Gorące Dysputy

Słowo pisane - literatura - "[Peter V. Brett] - twórczość"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Słowo pisane - literatura > [Peter V. Brett] - twórczość
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Dagon

Dagon

28.06.2015
Post ID: 80416

Zachodzę dzisiaj do monopolisty Empiku i szukam. Znajduje i... dafuq! O_o' 45zł i żadnej promocji. No chyba na głowę upadli. Dużo jak za czytadło, fajne bo fajne, ale jednak czytadło. Jak kupowałem Wojnę w blasku dnia to przynajmniej naklejka -25% była.

Mateusz

Mateusz

28.06.2015
Post ID: 80417

Dagon: http://www.empik.com/tron-z-czaszek-ksiega-1-brett-peter-v,p1107830761,ksiazka-p

Możesz zamówić przez internet z odbiorem osobistym w wybranym empiku, zawsze te 11% rabatu. Ewentualnie szukać w innych księgarniach.

39 złotych niby boli, ale ja przyzwyczaiłem się do wydawania każdej kwoty na książki.

Dagon

Dagon

28.06.2015
Post ID: 80419

Skorzystałem z tego sklepu:
http://dadada.pl/Product/tron-z-czaszek-ksiega-1-brett-peter-v,p227345
...z opcją dostawy do kiosku Ruchu wyszło bardzo znośnie :)

Ale tak sobie myślę, że to w zasadzie jest pół książki, bo to wszak księga I...
Ehh, a gdzie te czasy kiedy to cały komplet Władcy pierścieni - z którego korzystam do dziś - nowy, pięknie wydany, w twardej okładce kupiłem za 54,99zł. I jak ten kraj ma mądrze funkcjonować skoro zakup beletrystyki, czy w ogóle jakiejkolwiek literatury jest taki drogi :( Dobrze, że są jeszcze biblioteki.

edit:
spieszę dodać, że nie reklamuję tego sklepu, ani nie mam z tego żadnych korzyści, po prostu Ceneo pokazało, że tam jest najtaniej :)

Andruids

Andruids

29.06.2015
Post ID: 80421

Jak szukam jakiejś książki to zaglądam na tą stronę: www.literacka.pl

Zwykle jest tanio, akurat nie w tym przypadku (sprawdziłem). Kiedyś udało mi się kupić książkę za 11 zł, podczas gdy w empiku niezmiennie kosztowała 49, a w internetowych sklepach 29. Ale liczyć na 50% rabaty za nowiutką pozycję?

Trylogia Władcy za mniej niż 100zł i to jeszcze w twardej oprawie też coś mi się nie chce wierzyć. Książki są po prostu drogie i tyle : p

Dagon

Dagon

4.07.2015
Post ID: 80437

No, książka odebrana dzisiaj, chociaż do kiosku dotarła już w czwartek rano(dziady mnie smsem o 7:00 rano obudzili!!). Bez uszkodzeń - bardzo dobrze zapakowana. Także gdyby ktoś chciał zamawiać to osobiście zarówno księgarnie jak i dostawcę mogę polecić.

Mateusz

Mateusz

4.07.2015
Post ID: 80438

To ile łącznie wydałeś na Tron z czaszek? Pomyślę o innej metodzie zakupu przy okazji kolejnego tomu.

A książka jak na razie bardzo dobra. Czytałem parę opinii jakoby trochę zanudzało. Osobiście nie odczuwałem nudy po dwustu stronach.

Dagon

Dagon

5.07.2015
Post ID: 80443

Książka - 32,78
Dostawa - 0
RAZEM - 32,78zł

Mateusz

Mateusz

7.07.2015
Post ID: 80451

I jak, ktoś już przeczytał? Ja przed momentem zakończyłem lekturę Tronu z czaszek.

Chyba nie zaskoczę nikogo mówiąc, że jak zwykle mi się bardzo podobało. Styl Bretta jest wyjątkowo poczytny. Książkę połyka się setkami stron. Dzieje się sporo ciekawych rzeczy i z niecierpliwością wyglądam drugiej części tego tomu. Pewnie jakoś jesień/zima? :)

Pozdrawiam!

Dagon

Dagon

19.10.2015
Post ID: 81127

Przed weekendem do sprzedaży trafiła księga druga Tronu z Czaszek :)
Tym razem ceneo.pl wskazuje na Świat książki. Empik niech się czesze :]