Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Witam!"

Aktualnie w Osadzie: Ognisko jest zgaszone.
Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Witam!
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Rauko

Rauko

24.09.2015
Post ID: 80945

Witam
Chciałem tylko powiedzieć, że odnalezienie tej strony wprawiło mnie w ogromną radość. Gram w Heroes III od małego dziecka (dzięki Ci tato), ale nie znałem nikogo z kim móglbym dzielić się tą wspaniała grą. Jestem po prostu szczęśliwy, że są inni, a zwłaszcza w Polsce którzy wciąż grają w Heroes.

Pozdrowienia
Rauko7

Kameliasz

Archidyplomata Kameliasz

24.09.2015
Post ID: 80946

Liczymy na to, że zostaniesz :) Wsród wciąż aktywnych użytkowników znajdują się nawet osoby z ponad 10-letnim stażem więc, jak widać, można. :)

Silveres

Silveres

24.09.2015
Post ID: 80948

Witam serdecznie.
My również bardzo cieszymy się, że do nas zawitałeś. Mam nadzieję, że spodoba Ci się i zostaniesz na dłużej. Znajdziesz u nas mnóstwo cennej wiedzy na temat serii Heroes, a także doświadczonych graczy. Gdybyś miał jakiekolwiek pytania odnośnie działania wortalu - nie krępuj się. :)

Rauko

Rauko

24.09.2015
Post ID: 80950

Dzięki za odpowiedzi ;)

Na razie chyba po raz 10 gram w kampanie, zaczynając od SoD. Staram się cały czas podwyższyć poziom. Niestety przez wiele lat grałem bardzo casualowo i dopiero teraz zaczynam naprawdę uczyć się strategi. Może niedługo spróbuje multi. Czy dużo ludzi gra on-line, czy trzeba się zawsze zgadać z kimś?

Silveres

Silveres

24.09.2015
Post ID: 80951

Raczej warto się umówić na walkę. Jeśli będziesz chciał znaleźć sobie przeciwnika, odezwij się na naszym forum, bądź zapytaj przy Ognisku.

Mateusz

Mateusz

24.09.2015
Post ID: 80953

Jeśli będziesz miał jakieś konkretne pytania dotyczące rozgrywek online to chętnie na wszystkie odpowiem. Możesz mnie często spotkać na ognisku. W razie potrzeby nie wahaj się korzystać z tutejszej poczty imperialnej, innymi słowy - prywatnej wiadomości :)

Laxx

Laxx

24.09.2015
Post ID: 80955

Hej, hej! Miło nam Cię poznać :) Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :)

Morglin

Morglin

24.09.2015
Post ID: 80957

Miło widzieć weterana serii Heroes, szanuję za wielokrotne przejście części trzeciej. Z ciekawości spytam, czy próbowałeś kiedyś grać w Might and Magic VII? Jej akcja również rozgrywa się na Antagarichu, bodajże po wydarzeniach z RoE, ale w przeciwieństwie do Heroesów nie jest strategią, a erpegiem. Jeśli nie miałeś dotąd okazji, to polecam, widząc twoje wielokrotne przejście trójkowych kampanii jestem niemal pewien, że przypadłaby ci do gustu, jest idealnym uzupełnieniem hirołsowej fabuły. Interesuje mnie też, czy próbowałeś kiedyś rozgrywek w H3 wzbogacone modyfikacjami, jak chociażby z popularnym WoG-iem lub Hotą (a także oczywiście, twoja opinia na ich temat)? Cóż, liczę że polecisz odkopywać stare tematy/zakładać nowe, i czekam na kolejne posty od ciebie, bo po prostu lubię czytać opinie fanów (niekoniecznie na tematy wspomniane wyżej, twoje zdanie na temat kampanii - zarówno pod względem fabularnym, jak i strategicznym - też bym z chęcią poznał :P).

A online niestety z tobą nie zagram, bo jestem strasznym amatorem, jakoś nigdy nie miałem ochoty maniakalnie zagłębiać się w mechaniki gry. Ale raczej jestem wyjątkiem, na forum jest pełno maniaków potrafiących kończyć niektóre mapy w dwa dni (pozdrawiam laureatów Turnieju Offline :P), a i same turnieje są organizowane w miarę często (nawet obecnie trwa jeden, co prawda do Hoty, ale "prawdziwy" artefakt jako nagroda kusi, więc polecam spróbować).

Rauko

Rauko

25.09.2015
Post ID: 80967

Morglin

Nie grałem nigdy w żadną część Might & Magic, ale chętnie spróbuje. Czy tylko VII odgrywa się w tym samym świecie co Heroes III? Uwielbiam RPGi wię chętnie zagram też w inne.

Co do modów to mam Heroes HD i Hota, ale w Hota jeszcze nie grałem. Chce najpierw przejść wszystkie kampanie w oryginalnej grze. Dzięki za odpowiedź :)

Morglin

Morglin

26.09.2015
Post ID: 80977

W tym samym świecie, co Heroes 3, ma miejsce akcja MM6-8. Jednak tylko część siódma rozgrywa się na tym samym kontynencie.

Cóż, życzę powodzenia w grze. Tylko nie zniechęcaj się zbyt szybko, bo choć tytuł dość mocno się postarzał, to po przyzwyczajeniu oczów do grafiki i mózgu do mechaniki, dalej jest w stanie zapewnić multum godzin rozrywki, a możliwość zwiedzenia krain z H3 oraz porozmawiania z ich mieszkańcami, dla fana trójeczki jest niezapomnianym przeżyciem. Jednak najlepszym jest, że po przejściu gry odkryjesz, iż heroesowy świat jest znacznie bardziej skomplikowany, niż mogłoby się to na początku wydawać. :)