Imperium

Edycja istniejących kampanii

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc chciałbym edytować istniejące oryginalne kampanie z AB , w tym celu korzystam z programu resedit , lecz gdy zmieniam osobną mapę to później nie mogę jej importować do kampanii ,

Opisz dokładniej gdzie występuje błąd. Czy próbujesz wgrać z powrotem plik mapy do kampanii w Edytorze kampanii? Jeżeli tak, to czy usunąłeś mapę znajdującą się w miejscu, w które chcesz wrzucić edytowany plik?
Czy może chcesz wrzucić ponownie kampanię do archiwum gry?

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 17.01.2015, Ostatnio modyfikował: Hellburn


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

Nie ma znaczenia czy usuwam mapę czy odświeżam, jeżeli zmodyfikuję mapę i ją zapiszę to nie mogę już jej importować do kampanii . Kampanie otwieram w edytorze kampanii, natomiast pojedynczy scenariusz otwieram z edytora map . Chodzi mi konkretnie o kampanie Dragon Slayer.

A próbowałeś stworzyć tę kampanię "od nowa"? W sensie - zamiast zapisywać zmiany na istniejącym pliku, stworzyć nowy dokładnie taki sam jak oryginał :)?


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

Próbowałem wgrać do nowej kampanii, natomiast po pierwsze jak otwieram nową kampanię to wybieram z już istniejących, po drugie jak importuję mapę to zawsze mam ten sam komunikat niezależnie od tego czy mapa jest modyfikowana czy stworzona od podstaw, error "... nie do odtworzenia nie można importować. Być może źle korzystam z edytora . Chcę tylko zlikwidować ograniczenie poziomu bohatera.