobało mi się jak raz grałem, to zaproponowałem,a tysiąc spoko.

I jak tak patrzę, to dobrze by było stworzyć jakiś temat do turniejów poza kurnikowych, bo są już 2 propozycje, a pewnie będzie ich więcej, a bądź co bądź to temat o pykaniu na kurniku...

Hayven

Hayven

26.06.2013
Post ID: 74574

Bychu

I jak tak patrzę, to dobrze by było stworzyć jakiś temat do turniejów poza kurnikowych, bo są już 2 propozycje, a pewnie będzie ich więcej, a bądź co bądź to temat o pykaniu na kurniku...

Po prostu niech tematy odnośnie odpowiednich turniejów będą zakładane w odpowiednich działach. I problem z głowy, w rzeczy samej ;)

Dagon

A w jaki sposób robi się w takiej wersji podkład, przybicie czy podmiankę?

Przecież nie wolno oszukiwać ;>