Gorące Dysputy

Olimpia - sport i sprawność fizyczna - "Polski sport"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Olimpia - sport i sprawność fizyczna > Polski sport
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Magmol

Magmol

16.06.2012
Post ID: 69728

Zakładam temat o sporcie, bo w końcu to też jest częściowo związane z polityką. Można tu pisać, którą dyscyplinę najbardziej lubicie, czy są w Polsce odpowiednie warunki do jej uprawiania. Czy kluby sportowe są odpowiednio inwestowane, no i jaką drużynę piłkarską najbardziej się lubi.
Polska reprezentacja znów nie wyjdzie z grupy, ale to standard że słabo grają. Jedynym sukcesem był remis z Rosją, no ale to tylko remis. Dlatego wolę rozgrywki ligowe. Temat ktoś przeniósł więc nie trzeba pisać o polityce, ale jak ktoś chce to może.

Celestia

Celestia

23.10.2012
Post ID: 71751

W ten piątek tj. 26.10.2012 odbędą się wybory nowego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jednym z kandydatów jest Zbigniew Boniek, który ma duże doświadczenie i jest przede wszystkim dobrze znany jako legenda polskiej piłki.

Grzegorz Lato, który był dotychczasowym faworytem wycofał swoją kandydaturę. Jednak myślę, że duże szanse ma też Roman Kosecki. Szkoda, bo może Boniek wprowadziłby jakieś zmiany, choć to bardziej postać typowo medialna i de facto na żadne wyjątkowe nowości się nie zanosi. No cóż, zobaczymy.

Hayven

Hayven

23.10.2012
Post ID: 71754

Cóż, jeśli mówimy o polskim futbolu, to nie wypada nie wspomnieć o remisie z Anglią :D

Oczywiście, aferę z dachem możemy puścić w niepamięć... ;)

Magmol

Magmol

1.11.2012
Post ID: 71855

Celestia

Szkoda, bo może Boniek wprowadziłby jakieś zmiany, choć to bardziej postać typowo medialna i de facto na żadne wyjątkowe nowości się nie zanosi. No cóż, zobaczymy.

No i wybrali Bońka, a zmiany już są np. obniżył ceny biletów.

Bychu

Bychu

1.12.2014
Post ID: 78359

Postanowiłem ponownie otworzyć ten temat, jednak chciałbym nieco zmienić jego ukierunkowanie na sporty, o których mówi się sezonowo, lub nie mówi się wcale.
W tej chwili najświeższym i najszybciej zbliżającym się tematem jest sport zimowy.
Ciekawi mnie, jakie oczekiwania mają Jaskiniowcy do naszych sportowców? Skoki i biegi narciarskie wydają mi się być najbardziej popularne. Liczycie, że Justyna znowu zdobędzie medale? Stoch przeskoczy swoich rywali? A może drużynowe zwycięstwo w skokach?
Osobiście wierzę, że skoczkowie zdobędą indywidualnie jakieś medale, drużynowo pokażą się z dobrej strony, a Kowalczyk znów zostawi Bjoergen za swoimi plecami.
Jakie są Wasze odczucia? Może macie jakieś inne sporty niedoceniane, o których chcielibyście powiedzieć? :)