Imperium

Wakacje

W sumie dziwne, że nie ma takiego tematu - w każdym razie jak ktoś zbiera ekipę na jakiś wyjazd, to mógłby tutaj dawać znać. Zawsze nieco lepiej dobierać spośród ludzi których się kojarzy.
Co od mnie to w tym roku wyjątkowo mam niesprecyzowany cel - ale powinno to być jakieś ciepłe miejsce.
Na razie urlop mam na 2 tygodnie w sierpniu, ale może da się to pozmieniać. Z kosztami bym wolał nie przesadzać (chyba, że ktoś mnie przekona, że naprawdę warto :P ), w każdym razie w drugą stronę też nie chcę przeginać (czyli autostop odpada :) ).
Więcej szczegółów nie ma bo nie jestem specjalnie wymagający :) - byle w nocy było w miarę cicho - bo nie po to jadę wypoczywać, żeby po nocach słuchać samochodów z pobliskiej drogi :P .
A nawet jak się nie jedzie razem, to może uda się na chwilę spotkać gdzieś na miejscu - zawsze to dodatkowa atrakcja - żeby dotrzeć w wybrany punkt o ustalonym czasie :).


Pióro bywa ostrzejsze od miecza...

W dniach 29-31 lipca będę we Wrocławiu. Czy ktoś chciałby się któregoś z tych dni spotkać przy jakimś piwie?


Tu był link, ale go teraz nie ma.

Edycja, bo nie umiem czytać nazw miesięcy. 29 lub 30 lipca mogę wyskoczyć na małe piwko.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 24.07.2015, Ostatnio modyfikował: Crazy

Pozostawiam wybór Tobie, bo mnie również oba terminy pasują, tak samo również każda godzina.


Tu był link, ale go teraz nie ma.

Będę w tym czasie we Wrocławiu! Jak postrzegacie środę o 21:20 w okolicach Rynku?

Środa OK, chociaż wolałbym trochę wcześniej - co najwyżej dołączysz. Proponowałbym oczywiście Drukarnię (5 minut z rynku piechotą).

Cercatore również jest chętna dołączyć! Poszukamy Drukarni i dołączymy jak najszybciej! :)

I ja postaram się pojawić


WE ARE THE BORG.
YOU WILL BE ASSIMILATED.
RESISTANCE IS FUTILE.

Ja też wolałbym raczej trochę wcześniej. Drukarnia może być, tylko będę musiał ogarnąć, gdzie to jest.

EDIT: Więc jak, może być np. o 20 w Drukarni?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 25.07.2015, Ostatnio modyfikował: Hobbicus


Tu był link, ale go teraz nie ma.

Najpewniej także wpadnę.


Proszę pani, ja życie lubię
W jego prawdzie i w jego złudzie;
Ale człowiek dąży ku zgubie,
Wiedzieć o tym nie chcą ludzie.

20:30, Drukarnia, w razie problemów z dotarciem dzwonić, numeru telefonu nie zmieniłem od 15 lat.

Tak na marginesie, wziąć magica? :]


WE ARE THE BORG.
YOU WILL BE ASSIMILATED.
RESISTANCE IS FUTILE.

Możesz brać jak najbardziej, mi ostatnio chodzi po głowie coby sobie zagrać.


Proszę pani, ja życie lubię
W jego prawdzie i w jego złudzie;
Ale człowiek dąży ku zgubie,
Wiedzieć o tym nie chcą ludzie.