Village

Behemoth`s Lair

O przyszłości wywiadów

Permalink

Jak pewnie większość z Was już zauważyła, wywiady z Jaskiniowcami przebyły długą drogą - z Oberży do Karczmy, z Karczmy do "Czasu!" - nim wreszcie znalazły swoje miejsce. Mam nadzieję, że forum "Czasu!" weźmie je pod swoje skrzydła (hihihi, Tull) i zostaną tutaj już na stałe.

Jednak w związku z tymi porządkami generalnymi pojawia się pytanie: co dalej? Osobiście nie chciałbym, żeby ta dość wiekowa tradycja miała umrzeć śmiercią naturalną, dlatego chcę poznać opinię publiczną. Na tę chwilę typuję dwie możliwości rozwiązania problemu, acz zachęcam do dyskusji nad nimi i/lub podania własnych:

1. Wywiady znikną z forum i całkowicie przeniesione zostaną do lektury Czasu Imperium. Wtedy zwierzchnikiem sprawy zostanie Tullusion i jego ocenie pozostawię ich przyszłość.

2. Założony zostanie specjalny temat, gdzie Osadnicy będą mogli proponować osoby, które chętnie widziałyby w roli przesłuchiwanych. To rozwiązanie wymaga jednocześnie persony, która zajmie się logistyką (Tullusion? Tabris? Ochotnicy?) całego wydarzenia. Od takiej osoby wymagać będę aktywności i rzetelności.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 20.12.2014, Ostatnio modyfikował: Silveres

Permalink

Najchętniej zobaczyłbym wywiady z Jaskiniowcami, którzy są najstarsi stażem lub biją rekordy postów. To ważne, żeby nikogo takiego nie przeoczyć. Gdzie jest lista *wszystkich* opublikowanych do tej pory wywiadów – nie tylko tych, które były tematami na forum?

EDIT: Przede wszystkim: gdzie jest lista wszystkich dotychczasowych wywiadów, czyli nie tylko tych zachowanych na forum? Podstawą jest chyba niedublowanie pytań w wywiadzie z kimś, kto już był maglowany, albo powrót do osób, które cieszą się obecnie zainteresowaniem, popularnością i do których są ewentualnie nowe pytania.

EDIT2: Pisałem tego posta już dwa razy, ale za każdym razem wyskoczył mi błąd 500. -_-
Ogólnie najpierw zobaczyłbym listę dotychczasowych wywiadów – żeby nikogo nie dublować.


Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 15.09.2016, Ostatnio modyfikował: Tarnoob

Permalink

Do tej pory odbyły się wywiady z następującymi personami(kolejność przypadkowa):
- Taro
- Tullusion
- Tabris
- Sandro
- Sulia
- Darkena
- Mosqua
- Leryn
- Qter
- MiB
- Ilness
Tyle przynajmniej na forum. Jeśli ktoś został przepytany na łamach Czasu, to tego wiedzieć nie mogę.

Tullusion

http://pliki.jaskiniabehemota.net/avatars/users/5968

Możesz. Wystarczy przejrzeć numery CI.

Silveres

http://pliki.jaskiniabehemota.net/avatars/users/11753

Nie wszystkie są wciąż dostępne, jeśli się nie mylę.


Permalink

Red.nacz. będzie mi musiał wybaczyć podwójnego posta, ale chcę wywindować temat do góry na liście nieprzeczytanych.

Razem z Tullusionem uzgodniliśmy, że obecna forma wywiadów zniknie z forum. Zostanie wchłonięta przez Czas Imperium. Z tym, że będzie ona prawie całkowicie zależna od Jaskiniowców - myślę, że można się pokusić o nazwanie jej interaktywną.

Jak to będzie wyglądać?
W specjalnie przeznaczonym do tego celu temacie, raz na wydanie CI, Jaskiniowcy będą mogli wybrać z kim chcieliby przeprowadzić wywiad. Jeśli ta osoba się zgodzi, to będzie można zadawać jej pytania. Najlepsze i najciekawsze z nich pojawią się w najbliższym wydaniu Czasu Imperium.

Jeśli ktoś chce zgłosić obiekcje, to niech zrobi to teraz, lub zamilknie na wieki.